-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Zaraz będę pisać -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='haank']Ja mogę dorzucić do tymczasu[/quote] Z nieba nam spadasz. Ile cioteczko? Bo to ważne -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']Ja dzisiaj wplacilam 70zl na konto Reno za transport Karilki.[/quote] jeszcze raz dziękuję Nikt nie chce pomóc mamie szczeniąt? -
[quote name='GrubbaRybba']Jest młody, łagodny w stosunku do ludzi, choć kiedyś gryzł się z tym bullowatym. Nie wiem jednak, który zaczął. Potem były rozdzielone. Nie wiem, dlaczego teraz znowu są razem. Pies sięga do kolana. Nie wiem, jak zachowuje się do dzieci i kotów. Nie mam jak tego sprawdzić.[/quote] Są razem, bo chyba mimo kłótni są zżyte ze sobą;) na kwarantannie jest przepiękny husky, srebrny, jedno oko niebieskie, drugie brązowe, ok. roczny
-
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Nikt nie chce pomóc maluszkowi? -
[quote name='agatkia']No, właśnie.... też uważam, ze sunia jest cudowna i lepszego psa ten Pan nie znajdzie. Żałuje, ze ja możliwosci zaadoptowania pieska będę miała w sierpniu/wrześniu... ale to temat na osobną historię. Trixie i Skoczek podbili moje serce kompletnie i absolutnie, a tu jednego dnia zwineli mi Rudego, a następnego Trixie. Rozsądek podpowiada mi, ze trzeba sie cieszyć, bo nie ma sensu , zeby psiaki spędziły choć jeden dzien w schronisku dluzej niż by mogły (nie wiem, weic dlaczego mi smutno :roll:)... [SIZE=1]chyba po cichu liczylam, ze któreś z nich trafi do mnie za te 3, 4 miesiace...[/SIZE][/quote] Nie smuć się, my Ci super psiaka znajdziemy;) jest sporo psiaków co nie mają wątków, znasz wątek tomaszowski? Polecam Dyzia, Przylepę, Zorra, albo puchatego, młodego psiaka w totalnej deprsji
-
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
A jest śliczniutka bardzo, i bardzo, ale to bardzo smutna -
TOFI -mix asta, 1 rok, 2 zwroty z adopcji, za TM ['].
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Schroniskowy wet stwierdził, że w schronisku nie może mu pomóc. Pies obgryza ogon, ech wygląda źle -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Bardzo prosimy... -
[quote name='milcia17']To mam skasować ogłoszenia o ile się da?? Juuuuuuuuupiiiiiiii :multi::multi::multi::multi::multi::loveu::loveu:[/quote] Kasuj;););)
-
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Bardzo potrzebna pomoc, oprócz niej są jeszcze dwa samodzielne szczeniaki i 8 niesamodzielnych. Jeden szczeniak czarny też na okaz zdrowia nie wygląda:shake: