Trzymaj mocno. Pani napisała, że lubi tę rasę i ma sunię benia. I bardzo prosi o szybką odp. na temat psa. Oczywiście szybko odpisałam i dodałam, że piesio do wydania po kastracji, ale mogę poprosić o kastrację po za kolejnością i czekamy.
[quote name='majqa']Puszek jest nieziemsko piękny!!![/quote]
Majga, a jak byś go zobaczyła wtedy co prosiłyśmy o przeniesienie - mała kupka psiego nieszczęścia, całkiem inny pies
[quote name='ANETTTA']szkoda ze nikt sie nie interesuje misiem ..........i innymi psiurkami
A jednak - pani przysłałam mi maila. Odpisałam. Zobaczymy, a może?