[quote name='emilia2280']No dobra, juz nic nie mówié. To chyba musicie zaczác z ogloszeniami suczuni. A propos- do kiedy sunia ma DT?[/quote]
Chyba do czasu znalezienia DT.
Tylko, ze Zuzia już się przywiązała, więc im dłużej tym gorzej dla malutkiej.
U nas w Tomaszowie rozwieszanie Bagirki nie ma sensu - to tak beznadziejne miasto, że boli.
Mam zły dzień, przepraszam.
Tomaszowskie Tow. znów się wypieło na psią rodzinkę z Teofilowa, wieś pod Tomaszowem. Mama i 5 szczeniąt.
To wszystko jest do d---
I jeszcze jest kilka innych beznadziejnych rzeczy, ale to wątek Bagirki, a nie ludzi, więc znikam i przepraszam, jutro będzie lepiej
Nie wiem, wiem, że dziewczyna, która szuka pomocy dla psiej rodziny, zdesperowana dzwoniła do gminy, do Toma. tow. Opieki.
W Gminie była odsyłana od osoby do osoby, a w końcu osoba odpowiedzialna, powiedziała, że może znajdzie czas w piątek.
[quote name='Kinguska']Biedaki. Kurcze, nie wiem na jaką wielkość one wyrosną :C a teraz psa i tak nie będę mogła wziąć.[/quote]
mama jest podobno nieduża, na razie zdjęć jeszcze nie mamy
Pomoc pilnie potrzebna.
w gminie nikt się bezdomnymi psami nie interesuje.
pan odpowiedzialny za "te" sprawy ma się pojawić w piątek, ale jak rozwiąże problem, skoro Gmina Inowłódz nie ma podpisanej umowy z żadnym schroniskiem?
[quote name='natalia_aa']Czy ja bym mogla prosic o weryfikacje, czy te wszystkie psiaki ogloszone tutaj: [URL]http://amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/viewtopic.php?t=13306[/URL] sa jeszcze u Was? Czy sa jakies nowe bullowate psiaki, o Rudolfie wiemy.[/quote]
I jeszcze na pewni jest jeden brązowy Ast, sunia biała. I mix Asta i boksera w ciężkim stanie. - zachudzony, chory, ale choroba chyba ma podłoże w depresji. I jeden ciemno brązowy w czarne cętki na obserwacji - podobno ugryzł dziecko. Tych zdjęć nie mamy
[quote name='GrubbaRybba']Może zmień, SKOCZEK -> pogłębiająca się depresja i ogromny smutek, prosimy o DT! Musimy go uratować![/quote]
Zmieniony, oby to Skoczka uratowało
[quote name='natalia_aa']Czy ja bym mogla prosic o weryfikacje, czy te wszystkie psiaki ogloszone tutaj: [URL]http://amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/viewtopic.php?t=13306[/URL] sa jeszcze u Was? Czy sa jakies nowe bullowate psiaki, o Rudolfie wiemy.[/quote]
Pierwszego ze zdjęć nie ma. Drugi nie jestem pewna, trzeci jest.
Natomiast jest w schronisku więcej. Co najmniej pięć (zdjęć nie mamy), jednej suki na wątku są zdjęcia, ale ona ma właściciela, była w schronisku na obserwacji, właściciel zatrzymany. Kierownik miał się dowiadywać co dalej.
I są jeszcze dwa mix co najmniej.