[quote name='GrubbaRybba']Ocelot, a co z tym DT dla suni w Teofilowie?
Czy to dobry DT? Jakie warunki?
Czy ona tam będzie mogła zostać jak długo trzeba?
No i czy będzie tam miała warunki, aby dojść do siebie po sterylce?[/quote]
No cóż, mama dziewczyny opiekującej się pieskami na długie DT się nie zgodzi.
Ale na kilka dni po sterylce prawdopodobnie tak.
Sunia dostaje jeść codziennie ale swojeko konta nie ma. Na czas po sterylce wzięta byłaby na podwórko, do sieni, albo garażu, zobaczymy co mama na to.
W poniedziałek dowiemy się czy wet w Inowłodzu podjąłby się sterylki.
Decydujcie czy dziewczynę zostawiamy czy zabieramy.