Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Argat jak Ty się dzielisz?
  2. Oby, Ty Aga świetne allegro robisz, więc w końcu musi się udać
  3. Nie bylam teraz w schronisku, jak mi się uda to wpadnę w piątek na sekund 5. Jeśli nie to w poniedziałek. Skoczek niech ktoś w końcu Cię dostrzeże.
  4. Już tyle zrobiłaś? Dziękujemy. A może chcesz innym naszym pieseczkom zrobić?;)
  5. [quote name='justynam']Mnie nie ma przez tydzien do nastepnego poniedzialku. Moge je odebrac najwczesniej we wtorek 27.05[/quote] Informacja nie jest jeszcze pewna i chyba chodziło o piątek w przyszłym tygodniu.;) A dalam informację teraz, żeby znaleźć chętnego do pomocy;) Justynko w razie czego liczymy na Ciebie i bardzo, ale to bardzo dziękujemy;)
  6. Możliwe, że będziemy mieć troszkę desek, ale one są w Warszawie. [SIZE=3][COLOR=Red]Czy możliwy byłby odbiór desek na Mokotowie?[/COLOR][/SIZE] To nie jest jeszcze nic pewnego, ale być może do wzięcia byłyby w[COLOR=Red] przyszły piątek[/COLOR]. Czy ktoś z Warszawy mógłby pomóc i odebrać, ewentualnie przechować do czasu znalezienia transportu?
  7. Oczyska wielkie i smutne to fakt, ale ona nie jest taka zachudzona - dziewczynka rośnie, to podlotek - dba o linię i nóżki długaśne;) Generalnie to prześliczna jest i wcale nie przypomina Bagirki ze schroniska. (może oczka tylko właśnie).
  8. [quote name='Bazyliah']Najbardziej to moja wetka będzie tęsknić :diabloti: I Dzitoszka nie będzie się miała z kim bawić. A ja sobie wezmą następnego tymczasa :eviltong: Tylko gdzie ja takiego drugiego jełopa znajdę :-([/quote] W Tomaszowie;)
  9. Reno dziękuję;) Wandul jak się mysza sprawuje?
  10. No to kciuki mocno trzymamy;)
  11. Moja bidulka.
  12. Dzień dobry dziewczynkom z rana;)
  13. Ja już tracę nadzieję...:shake:
  14. [quote name='ewatonieja']no to temat psiej mamy w zawieszeniu do poniedziałku słodkie sa te szczeniaczki :loveu:[/quote] Tak, ale i tak się martwię. Jeśli zgodzą się tydzień sunię przechować to co dalej, ulica znowu? Trasa jest niebezpieczna. To droga do Inowłodza ze Spałay, sznur samochodów ciągle, zwłaszcza teraz. A i ludzie... mieszkający na tej wsi tez wiele do życzenia pozostawiają
  15. [quote name='Koperek'][B]Heidi[/B] powsadzam tu i tam, tylko czasu mi troszkę dajcie ;) [B][SIZE=3][COLOR=red]MISIEM [/COLOR][/SIZE][/B]zajmijcie się osobiście!:eviltong:[/quote] dziękujemy Ci heidi coś nie ma szczęścia. Cztery domki się nią interesowały i nic. jest śliczna wzorcowo. Miś chyba w domku swoim, ale czekam na potwierdzenie Karliki.
  16. Czy Lagunka jest tak zazdrosna, czy po prostu znerwicowana i chora?
  17. [quote name='Koperek'][B]Karillka[/B]- to podniosąc wątek [B][SIZE=3][COLOR=red]MISIAKA[/COLOR][/SIZE][/B], prześlij mi na PW, gdzie jest poogłaszana (i czy w ogóle) i choć jedną/lepiej dwie fotki. Z góry dzięki wielkie! No i dlaczego siedzi w schronie?;)[/quote] Heidi nie ma ogłoszeń
  18. Cały czas jestem na etapie rozmów czy po sterylce przechowają sunię. Będę wiedzieć w poniedziałek, jeśli tak to zrobimy sterylkę, tylko co potem? Na ulicę znowu? Ja jak usłyszałam, że najsłabsze z miotu przyniosła na podwórko ludzi co ją dokarmiają to się popłakałam. Nie każda mama jest taka oddana i dzielna.
×
×
  • Create New...