Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. [quote name='Bazyliah']Cieszę się. bardzo bardzo :p Ocelot - jak już Mina i Budrys będą gotowe do oddania - ufundujemy Ci wczasy w miejscowości bez netu :evil_lol:[/quote] To czekam w takim razie na te wczasy;)
  2. Ja nie jestem wstanie wszystkiego kontrolować i wychodzę z założenia, ze pewne sprawy załatwia się do końca, więc żyłam w błogim przeświadczeniu, że sprawa już jest uregulowana
  3. [quote name='Reno2001']A ja sie nieśmiało przypomnę o pieniądze za transport. Poza 30zł od Tuski nie dostałam nic więcej oprócz deklaracji. A teraz cisza w tej sprawie... Blokowane są tym samym moje następne transporty, bo ja nie mam tyle pieniędzy, żeby za wszystkie wykładac a potem w nieskończonośc czekac na zwrot.[/quote] Zaraz napiszę sms do Karliki, bo miała Ci zapłacić do czau otrzymania pieniążków od Emilii z bazarku. Przepraszam
  4. [quote name='Reno2001']A ja sie nieśmiało przypomnę o pieniądze za transport. Poza 30zł od Tuski nie dostałam nic więcej oprócz deklaracji. A teraz cisza w tej sprawie... Blokowane są tym samym moje następne transporty, bo ja nie mam tyle pieniędzy, żeby za wszystkie wykładac a potem w nieskończonośc czekac na zwrot. Brakuje jeszcze 80zł.[/quote] Zaraz napiszę sms do Karliki, bo miała Ci zapłacić do czau otrzymania pieniążków od Emilii z bazarku. Przepraszam
  5. Ona się przyzwyczai. Będzie miała Państwa do swojej dyspozycji;)
  6. Trzymamy kciuki bardzo mocno. Kasiu głowa do góry, myślimy o Tobie ciepło cały czas
  7. [quote name='supergoga']Owszem - Ocelot. Bagira właśnie pojechała do swego nowego domku. Przyjechali po nią młodzi ludzie, którzy myśleli o niej prawie 3 tygodnie, mierzyli swoje siły i się zdecydowali. Wygląda mi na to, że sunia będzie miała dobry dom. Na razie nie cieszę się, kilka dni czekam na pierwsze wieści. Radość później.[/quote] Gosiu więcej szczegółów proszę. Domek blisko Ciebie? Jak intuicja podpowiada, dobry? Najlepszy? Zresztą Ty byś Bagiry w złe ręce nie oddała.
  8. Agnieszka, wiesz, że skoczek to mój pupil, ale mama szczeniaków to sprawa chyba pilniejsza. Za trzy miesiące będą nowe jeśli jej nie zabierzemy.:-(:-(:-( A jak uzbieramy na deski, choć na trochę - to zrobimy bazarki na Skoczka i wtedy może go wyślemy do jakiegoś hoteliku? Co Ty na to? Obecne fanty na dechy, a jak coś nowego pozyskamy to na Skoczka;)
  9. paczka dzisiaj dotarla, jutro wyślę książkę priorytetem
  10. No nie, nie teraz!!!!!!! Budrysku czekamy, walcz kochanie..., proszę
  11. Mnie nie było dzisiaj znowu na dogo, to może domek się pojawił?
  12. [quote name='halbina']rozmawiałyście z Murką może?[/quote] Nie. Ale problemem są w takiej sytuacji finanse. Na razie mamy 130 zł. deklaracji. Same suni nie utrzymamy niestety.
  13. [quote name='mtf zalesie']dla dt mamuski 50 zl miesiecznie deklaruje[/quote] Bardzo dziekujemy. czyli mamy deklarację na 130 zl. miesięcznie, brak nam tylko 70 zł. Sunia nie może być wysterylizowana, bo nie ma jej gdzie przechować. Mama Mart nie zgadza się, aby Sunia była u nich na podwórku:shake:
  14. [quote name='wandul 66']moja malizna nazywa sie teraz Zuzia - domek zachwycony , obiecał sie zalogowac i fotki wstawiać!!![/quote] To czekamy;););)
  15. ja mogłabym też coś dołożyć - 30 zł. miesięcznie. czyli brakuje nam 120 zł.
  16. Wiosna dla mnie to jest super propozycja, ale sama psiaka mimo chęci nie utrzymam. Trzymaj miejsce kilka dni choć, może ktoś jeszcze pomoc zdeklaruje;)
  17. [quote name='wandul 66']a czekoladka jeszcze nie poszła? a domki juz sie szykowały?[/quote] Miała iść na DT do karliki, ale Marta w sobotę pracowała i nie mogła ją na 12 przywieźć. Domek nadal zainteresowany. Na razie mała jest na podwórku nie są to luksusy, ale nie grozi jej niebezpieczeństwo wielkie. Gorzej z mamą szczeniaków, bo ona ciągle pod płotem
  18. [quote name='wiosna']jest u mnie wolne miejsce w płatnym DT, link jest w podpisie.[/quote] Wiosna ale ja nie wiem czy damy radę utrzymać mamusię piesków. Poczekaj do jutr niech więcej osób się wypowie. GrubbaRybba zmieni tytuł wątku i zobaczymy czy ktoś nam pomoże w kosztach.
  19. a ja bym bardzo chciała zdjęcia pooglądać... I Miny, i Budryska;)
  20. No kochani trzymamy kciuki za te dechy;) I Borysa;)
  21. OOO zostawić Was troszkę na dogo same i domek zmalują;)
  22. Malutka szybciutko niech się ten domek znajdzie
  23. Wandul poszła już? Uważaj bo zacznę żałować, że czekoladki nie wysłaliśmy;) Mama szuka pilnie DT albo DS, nie może zostać na ulicy!!!!!!!
×
×
  • Create New...