Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Citki kochane prosimy o trzymanie kciuków, jak się uda - to jutro Podhalan;) będzie w swoim domku.
  2. Słuchajcie, a działkowicze to się już do niego nie przyzwyczaili?
  3. O moja droga, ja bym tak łatwo szczurów z kręgu podejrzanych nie wykluczała...:cool1: Kto wie?
  4. A ile kudłaczy posiadasz na stanie?;)
  5. To poczekamy.... na dobre wiadomości warto czekać
  6. a mamy jeszcze ślicznego "para" jamnika szorstkowłosego. Może też go jako"yorka" komuś" wyadoptujecie?:cool1:
  7. O ch----ra. Tak się ciezę, a skąd Panią wytrzasnęłyście tak szybko?
  8. Pierwsze pytanie w sprawie naszego bernardyna, może będzie dobrze
  9. No i doliczyłam;) się 6 Co u niuni słychać?
  10. Niekłopotliwa dziewczyna, jeśli buda jej do szczęścia wystarcza.;)
  11. Wiedziałam przez skórę, że to psi ideał:lol:
  12. Teraz to zupełnie inny pies, nie jest taki zestresowany
  13. Ha, troszkę szwendanie samopas po mieście mu weszło w krew. Podleczył się i już odzyskał rezon
  14. To ten ogonek był pogryziony tak? A wiadomo dlaczego rodzina zrezygnowała? Ale domek musi się znaleźć najlepszy z najlepszych
  15. Trzymaj mocno. Pani napisała, że lubi tę rasę i ma sunię benia. I bardzo prosi o szybką odp. na temat psa. Oczywiście szybko odpisałam i dodałam, że piesio do wydania po kastracji, ale mogę poprosić o kastrację po za kolejnością i czekamy.
  16. [quote name='majqa']Puszek jest nieziemsko piękny!!![/quote] Majga, a jak byś go zobaczyła wtedy co prosiłyśmy o przeniesienie - mała kupka psiego nieszczęścia, całkiem inny pies
  17. [quote name='ANETTTA']szkoda ze nikt sie nie interesuje misiem ..........i innymi psiurkami A jednak - pani przysłałam mi maila. Odpisałam. Zobaczymy, a może?
×
×
  • Create New...