Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. [quote name='ZUZANNA11']Ja lepiej bym się czuła jakby mała była u Karilki...[/quote] Tak jak pisałam dla małej szukamy domu, ale w tej chwili ważniejsza jest mama
  2. To czekam na wieści ze schroniska.;)
  3. Podobno tydzień, dwa nie robi różnicy, czyli szukamy domu. Natomiast problemem jest mamusia, błąkająca się po wsi i jej pilnie szukamy DT
  4. [quote name='xxxx52']prosze bardzo o opis mamuski:-([/quote] Mamusia jest nieduża, pół roku temu wyrzucona. Bardzo szybko przywiązuje się do ludzi, jest bardzo wdzięczna, broni podwórka ludzi, którzy ją karmią, mimo, ze nie mieszka na nim. Jest czujna, byłaby świetnym stróżem. Bardzo inteligenta, czeka na opiekuna, który ją karmi codziennie o 15, nie jest agresywna w stosunku do jego zwierząt. Najsłabszego szczeniaka z piątki przyniosła w pyszczku na ich podwórko, stąd wiedzieli , że są małe. Zrobimy wszystko, żeby ją jak najszybciej wysterylizować, ale nie wiem co dalej...:shake: Ma być więcej zdjęć sunieczki
  5. Reno ja to się pogubiłam. Brązowy miał jechać do Karliki, ale na czym stanęło to już nie wiem. Marta wie, że o 10.30 w Tomaszowie?
  6. Ciotki, ale kiedy jedzie Reno, bo ja nie wiem kiedy trzeba zawieźć i gdzie brązowego szczyla. Czy dzisiajczy jutro? I o której?
  7. [quote name='Koperek'][B]ZUZANNA[/B]- jeśli możesz to proszę prześlij mi dane, ale tego drugiego pieska, który stoi obok[B][SIZE=3][COLOR=red] MISIA[/COLOR][/SIZE][/B]- wygląda podobnie do Owczarka Niemieckiego! Plisss na PW![/quote] To jest owczarek niemiecki, ale już w nowym domu.
  8. karlika ok 12 na dworcu najlepiej. Marta nie jest z Tomaszowa nie wiem czy znajdzie schron
  9. Co Ty piszesz? Nawt dla dwóch szczeniaków warto psiaki zawieźć
  10. Ciotki konkretne ustalenia, kiedy, gdzie i o której Marta ma przywieźć szczeniaki?
  11. Ciotki konkretne ustalenia, kiedy, gdzie i o której Marta ma przywieźć szczeniaki?
  12. kciuki mamy cały cza zaciśnięte. Będzie dobrze;)
  13. Bardzo proszę pamiętajmy o mamie
  14. [B]Nadal szukamy DT dla mamy szczeniąt. Pilne!!![/B]
  15. Dobra. A co z Reno i transportem reszty?
  16. Czyli mamie szukamy domu z ogrodem, albo domu bez dzieci
  17. Karlika to Czekoladkę jutro bieżesz tak? To podam Ci numer Marty na pw i sobie miejsce dogracie, chyba, że będzie rano zasuwać z beżowym.
  18. To wszystko idzie, jak po grudzie.
  19. [quote name='halbina']jakie znowu szczeniaki?... :roll:[/quote] Podrzucone u weta
  20. [quote name='Jaaga']Czy ktoś dowiedział sie od osoby zajmującej się tymi psami, jaka jest mama szczeniąt? Do mnie może przyjechać jedynie łagodna, towarzyska suczka. Ja mam dwoje małych dzieci oraz swoje zwierzęta, do tego jeszcze dwie tymczasowiczki, a moja mama i sąsiadka mają po 8 i 7 kotów. Suczka koniecznie wiec musi tolerować całe to towarzystwo. Nie mam co zrobić z suką nie tolerującą ludzi czy zwierząt. Jesli ona rzeczywiście gania za ludźmi, to jest problem. Podobnie nie akceptowanie zwierząt. Moja Sara mix ONka akceptuje mniejsze suki pod warunkiem, że jej nie obszczekują i nie zaczepiają. Proszę więc o informację na temat charakteru suni. Jeśli jest ok., to proszę o wiadomość, kiedy mam się jej spodziewać.[/quote] Jaaga Marta co zna sunię najlepiej ma do Ciebie zadzwonić po 15. Tak będzie najlepiej
  21. Zuzia ma ogłoszenia na lokalnym portalu w Szczecinie
  22. [quote name='Reno2001']No to czekamy na wandul66, bo może się okazac, że jej jutro nie pasuje.[/quote] wandul66 wolalaby niedzielę, rozmawiałam z nią przez tel. I jeszcze pytania zabrałabyś mamę maluch z Teofilowa? Do Katowic, to blisko już od Bytomia. Oczywiście czekam na 100% zgodę jaagi jeszcze
  23. [quote name='Karilka']Cholerka, jak byłam ostatnio to zapomniałam mu cyknąć...:shake: Przepraszam.:roll::oops:[/quote] Wtedy była okazja, teraz nie da rady przed kastracją
×
×
  • Create New...