Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Znikam z domu na kilka godz., podbijam Monisię do góry.
  2. Nie wiem, ale doda i tak musi być on wykastrowany, będziemy wtedy mieć czas na jakiś bazarek, aukcje cegiełkową, no trzeba będzie pomyśleć.
  3. Dzwoniłam do Pani Kaliny. Przesympatyczna osoba, ma przemyśleć sprawę czy jest w stanie mu pomóc. Ma swojego psa, który reaguje agresywnie na inne samce, po za tym po 10 godz. nie ma jej w domu, czyli np. przy zmianie opatrunków byłby problem. Ale nie odmówiła!!!!!!!! Zaraz wyślę zdjęcia psiaka i trzymajmy kciuki. Doda czekamy, bo jak psa zabierzemy to nie będzie mógł wrócić do schroniska, czekamy bo nie mamy kasay na operację - trzeba będzie pozbierać, czekamy, bo jak się znajdzie DT to kierownik podejmie ostateczną decyzję i pies chyba jeszcze będzie musiał być wykastrowany.
  4. Ja dzsiaj też będę po za domem, ale, jak tylko wrócę do psiaka zajrzę
  5. [quote name='beka']nie wiadomo czy już nie jest za późno...:([/quote] Ja mam nadzieję, że łapkę da się uratować, ale... w schronisku tego nie zrobią i kalekiego psa też nie będą niestety trzymać:-(
  6. [quote name='Argat']Więc tak: znajomi pytają właściciela mieszkania o zgodę i jeśli reakcja będzie pozytywna to w sobotę chcieliby odebrać psa. Akurat im trzeba jechać do Warszawy, więc przy okazji mogliby zajechać do schroniska.[/quote] Oj to trzymamy kciuki, żeby wszystko dobrze się ułożyło;)
  7. [quote name='ZUZANNA11']Dopiero teraz tu trafiłam ! DT PILNIE POTRZEBNE ![/quote] Nie byłaś wcześniej, a to bardzo nagląca sprawa niestety:shake:
  8. [quote name='Doda_']ocelot..:-( mam nadzieje ze chora nie bedziesz...:)[/quote] Chora to będę na pewno, a przez najbliższy tydzień nie mogę iść na zwolnienie:-( A potem zapewne to wyzdrowieję. Nadal szukamy pomocy DT, nawet płatnego, choć nie ukrywam, że byłoby ciężko
  9. Lisku kochany ja nawet przez sen będę trzymać kciuki
  10. [quote name='Doda_']Właśnie szukamy caly czas. Ocelot spokojnie jutro zadzwonisz.. tymczas napenwo nie ucieknie:roll:[/quote]Dzisiaj to ja mogę tylko namieszać. A do tego pisałam Ci jakaś zaraza mnie bierze... Szlag by to trafił
  11. Kochani nadal szukamy czegoś, jeśli znajdziemy DT, to możemy myśleć o jakimś dobrym weterynarzu. Zbiórce kasy... Jego z powrotem nikt do schroniska nie przyjmie. Buda z kojcem to będzie luksus i wybawienie.
  12. Nawet zaraz wykasuję;), żeby znowu czegoś nie namieszać
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Truskawko ...ja nie ze złością tylko w celu informacyjnym napisałam :oops: My w sumie stworzyłyśmy sobie nawet taką umowę dla domku tymczasowego tak dla naszego spokoju ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja tak samo, każde schronisko jest inne, a i naszemu niestety daleko o ideału
  14. Do nikogo dzisiaj nie piszę już pw, ani nie dzwonię. Pomieszałam telefony, pomyliłam psy... (szczeniaka z psem wielkości On-ka):diabloti: Koniec muszę odpocząć chyba mi się już coś miesza:evil_lol: GameBoy przepraszam.
  15. Do nikogo dzisiaj nie piszę już pw, ani nie dzwonię. Pomieszałam telefony, pomyliłam psy... (szczeniaka z psem wielkości On-ka):diabloti: Koniec muszę odpocząć chyba mi się już coś miesza:evil_lol: GameBoy przepraszam.
  16. W naszym schronisku jak się zabiera psa to się podpisuje skróconą umowę adopcyjną. Książeczkę zsię dostaje i zaświadczenie o szczepieniu też Jagienko trzymam mocno kciuki.
  17. [SIZE=3][B][COLOR=darkred][FONT=Comic Sans MS]Czarna sunia II - [/FONT][/COLOR][/B][COLOR=darkred][FONT=Comic Sans MS]mała sunia, wychudzona i dość słaba, pilnie szuka domku. Sunia będzie małym psem, teraz ma około 10-12 tygodni. [SIZE=2] po lewej[/SIZE] [/FONT][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i706541.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=DarkRed]I jeszcze kilka zdjęć wszystkich trzech dziewczynek[/COLOR][/FONT] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i706544.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i706543.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i706542.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Argat']Jest może więcej zdjęć tego psiaka?[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=DarkRed] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i649971.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i699693.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Argat']No to lepiej być nie mogło. Szkoda tylkoże pewnie więcej już o małej nie usłyszymy.[/quote] To jest właśnie ten ból nigdy nie wiemy jeśli adopcja schroniskowa czy to dobry dom
  20. Podnosimy z nadzieją, że ktoś pomoże.
  21. [quote name='Doda_']podnoszę.. to naprawdę pilne.. Milka z Siemianowic śl. postara się czegoś poszukać, ale nic nie obiecuje.. Dziękujemy Ci, milko.. Ten psiak to jeszcze szczeniak.. :placz: A co z hotelem, płatnym tymczasem? Wiem ze brak kasy...ale przeciez to dziecko :placz:[/quote] Podany numer tel. nie odbiera niestety. Moglibyśmy się zdecydować na płatne DT, ale musielibyśmy mieć gwarancję wpłat, nie wiadomo ile będzie kosztować leczenie. Kochani nadal szukamy czegoś
  22. Jasna ma dom, ciemna nigdzie nie jedzie, bo nie chciałyśmy nikogo uszczęśliwiać na siłę. Czarną jeśli będzie ktoś chciał na tymczas zabierzemy za tydzień
  23. Biała znalazła dom, a czarną ewentualnie zabierzemy za tydz.
  24. [SIZE=3][COLOR=Red]Kochani bazyliah dzwoniła do schronu, dziewczynka przed godziną poszła do domu, została adoptowana. Cuda się zdarzają nawet w Tomaszowie;-)[/COLOR][/SIZE] __________________
×
×
  • Create New...