Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Ciotka, a kiedy one jadą do Wandul? Niestety tu by jeszcze trzeba transport do Łodzi załatwić. Ja mam zepsuty samochód w tej chwili i musiałabym nowe rozmowy prowadzić.
  2. Tak myślałam, że Rudof wam się też podobał.
  3. Aga sunię to bez problemu cioci Marta chyba podrzuci prz okazji wiezienia czekoladki dla Karliki. Tylko na pw adres.A ja jutro się z nią dogadam.
  4. Super!!!!! mam jedną obróżkę nie wystawioną ze smyczką na bazarek, ale nie wiem czy dla szczeniora się nada
  5. [quote name='ruda76']dziewczyny pomyślcie nad przetrzymaniem malucha, bo ja w ten weekend nie będę mogła mu poświecic czasu. Moze ktoś z Tomaszowa? ja jadąc rano mogę przez Tomaszow pojechac i go odebrac ;)[/quote] Nie da rady, mój mąż jest niereformowalny niestety w tej kwestii, o której w poniedziałek byś przez Tomaszów jechała? Myślę, że Marta mogłaby go w poniedziałek przywieźć. Pewnie zależy o której.
  6. [quote name='GrubbaRybba']Ocelot, a co z tym DT dla suni w Teofilowie? Czy to dobry DT? Jakie warunki? Czy ona tam będzie mogła zostać jak długo trzeba? No i czy będzie tam miała warunki, aby dojść do siebie po sterylce?[/quote] No cóż, mama dziewczyny opiekującej się pieskami na długie DT się nie zgodzi. Ale na kilka dni po sterylce prawdopodobnie tak. Sunia dostaje jeść codziennie ale swojeko konta nie ma. Na czas po sterylce wzięta byłaby na podwórko, do sieni, albo garażu, zobaczymy co mama na to. W poniedziałek dowiemy się czy wet w Inowłodzu podjąłby się sterylki. Decydujcie czy dziewczynę zostawiamy czy zabieramy.
  7. [quote name='lothia']dodałam w ogłoszeniu że zaczyna popadac w depresje może ktos szybciej zwróci na niego uwagę[/quote] Dzięki lothia
  8. czy ktoś Ci pomoże?:shake:
  9. Dzisiaj mam się widzieć o 15.30 z dziewczyną opiekującą się psami. Dowiem się wszystkiego
  10. Czyli został jeden maluch? [SIZE=3]Szukamy DT dla ostatniego malca[/SIZE]
  11. W Tomaszowie nie ma co rozwieszać plakatów. W końcu z tego ciemnogrodu została malutka zabrana na szczęście.
  12. [quote name='Bazyliah']Ma ogłoszenia. Są już nawet telefony w jej sprawie. Ale jak to zwykle bywa - nadal czekamy na domek.[/quote] A to dobry znak. Ale proszę o ostrą selekcję;)
  13. [quote name='Karilka']Ocelot, to wiesz już, które psiaki znalazły dom? Czekoladka znalazła? Przydałby mi sie kolor psiaka taki, zeby nie wtapiał mi sie w wykładzine bo takiego to zadeptać łatwo jak sie położy. Czekoladka lub ten jasny byliby najlepszymi kandydatami. Ale jak znalazły domki to czarnuszek również mile widziany;).[/quote] Suczki zostały
  14. [quote name='ruda76']jade do W-wy w poniedziałek[/quote] A czy maluch od soboty mógłby do poniedziałku zostać u Ciebie? Domek znalazły dwa pieski
  15. [quote name='emilia2280']Sluzé kasá. Zmykam na dzis ale jutro poczytam wátek. Czy wszystkie maluchy majá DT u Wandul66? I co z mamusiá? Zaplacé za jej sterylké.[/quote] Dziękujemy
  16. Czyli co robimy z transportem? Jeden do Karliki w sobotę, do Tomaszowa, czy bezpośrednio do Ciebie Karlika? I na którą, muszę wiedzieć, będę myśleć. bazyliah drugi Do Warszawy? Tu może być problem.
  17. Musisz im zrobić zdjęcia koniecznie.
  18. Nie wiem, rozmawiam przez telefon z koleżanką dziewczyny opiekującej się małymi. Jutro do południa wszystkiego się dowiem. Zresztą mam sie spotkac jutro z dziewczyna opiekującą się psiakami.
  19. Dobrze jest, że się pytają. W końcu się komuś wyjątkowemu spodoba, bo jest wyjątkowa;)
  20. Mam dwie ważne wiadomości [SIZE=3]dwa szczeniaki maja dom. Sunia na DT chyba mogłaby zostać w Teofilowie, będę jutro na 100% wiedzieć, ale czy pomożemy? I uzbieramy na sterylke i szczepienia? I oczywiście ogłoszenia, żeby na spokojnie szukać jej domu? [/SIZE]
×
×
  • Create New...