Możliwe, że będziemy mieć troszkę desek, ale one są w Warszawie.
[SIZE=3][COLOR=Red]Czy możliwy byłby odbiór desek na Mokotowie?[/COLOR][/SIZE] To nie jest jeszcze nic pewnego, ale być może do wzięcia byłyby w[COLOR=Red] przyszły piątek[/COLOR].
Czy ktoś z Warszawy mógłby pomóc i odebrać, ewentualnie przechować do czasu znalezienia transportu?