-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Znikam z domu na kilka godz., podbijam Monisię do góry.
-
Dzwoniłam do Pani Kaliny. Przesympatyczna osoba, ma przemyśleć sprawę czy jest w stanie mu pomóc. Ma swojego psa, który reaguje agresywnie na inne samce, po za tym po 10 godz. nie ma jej w domu, czyli np. przy zmianie opatrunków byłby problem. Ale nie odmówiła!!!!!!!! Zaraz wyślę zdjęcia psiaka i trzymajmy kciuki. Doda czekamy, bo jak psa zabierzemy to nie będzie mógł wrócić do schroniska, czekamy bo nie mamy kasay na operację - trzeba będzie pozbierać, czekamy, bo jak się znajdzie DT to kierownik podejmie ostateczną decyzję i pies chyba jeszcze będzie musiał być wykastrowany.
-
Podhalan na środku wsi... juz za TM...
ocelot replied to Tosia2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja dzsiaj też będę po za domem, ale, jak tylko wrócę do psiaka zajrzę -
Podhalan na środku wsi... juz za TM...
ocelot replied to Tosia2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tosiu napisz do Camary. -
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
ocelot replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Lisku kochany ja nawet przez sen będę trzymać kciuki -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Nawet zaraz wykasuję;), żeby znowu czegoś nie namieszać -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Truskawko ...ja nie ze złością tylko w celu informacyjnym napisałam :oops: My w sumie stworzyłyśmy sobie nawet taką umowę dla domku tymczasowego tak dla naszego spokoju ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja tak samo, każde schronisko jest inne, a i naszemu niestety daleko o ideału
-
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Do nikogo dzisiaj nie piszę już pw, ani nie dzwonię. Pomieszałam telefony, pomyliłam psy... (szczeniaka z psem wielkości On-ka):diabloti: Koniec muszę odpocząć chyba mi się już coś miesza:evil_lol: GameBoy przepraszam. -
W naszym schronisku jak się zabiera psa to się podpisuje skróconą umowę adopcyjną. Książeczkę zsię dostaje i zaświadczenie o szczepieniu też Jagienko trzymam mocno kciuki.
-
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B][COLOR=darkred][FONT=Comic Sans MS]Czarna sunia II - [/FONT][/COLOR][/B][COLOR=darkred][FONT=Comic Sans MS]mała sunia, wychudzona i dość słaba, pilnie szuka domku. Sunia będzie małym psem, teraz ma około 10-12 tygodni. [SIZE=2] po lewej[/SIZE] [/FONT][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i706541.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=DarkRed]I jeszcze kilka zdjęć wszystkich trzech dziewczynek[/COLOR][/FONT] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i706544.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i706543.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i706542.jpg[/IMG] -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='Argat']No to lepiej być nie mogło. Szkoda tylkoże pewnie więcej już o małej nie usłyszymy.[/quote] To jest właśnie ten ból nigdy nie wiemy jeśli adopcja schroniskowa czy to dobry dom -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Podnosimy z nadzieją, że ktoś pomoże. -
[quote name='Doda_']podnoszę.. to naprawdę pilne.. Milka z Siemianowic śl. postara się czegoś poszukać, ale nic nie obiecuje.. Dziękujemy Ci, milko.. Ten psiak to jeszcze szczeniak.. :placz: A co z hotelem, płatnym tymczasem? Wiem ze brak kasy...ale przeciez to dziecko :placz:[/quote] Podany numer tel. nie odbiera niestety. Moglibyśmy się zdecydować na płatne DT, ale musielibyśmy mieć gwarancję wpłat, nie wiadomo ile będzie kosztować leczenie. Kochani nadal szukamy czegoś
-
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Jasna ma dom, ciemna nigdzie nie jedzie, bo nie chciałyśmy nikogo uszczęśliwiać na siłę. Czarną jeśli będzie ktoś chciał na tymczas zabierzemy za tydzień -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Biała znalazła dom, a czarną ewentualnie zabierzemy za tydz. -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=Red]Kochani bazyliah dzwoniła do schronu, dziewczynka przed godziną poszła do domu, została adoptowana. Cuda się zdarzają nawet w Tomaszowie;-)[/COLOR][/SIZE] __________________