-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Oj potrzebny, to jest aż niewiarygodne, że tak długo mała czeka...:shake:
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
ocelot replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Lisku kochany to już tak niedługo... -
Bagira z Tomaszowa Maz. ma już własny kochający dom.
ocelot replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Da radę na wizycie, dziewczyna jest mądra i ma to coś, co się zwie "iskrą bożą" -
Już w swoim domku! Luna - dostała szanse na życie.
ocelot replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='aquaija']Witam wszystkich serdecznie! To ja biore Lunke do siebie i juz teraz wiem, ile jeszcze z Kikunia bedziemy na nia czekac. Prosze jeszcze o wymiary rozwalonego Luniaczka,bo szukam legowiska i nie wiem, jakiej wielkosci. Moze dodatkowo pare aktualnych zdjec?:):)[/quote] Witamy i cieszymy się, że Lunka wpadła Ci w oko i mam nadzieję do serca;) -
No to mam nowinę - Skoczek w nowym domu, nie w tym co wczoraj był telefon, ale podobno w bardzo dobrym. Przyjechali ludzie - starsze małżeństwo z Opoczna po Szczeniaka, ale kierownik przekonał ich do Skoczka. Podobno bardzo sympatyczni;) W@ nowym domu również podhalan, Pan wypatrzył go na allegro, przyjechał z Częstochowy, podobno fajny facet;)
-
No to mam nowinę - Skoczek w nowym domu, nie w tym co wczoraj był telefon, ale podobno w bardzo dobrym. Przyjechali ludzie - starsze małżeństwo z Opoczna po Szczeniaka, ale kierownik przekonał ich do Skoczka. Podobno bardzo sympatyczni;)
-
Milciu dziękuję Ci za ogłoszenia;););) Kochani bardzo proszę trzymajcie kciuki. W sprawie Skoczka był dzisiaj tel., oby to było to, oby;) A ja nie miałam w połowie miesiąca czasu, żeby następnego psiaka wysłać do Mojego Psa. w piątek wyślę maila i mam nadzieję, że nie jest za późno na umieszczenie jakiejś biedy w czerwcowym numerze.
-
Bagira z Tomaszowa Maz. ma już własny kochający dom.
ocelot replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Moja śliczna dziewczynka. Przynajmniej spróbuj z tym logowaniem, byśmy na bieżąco wszyscy byli;) -
Bagira z Tomaszowa Maz. ma już własny kochający dom.
ocelot replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Oj tak i wszyscy w nerwach czekamy na relację. Supergoga masz rację nie ma co ich od razu męczyć telefonami, ale ja chyba bym nie wytrzymała:evil_lol: -
Bagira z Tomaszowa Maz. ma już własny kochający dom.
ocelot replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Chyba może, kierownik sobie wpisze dane. Ale niech się Aga wypowie. Zresztą ja chyba w piątek do schronu pojadę to się spytam. A zdawali już jakieś relacje? -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Dlatego nadal szukamy siedmiu osób po 10 zł. to małe obciążenie, a dla suni ratunek -
Książeczka już wysłana;)
-
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']Tak, dziéki Ocelot, akurat tamtá deklaracjé mialam na uwadze, tylko nie wnikalam ze to ten sam transport. To juz dzis wieczorem przelejé z polskiego konta. Czy moge prosto do Reno? I poprosze szczególy konta na pw. - z dopiskiem "na transport szczeniát Karilki", zebym wiedziala która to deklaracja. A gdyby mialo dojsc do sterylki suni- poprosze o pw, bo nie znajdé juz tej deklaracji za jakis czas sama.[/quote] Reno konto musi Ci podać sama, bo nie znam;) Z tą sterylką musimy się wstrzymać, bo... nie mamy gdzie suni przechować. Wiosna pisała, że u niej można będzie, ale na razie za mało deklaracji wpłat. Nadal brak.[COLOR=Red] Emilio bardzo Ci dziękujemy za wszystko;););)[/COLOR] -
[quote name='mysza 1']Zatem Skoczka podniosę. Jesli macie jakies konto do wpłat, chetnie się dołoże, poproszę o konto na pw[/quote] Myszko a chcesz się dorzucić na deski czy na Skoczka? On jeszcze musi trochę poczekać, bo się pogubimy.
-
[quote name='GrubbaRybba']On chyba już adoptowany :eviltong: ale może da się wypożyczyć :razz:. Podobno Swiderski bardzo kocha psy, zresztą sam ma futrzaka. Może zatem, dla dobra sprawy dałby się zlicytować na naszym bazarku. :evil_lol: Ale cioteczki by się do licytacji rzuciły. :siara: Kupiłybyśmy nie tylko deski, ale całe budy. ;)[/quote] To prawda ma swojego futrzaka i na prośbę zareagował bardzo entuzjastycznie, przywiózł koszulkę z domu;) Muszę się dowiedzieć czy jeszcze będą w Spale, może koszulka byłaby atrakcyjniejsza z jego autografem? Bo autograf jest ale na piłce:evil_lol: Koszulka oryginalna meczowa, pachnie bardzo przyjemnie, ale chyba uprana, zapach proszku, albo płynu do płukania, a może Świderski tak pachnie? ;) Ale bardzo pozytywnie
-
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']Bozesztymoj, czy ja zalegam z platnosciami? Zerknélam wstecz wátku i widze mojá deklaracjé na hotelik suni (50zl za m-c), ale oswieccie mnie prosze czy ja do transportu sié tez deklarowalam, nie przeczé jakby co. No i bazarku Karilki tez nie mam w swoich subskrypcjach- prosze o pomoc, nie chcé nikogo spowalniac na szkodé psom![/quote] To transportu kochana deklarowałaś się na wątku szczeniaków ze wsi Karliki [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111209[/url], a to był jeden transport;) Zapisuj sobie kochana. Deklarowałaś sterylkę też naszej suni, ale spokojnie, bo nie można na razie jej zrobić;) I spokojnie możesz się na razie wycofać;) -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='GrubbaRybba']Ocelot, czy rozmawiałaś wczoraj z dziewczyną z Bełchatowa, która chce czekoladkę?[/quote] Umówiłam się z Martą, że ona zadzwoni, ustalą wspólny odpowiedni dla nich termin i wtedy przeprowadzimy rozmowę. Nie ma sensu, żeby z Bełchatowa jechała i nawet po pozytywnej rozmowie wracała, bo akurat Marcie czy jej rodzinie termin nie będzie odpowiadał. Zdjęć nowych suni na razie nie ma. Wczoraj padał deszcz i mamusia zapewne poszukała sobie schronienia. Oby bezpiecznego i suchego -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Miejsce u Wiosny zarezerwowane, tylko ciągle pieniążków brak