Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Niestety nie udało się nam uratować łapki [B][COLOR=Black]Łapka już amputowana[/COLOR][/B] [COLOR=Red] Griso nie szuka domku już!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! On go ma najlepszy na świecie!!!!!!!!!!!Wymarzony!!!!!!!!!!!! U Wiosny i Patryka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR] Griso u Wiosny po operacji: Grisiaty śpi [IMG]http://i3.photobucket.com/albums/y97/wiosna/hotel/Heniek/IMG_2915.jpg[/IMG] tak wygląda nieszczęsna łapa [IMG]http://i3.photobucket.com/albums/y97/wiosna/hotel/Heniek/IMG_2920.jpg[/IMG] przytulony ;-) [IMG]http://i3.photobucket.com/albums/y97/wiosna/hotel/Heniek/IMG_2925.jpg[/IMG] kolejna lekcja aktorstwa - Grisiak udaje narkozę [IMG]http://i3.photobucket.com/albums/y97/wiosna/hotel/Heniek/IMG_2930.jpg[/IMG] i w całości :smile: [IMG]http://i3.photobucket.com/albums/y97/wiosna/hotel/Heniek/IMG_2932.jpg[/IMG] nadal zbieramy na rehabilitację i hotelik [B]Dodam, że Griso przebywa już w hoteliku u Wiosny.[/B] [B]Za co bardzo dziękujemy.[/B] [COLOR=Red]Ma tam fantastyczną opiekę, miłość, i wszystko to co psu potrzebne do szczęścia.[/COLOR] Na razie nie wiemy, jak długo Griso w hoteliku zostanie... Chcemy, zeby znalazł najlepszy domek na świecie, ale szukać będziemy, jak będzie zdrowy. Griso już po operacji nadgarstka. W łapce śruba, nadgarstek będzie sztywny, ale to szansa dla Grisa na normalne sprawne życie. griso to młody, roczny psiak. fantastyczny i cudowny. najlepiej wychodzi mu rozkochiwanie ludzi w sobie. Rozkochl Wiosnę, mnie, całą lecznice i masę osób które nam pomagają.
  2. [quote name='GrubbaRybba']Ja mówiłam Karilce, aby zapłaciła za transport z pieniędzy z bazarku na tomaszowskie psiaki. Więc dlaczego szukamy kasy na transport?[/quote] Teraz szukamy na DT dla mamy
  3. Już dzwonili do schroniska. Mają dzisiaj po nią przyjechać
  4. dzisiaj dzwoniła do mnie Agnieszka, jest następny domek zainteresowany Trixie, oby w końcu to było to
  5. [quote name='Argat']Wysłałam zdjęcia, czekam na odpowiedź.Ogłoszenia o których mówiłaś już ruszyły, ale z tego co widze opisują sytuacje Mony z Tomaszowa.[/quote] A wiesz co może to i dobrze? Może kogoś wzruszy? A jak się odezwie to uściślisz;)
  6. I cooooo???????
  7. [IMG]http://th.interia.pl/30,gdc8fd4dd3005396/i705968.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/30,gdc8fd4dd3005396/i705967.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://th.interia.pl/30,gdc8fd4dd3005396/i705965.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/30,gdc8fd4dd3005396/i705966.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://th.interia.pl/30,gdc8fd4dd3005396/i705962.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/30,gdc8fd4dd3005396/i705961.jpg[/IMG]
  10. [CENTER][IMG]http://th.interia.pl/30,gdc8fd4dd3005396/i705959.jpg[/IMG] [/CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/30,gdc8fd4dd3005396/i705958.jpg[/IMG]
  11. To może jest w czerwcowym, bo Pan dzwonił, bo żona go zobaczyła w gazecie.;) Muszę chyba do niego zadzwonić, że Skoczka nie ma.
  12. Dostałam paczkę od Argat dla schronu;) Karma, pucha, psie smakołyki, ryż... Jutro zawiozę;) Mój pies pełni dyżur przy szafie...:evil_lol:
  13. Zobaczy, naszego Skoczka w MP wypatrzyli, to Mikrusa tym bardziej.
  14. [quote name='ZUZANNA11']Matko Boska ! Skoczek ma dom ? :o[/quote] Ma, a w ostatnim czasie, czyli wczoraj jeszcze miał jednego chętnego;) Także kochana i na Mikrusa przyjdzie pora;)
  15. to ja powtórzę swoje: kurcze... czekamy, oby to było to;)
  16. ja też nie mogę w to uwierzyć;)
  17. No tak jest w schroniskach, nie ma ludzi, nie ma czasu na sprawdzanie domku, z drugiej strony przy przepełnieniu każdego praktycznie wita się z otwartymi ramionami. Miejmy nadzieję, że z czasem się to zmieni. Skoczek ma czipa, więc teoretycznie zawsze jest do udowodnienia gdyby mu się coś stało. Ale wierzymy, że to dobry domek;););) ja to się do niego bardzo przywiązałam, towarzyszył mi przy każdej wizycie w schronisku, od pierwszego razu.
  18. UFF, maluch jeszcze cyca pojada? A myślałam, że już wydoroślał prawie całkiem;)
  19. [quote name='Karilka']Adopcje sie coś ruszają;). Wpadłam na moment. Kilka spraw do załatwienia jeszcze mam....:shake::roll:[/quote] Ty się nie wygłupiaj... GrubbaRybba w przyszły weekend się wybiera do schronu, umów się z nią;) Ja jadę jutro, ale na chwilę, bo potem do pracy
  20. Podrzucamy z nadzieją, że ktoś jeszcze nam pomoże
  21. [quote name='agatkia']:multi: nie wierze!!!!! Matko, jak sie cieszę :) A czy jest szansa na jakieś wieści z nowego domku? Mam nadzieje, ze bedzie szczęsliwy!!![/quote] Niestety nie bardzo, jeśli to jest adopcja schroniskowa, nie przez nas to nie mamy wglądu w dane osobowe, ale ufam osądowi kierownika. On mówi kiedy nie bardzo jest przekonany do adopcji, a tu sam zachęcał do Skoczka, a wiedział, że to mój pupil;)
×
×
  • Create New...