Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. [quote name='Doda_']Tak naprawdę to mam 2 tymczasy - jeden w Jaworznie (kojec) - drugi w Siemianowicach Śl.[/quote] To dla niego szansa. Jest klinika, albo dobry wet, gdzieś w pobliżu? Transport jakoś się chyba znajdzie, kasa na weta mam nadzieję, że przy pomocy dogmaniaków też
  2. [quote name='supergoga']Tak mysle, żeby zebrać kase i go przewieźć gdzieś najbliżej do kliniki, niechby zrobili co mogą, pobyłby w klinice ile trzeba a potem już po zabiegu wrócił do Was. Wiem że to pewnie głupie, ale jest ciężko. Może jakiś tymczas dla psiaka się jednak znajdzie. To pilne.[/quote] Najbliżej to chyba Łódź, albo Warszawa. Zresztą to może być bardzo poważna sprawa, ale znasz już działania naszego weta przecież po Bagirze
  3. A ja muszę zadzwonić do kierownika, a on jest do drugiej. Ola masz numer do niego? Może Ty zadzwoń to poczeka, na mój tel. nie zareaguje czekaniem
  4. [quote name='ZUZANNA11']Już nie szukamy, Bazyliach jedzie po sunię. Potrzebny jest transport od DIF do Gameboy ![/quote] Bazyliah to jedzie po Babcię, a sunia załapie się przypadkiem:diabloti:
  5. [SIZE=4][COLOR=Red]Znowu zmiana sytuacji, Bazyliah jedzie do Tomaszowa , czy sunię można przetrzymać w Wa-wie?[/COLOR][/SIZE]
  6. To jest pies z interwencji, przyjechał do schroniska ze złamaną łapą, prawdopodobnie samochód. W schronisku jest ok. 1,5 miesiąca. Łapa nie jest usztywniona.
  7. Czarnulka też malutka.;) Ale zobaczymy, może zdarzy się cud i znajdą w Tomaszowie domek. Czasami szczeniaki znajdują...
  8. [quote name='MARCHEWA']Szkoda,że się nie udało.[/quote] Szkoda, w razie czego możemy liczyć na DT drugiego malca?
  9. [SIZE=3][COLOR=red]Szukamy transportu nadal Tom.Maz.-Wawa[/COLOR][/SIZE]
  10. Argat ma rację, Bazyliah czekała ile mogła, ciągle opóźniała wyjazd. Skupmy się na szukaniu innego transportu.
  11. Zuza ona ma spotkania poumawiana. A po 20 kto zawiezie szczeniaka. Koniec. Szukamy transportu innego.
  12. [quote name='ZUZANNA11']Boshe...nie zawróci ! To jedyna szansa dla tej suni ![/quote] Zuza to nie takie proste, jak by było proste to maluch byłby kilka godz. u Bazyliah. Są terminy, godziny spotkań z ludźmi, niestety są rzeczy których nie da się przeskoczyć.
  13. Niestety nieaktualne, jeszcze czekam na jedną wiadomość, ale nie sądzę...
  14. [quote name='ZUZANNA11']Więc tak: Bazyliach jedzie po sunię do schronu, jedzie do DIF i ją tam zostawia na parę godzin, a potem...[tutaj już DIF i Gameboy muszą się umówić].[/quote] Bazyliah w tej chwili jedzie nie do Tomaszowa, tylko do Warszawy, nie mogła dłużej czekać jest poumawiana z Ludźmi i tak ma spore opóźnienie.
  15. Będziemy szukać najwyżej transportu na jutro, albo na poniedziałek, to była okazja, najwyżej poszukamy płatnego jeśli nie damy rady znaleźć innego.
  16. Psa po 20 trzeba by zawieźć do GameBoy. Ciotki Bazyliah właśnie wyjechała już z Łodzi na Warszawę, więc nici chyba
  17. [quote name='Argat']Z tego co wiem są tam podane nr. telefonów. Warto spróbować![/quote] Argat ja jestem w pracy i tak cały czas wiszę na tel., ale w każdej chwili mogą mi przeszkodzić w rozmowie.
  18. [quote name='ZUZANNA11']Czyli... -jeden jedzie do Wa-wy -sunia jedzie do Jastrzębia Zdrój ???[/quote] Na razie nie jedzie, bo nie ma gdzie jej przez kilka godz. przetrzymać
  19. [quote name='Argat']Trzeba skontaktować się z osobami z Warszawy, oferującymi pomoc, na mapie dogo.[/quote] Nie mamy czasu, decyzja musi zapaść w 5 min.
  20. [SIZE=4][COLOR=red]Sunia straci szanśe, jeśli nikt w Wa-wie jej kilka godz. nie przetrzyma.[/COLOR][/SIZE]
  21. [quote name='Kara.']A Ryba nie może?[/quote] Nie odbiera tel. musi być zajęta
  22. Jeśli w ciagu 15 min. nie znajdzie się nikt kto przetrzyma malca w Warszawie do 20.00 niestety maluch straci szansę na wyjście ze schronu dzisiaj. Bazyliah dzisiaj odbiera budy, malcem zająć się nie może, a kilkanaście godz. w aucie to dla malca nie miejsce. Zreszta auto będzie budami załadowane.
  23. Ok., ale potrzebujemy malucha przetrzymać w Wa-wie kilka godz. bo u Bazyliah nie może zostać.
  24. [SIZE=3][COLOR=red]Mamy DT, mamy transport, ale nie mamy...[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red]Karmy dla szczeniaka.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red]Ogromna prośba czy ktoś z Warszawy mógłby kupić karmę dla szczeniaka i zawieźć do GameBoy?[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000]I trzeba dzisiaj w przetrzymać do 20 maluszka w Warszawie.... Proszę...[/COLOR][/SIZE]
  25. Sunia dzisiaj zostanie zabrana, Bazyliah ją zabierze - tylko o tel. Gemboy proszę. Napisz mi też, czy karma ewentualnie może być w tygodniu dostarczona, to poproszę kogoś z Warszawy, żeby kupił i zawiózł;)
×
×
  • Create New...