[quote name='xxxx52']prosze bardzo o opis mamuski:-([/quote]
Mamusia jest nieduża, pół roku temu wyrzucona.
Bardzo szybko przywiązuje się do ludzi, jest bardzo wdzięczna, broni podwórka ludzi, którzy ją karmią, mimo, ze nie mieszka na nim. Jest czujna, byłaby świetnym stróżem.
Bardzo inteligenta, czeka na opiekuna, który ją karmi codziennie o 15, nie jest agresywna w stosunku do jego zwierząt. Najsłabszego szczeniaka z piątki przyniosła w pyszczku na ich podwórko, stąd wiedzieli , że są małe.
Zrobimy wszystko, żeby ją jak najszybciej wysterylizować, ale nie wiem co dalej...:shake:
Ma być więcej zdjęć sunieczki