Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Podrzucimy jeszcze raz Ciapunia.
  2. Mikrus pokaż się światu!!!!!!!!!!
  3. Wczoraj na wieczornym spacerze z moim psem spotkałam przesympatycznych ludzi z młodziutka sunieczką. Oczywiście rozmowa, jak to między psiarzami bywa i się okazało, że tydzień temu adoptowana z naszego schronu. Państwo mieli 13 lat wcześniej sunię, niestety rak, trzeba było uśpić i po dwóch tyg. mimo żałoby doszli do wniosku, że dom bez psiny to nie dom. Mają co prawda z małą kłopoty, bo nie robi po kilkanaście godz. siku, wet. już jakieś leki przepisał i twierdzi, że to uraz psychiczny, ja pocieszałam, że to przejdzie tylko psinka poczuje sie pewniej.
  4. jeszcze nadal szukamy Ciotki kochane transportu. Kier. urobimy jakoś, a z Pania jeszcze porozmawiam, czy gotowa podjąć ryzyko...
  5. Śliczny Ciapuś.
  6. Lira o pięknym już futerku prosi o domek
  7. Kto mógłby naszemu Ediemu porobić dużo ogłoszeń, no kto?
  8. Miejmy nadzieję, że tylko trochę. A może w tytule poprosić, żeby jakaś dobra ciotka mu duuużo ogłoszeń porobiła?
  9. Pies z ogładą do wzięcia;)
  10. Lisiu no nich Cię w końcu ktoś wypatrzy
  11. Malutka suczka szuka domku nadal
  12. Wysłałam kod
  13. Sznaucer, jak marzenie, ciotki nie narzekać. Pewne jest tylko, że nie yoreczek:diabloti:
  14. Tak tylko numer i kod poproszę;)
  15. Wydać to może wyda, choroba wie... Ale podobno dla niego dobrze jest: siedzi w budzie i dostaje michę i tak ma być. Tak na prawde nie wiem czy on agresywny czy tylko przelękniony...
  16. No przyznam się, że ja też nie wiem o co chodzi
  17. I ja podrzucę może ktoś zauważy Skoczka, albo terrierkowatą, malutką sunię i da im dom, albo chociaż tymczasik
  18. Za wiele to nie wyjaśnił. Pies faktycznie cąły czas był przestraszony, a ostatnio podobno zęby pokazał, ale nie wiem czy ugryzł, czy tylko warczał...
  19. Może byc malutki problem, nie wiadomo czy kierownik schroniska zgodzi się na jego adopcje, bo twierdzi, że pies jest nienormalny. Chyba to wszystko jeszcze raz trzeba przemyśleć, ja postaram się z nim jutro porozmawiać jeszcze.
  20. I biegnij na górę mała
  21. Ale szansa jeszcze jest. A jak nie to ponowimy
×
×
  • Create New...