Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. [quote name='haank']Ja mogę dorzucić do tymczasu[/quote] Z nieba nam spadasz. Ile cioteczko? Bo to ważne
  2. [quote name='emilia2280']Ja dzisiaj wplacilam 70zl na konto Reno za transport Karilki.[/quote] jeszcze raz dziękuję Nikt nie chce pomóc mamie szczeniąt?
  3. [quote name='GrubbaRybba']Jest młody, łagodny w stosunku do ludzi, choć kiedyś gryzł się z tym bullowatym. Nie wiem jednak, który zaczął. Potem były rozdzielone. Nie wiem, dlaczego teraz znowu są razem. Pies sięga do kolana. Nie wiem, jak zachowuje się do dzieci i kotów. Nie mam jak tego sprawdzić.[/quote] Są razem, bo chyba mimo kłótni są zżyte ze sobą;) na kwarantannie jest przepiękny husky, srebrny, jedno oko niebieskie, drugie brązowe, ok. roczny
  4. W najlepszym wypadku jeśli zostanie w schronisku grozi mu amputacja łapy, a w najgorszym... To młody psiak, cale życie przed nim Nikt nie może mu pomóc?:shake:
  5. Z Trixie jeszcze czekamy, więc to nic pewnego, dopóki do domku nie pojedzie. Ja też bywam smutna, jak któryś z moich pupili znajduje domek, tzn. wiem, że lepiej im w domku, niż w schronisku, ale... Zawsze ma się takich ulubieńców, którym więcej pieszczot się daje.
  6. [quote name='agatkia']No, właśnie.... też uważam, ze sunia jest cudowna i lepszego psa ten Pan nie znajdzie. Żałuje, ze ja możliwosci zaadoptowania pieska będę miała w sierpniu/wrześniu... ale to temat na osobną historię. Trixie i Skoczek podbili moje serce kompletnie i absolutnie, a tu jednego dnia zwineli mi Rudego, a następnego Trixie. Rozsądek podpowiada mi, ze trzeba sie cieszyć, bo nie ma sensu , zeby psiaki spędziły choć jeden dzien w schronisku dluzej niż by mogły (nie wiem, weic dlaczego mi smutno :roll:)... [SIZE=1]chyba po cichu liczylam, ze któreś z nich trafi do mnie za te 3, 4 miesiace...[/SIZE][/quote] Nie smuć się, my Ci super psiaka znajdziemy;) jest sporo psiaków co nie mają wątków, znasz wątek tomaszowski? Polecam Dyzia, Przylepę, Zorra, albo puchatego, młodego psiaka w totalnej deprsji
  7. Oby, ja juz jej dzisiaj powiedziałam, że domek będzie miała
  8. A jest śliczniutka bardzo, i bardzo, ale to bardzo smutna
  9. [quote name='GrubbaRybba']Nie przyjechali :-(:-(:-( nawet nie dzwonili.[/quote] Choroba jasna, a dzwonili i mieli jechać, no może coś im wypadło miejmy nadzieję
  10. [quote name='Argat']Co wiecie o tym łaciatym psie?[/quote] Jest młody, przyjacielski, w stosunku do ludzi, w stosunku do towarzysza z boksu, różnie. Co prawda to tamten wszczyna bójki, ale on nie daje sobie w kaszę dmuchać. Ostatnio miał szansę, ale ludzie się rozmyślili
  11. Emir ma mniej nawet niż rok, do niedawna sikał jak dziewczynka, jeszcze mu się zdarza;)
  12. Schroniskowy wet stwierdził, że w schronisku nie może mu pomóc. Pies obgryza ogon, ech wygląda źle
  13. [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i706590.jpg[/IMG] Suczki
  14. Ale mnie zaskoczyłaś, to chyba nie Rudolf, choć robiłam zdjęcia Rudolfowi:diabloti: bardzo byłam skoncentrowana na tym dużym psie, żeby mu w końcu cyknąć zdjęcia i olałam troszkę resztę
  15. Ciotki kochane tu link [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111578[/url] można zdobyć wykładzinę, jak również deski po meblach, ale musiałby pomóc ktoś z Warszawy. Jeśli ktoś może to niech zajrzy;)
  16. Dif - trzylatek mówi i nie rozumie. On Cię bardzo kocha;););) A powtarza, bo usłyszał od kogoś głupiego. Trzymaj się, jesteśmy z Tobą
  17. Dodam - psiak jest bardzo przyjacielski, zero agresji. Świetnie dogaduje się z psami. garnie się do ludzi
  18. [quote name='milcia17']To mam skasować ogłoszenia o ile się da?? Juuuuuuuuupiiiiiiii :multi::multi::multi::multi::multi::loveu::loveu:[/quote] Kasuj;););)
  19. A i specjalnie dla Kary. Zdjęć lepszych nie mam, ale już niedługo;) Lord już szykowany do kastracji
  20. Bardzo potrzebna pomoc, oprócz niej są jeszcze dwa samodzielne szczeniaki i 8 niesamodzielnych. Jeden szczeniak czarny też na okaz zdrowia nie wygląda:shake:
  21. I zdjęcia z dzisiaj 30.11.08 [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/IMG_3878.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/IMG_3884.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/IMG_3885.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/IMG_3887.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...