-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Niestety nie udało się nam uratować łapki [B][COLOR=Black]Łapka już amputowana[/COLOR][/B] [COLOR=Red] Griso nie szuka domku już!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! On go ma najlepszy na świecie!!!!!!!!!!!Wymarzony!!!!!!!!!!!! U Wiosny i Patryka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR] Griso u Wiosny po operacji: Grisiaty śpi [IMG]http://i3.photobucket.com/albums/y97/wiosna/hotel/Heniek/IMG_2915.jpg[/IMG] tak wygląda nieszczęsna łapa [IMG]http://i3.photobucket.com/albums/y97/wiosna/hotel/Heniek/IMG_2920.jpg[/IMG] przytulony ;-) [IMG]http://i3.photobucket.com/albums/y97/wiosna/hotel/Heniek/IMG_2925.jpg[/IMG] kolejna lekcja aktorstwa - Grisiak udaje narkozę [IMG]http://i3.photobucket.com/albums/y97/wiosna/hotel/Heniek/IMG_2930.jpg[/IMG] i w całości :smile: [IMG]http://i3.photobucket.com/albums/y97/wiosna/hotel/Heniek/IMG_2932.jpg[/IMG] nadal zbieramy na rehabilitację i hotelik [B]Dodam, że Griso przebywa już w hoteliku u Wiosny.[/B] [B]Za co bardzo dziękujemy.[/B] [COLOR=Red]Ma tam fantastyczną opiekę, miłość, i wszystko to co psu potrzebne do szczęścia.[/COLOR] Na razie nie wiemy, jak długo Griso w hoteliku zostanie... Chcemy, zeby znalazł najlepszy domek na świecie, ale szukać będziemy, jak będzie zdrowy. Griso już po operacji nadgarstka. W łapce śruba, nadgarstek będzie sztywny, ale to szansa dla Grisa na normalne sprawne życie. griso to młody, roczny psiak. fantastyczny i cudowny. najlepiej wychodzi mu rozkochiwanie ludzi w sobie. Rozkochl Wiosnę, mnie, całą lecznice i masę osób które nam pomagają.
-
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='GrubbaRybba']Ja mówiłam Karilce, aby zapłaciła za transport z pieniędzy z bazarku na tomaszowskie psiaki. Więc dlaczego szukamy kasy na transport?[/quote] Teraz szukamy na DT dla mamy -
[quote name='Argat']Wysłałam zdjęcia, czekam na odpowiedź.Ogłoszenia o których mówiłaś już ruszyły, ale z tego co widze opisują sytuacje Mony z Tomaszowa.[/quote] A wiesz co może to i dobrze? Może kogoś wzruszy? A jak się odezwie to uściślisz;)
-
I cooooo???????
-
Mikrus vel Frodo już nie potrzebuje domku, a dlaczego? Bo go ma!
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
To może jest w czerwcowym, bo Pan dzwonił, bo żona go zobaczyła w gazecie.;) Muszę chyba do niego zadzwonić, że Skoczka nie ma. -
Mikrus vel Frodo już nie potrzebuje domku, a dlaczego? Bo go ma!
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Zobaczy, naszego Skoczka w MP wypatrzyli, to Mikrusa tym bardziej. -
[quote name='ZUZANNA11']Matko Boska ! Skoczek ma dom ? :o[/quote] Ma, a w ostatnim czasie, czyli wczoraj jeszcze miał jednego chętnego;) Także kochana i na Mikrusa przyjdzie pora;)
-
ja też nie mogę w to uwierzyć;)
-
No tak jest w schroniskach, nie ma ludzi, nie ma czasu na sprawdzanie domku, z drugiej strony przy przepełnieniu każdego praktycznie wita się z otwartymi ramionami. Miejmy nadzieję, że z czasem się to zmieni. Skoczek ma czipa, więc teoretycznie zawsze jest do udowodnienia gdyby mu się coś stało. Ale wierzymy, że to dobry domek;););) ja to się do niego bardzo przywiązałam, towarzyszył mi przy każdej wizycie w schronisku, od pierwszego razu.
-
RUDOLF -> jak mix Amstafa z Dogiem Niemieckim. MA DOM!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Hop do góry !!! -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Podrzucamy z nadzieją, że ktoś jeszcze nam pomoże -
[quote name='agatkia']:multi: nie wierze!!!!! Matko, jak sie cieszę :) A czy jest szansa na jakieś wieści z nowego domku? Mam nadzieje, ze bedzie szczęsliwy!!![/quote] Niestety nie bardzo, jeśli to jest adopcja schroniskowa, nie przez nas to nie mamy wglądu w dane osobowe, ale ufam osądowi kierownika. On mówi kiedy nie bardzo jest przekonany do adopcji, a tu sam zachęcał do Skoczka, a wiedział, że to mój pupil;)