Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. [quote name='agulenka']cos nowego w sprawie Sarowego domku?[/quote] Pojawiają się osoby zainteresowane, ale nie do końca. Zobaczymy i trzymamy kciuki
  2. A co mu teraz jest? Dalej biegunka i wymioty? Nauczył się już sam zostawać w domku?
  3. Watek założony przez Karlikę (,,podaruj bezdomniakowi ściuchrańca"): [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110101[/url] Bazarki Karliki: [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109959[/url] [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110086[/url] [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110042[/url]
  4. Możemy go urabiać, ale znając go to jeszcze na to za wcześnie... Ale spróbować warto
  5. tak sobie właśnie myślę, odkładamy na bok wszystkie nasze sympatie polityczne, bo nie o to tu chodzi, a chodzi o zwierzęta, idąc dalej, nie wiem czy to tylko marzenia, ale reprezentacja w sejmie to by było coś, wtedy można by skuteczniej wpływać na ustawy, walczyć z okrucieństwem, pseudohodowlami, itd...
  6. Acha ja nadal uważam, ze Kinguska powinna schronisko odwiedzić z rodzicami, bo to oni podejmą decyzję, adoptują psa. jeśli są przekonani do adopcji psa ze schroniska, to wizyta tylko ich w tym utwierdzi - zwłaszcza, że mieszkają w Tomaszowie i nie jest to ogromna odległość do pokonania.
  7. [quote name='nelonik']W Holandii jest Partia dla Zwierzat, z przedstawicielami w parlamencie [URL]http://www.partijvoordedieren.nl/[/URL] wersja po angielsku tez, tylko okrojona.[/quote] słuchajcie, a gdyby pokusić się o coś takiego? Na samej dogomanii jest nas wiele osób, a do tego dochodzą jeszcze Ci co kochają zwierzęta a na dogo nie zalogowani? Zdaję sobie, że to nie jest prosta sprawa - utworzenie takiej partii, ale gdyby się pokusić? To mogłoby przynieść wymierne efekty...
  8. jestem pod wrażeniem tego co zrobiliście i ile osób pomagało. Cały czas mam nadzieję, że przyniesie to w nagrodę udane adopcje i czekam na wiadomości, że tak;)
  9. Czy mój Lisek był noszony, czy mnie wzrok myli?;)
  10. to niedobrze, mój nigdy nie miał jeszcze kleszcza
  11. Co ja mam z Tobą zrobić kochany?
  12. Cioteczki oczywiście, że nie kupimy od razu tych desek, bo nie mamy pieniędzy jeszcze na to, ale popytać się trzeba w różnych miejscach, zeby być zorientowanym;) A ja jako urodzona optymistka mam nadzieję, ze na metr tych desek uzbieramy;)
  13. [quote name='Kinguska']A takie zwykłe deski sa potrzebne? Bo ja może bym miała, musze popatrzeć.[/quote] Kochana deski są najpotrzebniejsze
  14. O właśnie i one ponoć tańsze są. Tak czy siak kasy na nie jeszcze nie mamy, ale w tartaku mogą odłożyć nie?
  15. [quote name='Kara.']Jak bez vatu i po znajomości to około 600-700 za metr3 Przynajmniej u nas na Pomorzu tak ostatnio kupowałam.I to nieheblowane:crazyeye:[/quote] To ma być po znajomości. Co prawda na razie kasy jeszcze nie mamy, bazarki w toku, muszą być nowe bazarki, bo bodajże króciaki (nie wiem co to) kosztują 380 zł. A zamiast rzeczonych byłyby dobre dechy.
  16. [quote name='Karilka']Ocelotku, o której godzinie zmierzasz do schroniska?[/quote] Cioteczki schronisko czynne od 11, ja będę o 11 chyba, ze chcecie, żebym po Was na dworzec wyszła.
  17. Kierownik mówił, że pracownicy, ale dogadamy się w sobotę. dechy trochę odleżą zanim kasę uzbieramy, ale uzbieramy.
  18. karliko dzisiaj kierownik mi mówił, ze mały dostaje wapń. To może się wstrzymajmy? Kasa się przyda na dechy. jeśli dobrze pójdzie z kolegą z pracy podjadę w piątek do tartaku, żeby nam z metr desek odłożył i dowiem się ile to będzie kosztowało
  19. to ja mam też dobrą wiadomość, w sobotę mogę być w schronisku, za to w maju będę pracować w dwie. Papudraczku i Karliko jesteśmy umówione na sobotę;)
  20. Szampon to chyba nie, bo psów w schronisku się nie kąpie. Smycze, karma. Kinguska może najpierw zadzwoń do kierownika i spytaj się. Michy nowe widziałam. Karma sucha na pewno mile widziane, wypełniacze do jedzenia czyli kasza, ryż, makaron.
  21. [quote name='Kinguska']Jutro albo w czwartek będę w schronisku, co trzeba kupić, bo z kumpelą się zrzucimy i tylko co kupic?! Karmę, miski, smycz, co?[/quote] Kinguska skąd jesteście? Co kupicie będzie dobrze, michy są.
×
×
  • Create New...