Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. czy nikt się nie interesuje mamą i jej dziećmi? Czy musi dojść do tragedii, żeby zainteresowanie wzrosło?
  2. [quote name='emilia2280']No dobra, juz nic nie mówié. To chyba musicie zaczác z ogloszeniami suczuni. A propos- do kiedy sunia ma DT?[/quote] Chyba do czasu znalezienia DT. Tylko, ze Zuzia już się przywiązała, więc im dłużej tym gorzej dla malutkiej.
  3. U nas w Tomaszowie rozwieszanie Bagirki nie ma sensu - to tak beznadziejne miasto, że boli. Mam zły dzień, przepraszam. Tomaszowskie Tow. znów się wypieło na psią rodzinkę z Teofilowa, wieś pod Tomaszowem. Mama i 5 szczeniąt. To wszystko jest do d--- I jeszcze jest kilka innych beznadziejnych rzeczy, ale to wątek Bagirki, a nie ludzi, więc znikam i przepraszam, jutro będzie lepiej
  4. Mama psiaków błąka się po wsi ok. 6 miesięcy:shake: Nikt nie pomoże?
  5. Nie wiem, wiem, że dziewczyna, która szuka pomocy dla psiej rodziny, zdesperowana dzwoniła do gminy, do Toma. tow. Opieki. W Gminie była odsyłana od osoby do osoby, a w końcu osoba odpowiedzialna, powiedziała, że może znajdzie czas w piątek.
  6. [quote name='Kinguska']Biedaki. Kurcze, nie wiem na jaką wielkość one wyrosną :C a teraz psa i tak nie będę mogła wziąć.[/quote] mama jest podobno nieduża, na razie zdjęć jeszcze nie mamy
  7. Pomoc pilnie potrzebna. w gminie nikt się bezdomnymi psami nie interesuje. pan odpowiedzialny za "te" sprawy ma się pojawić w piątek, ale jak rozwiąże problem, skoro Gmina Inowłódz nie ma podpisanej umowy z żadnym schroniskiem?
  8. [quote name='natalia_aa']Czy ja bym mogla prosic o weryfikacje, czy te wszystkie psiaki ogloszone tutaj: [URL]http://amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/viewtopic.php?t=13306[/URL] sa jeszcze u Was? Czy sa jakies nowe bullowate psiaki, o Rudolfie wiemy.[/quote] I jeszcze na pewni jest jeden brązowy Ast, sunia biała. I mix Asta i boksera w ciężkim stanie. - zachudzony, chory, ale choroba chyba ma podłoże w depresji. I jeden ciemno brązowy w czarne cętki na obserwacji - podobno ugryzł dziecko. Tych zdjęć nie mamy
  9. [quote name='GrubbaRybba']Może zmień, SKOCZEK -> pogłębiająca się depresja i ogromny smutek, prosimy o DT! Musimy go uratować![/quote] Zmieniony, oby to Skoczka uratowało
  10. [quote name='natalia_aa']Czy ja bym mogla prosic o weryfikacje, czy te wszystkie psiaki ogloszone tutaj: [URL]http://amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/viewtopic.php?t=13306[/URL] sa jeszcze u Was? Czy sa jakies nowe bullowate psiaki, o Rudolfie wiemy.[/quote] Pierwszego ze zdjęć nie ma. Drugi nie jestem pewna, trzeci jest. Natomiast jest w schronisku więcej. Co najmniej pięć (zdjęć nie mamy), jednej suki na wątku są zdjęcia, ale ona ma właściciela, była w schronisku na obserwacji, właściciel zatrzymany. Kierownik miał się dowiadywać co dalej. I są jeszcze dwa mix co najmniej.
  11. Hej dlaczego tu bark nowych wiadomości?
  12. jeśli zainteresowana faktycznie, to zadzwoni do Emir, a Emir byle komu psa nie odda. Choć nie wywarło na mnie to super wrażenia, ale może się mylę
  13. Może ja zmienię tytuł, co Ty na to?
  14. Aga tak mówił kierownik, bo ja wczoraj się też dziwiłam, że pies siedzi z dwiema suczkami:terrierowatą i Nietoperkiem. Acha Nietoperek po sterylizacji
  15. Biedny Kuś:evil_lol: Odmłodniał;) Emmy pilnujcie;)
  16. Rudolf przeniesiony do innego boksu, bardzo smutny:shake:
  17. Ja nie poznaję tego psa:shake: Jest nie do poznania
  18. [quote name='ZUZANNA11']Ile piękności ? :o Agnieszka...czy Miś jest po kastarcji ? :)[/quote] Tak jest po kastracji
  19. Na pewno, też się zdziwiłam. Wczoraj mi przy zdjęciach kierownik powiedział.
  20. [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i699661.jpg[/IMG] to jest piesek, nie sunia;)
  21. Ale widzę, że bojów już nie toczą;) jeden z jednej strony, drugi z drugiej;)
×
×
  • Create New...