Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Oj potrzebny, to jest aż niewiarygodne, że tak długo mała czeka...:shake:
  2. Lisku kochany to już tak niedługo...
  3. Da radę na wizycie, dziewczyna jest mądra i ma to coś, co się zwie "iskrą bożą"
  4. [quote name='aquaija']Witam wszystkich serdecznie! To ja biore Lunke do siebie i juz teraz wiem, ile jeszcze z Kikunia bedziemy na nia czekac. Prosze jeszcze o wymiary rozwalonego Luniaczka,bo szukam legowiska i nie wiem, jakiej wielkosci. Moze dodatkowo pare aktualnych zdjec?:):)[/quote] Witamy i cieszymy się, że Lunka wpadła Ci w oko i mam nadzieję do serca;)
  5. No to mam nowinę - Skoczek w nowym domu, nie w tym co wczoraj był telefon, ale podobno w bardzo dobrym. Przyjechali ludzie - starsze małżeństwo z Opoczna po Szczeniaka, ale kierownik przekonał ich do Skoczka. Podobno bardzo sympatyczni;) W@ nowym domu również podhalan, Pan wypatrzył go na allegro, przyjechał z Częstochowy, podobno fajny facet;)
  6. No to mam nowinę - Skoczek w nowym domu, nie w tym co wczoraj był telefon, ale podobno w bardzo dobrym. Przyjechali ludzie - starsze małżeństwo z Opoczna po Szczeniaka, ale kierownik przekonał ich do Skoczka. Podobno bardzo sympatyczni;)
  7. Milciu dziękuję Ci za ogłoszenia;););) Kochani bardzo proszę trzymajcie kciuki. W sprawie Skoczka był dzisiaj tel., oby to było to, oby;) A ja nie miałam w połowie miesiąca czasu, żeby następnego psiaka wysłać do Mojego Psa. w piątek wyślę maila i mam nadzieję, że nie jest za późno na umieszczenie jakiejś biedy w czerwcowym numerze.
  8. Moja śliczna dziewczynka. Przynajmniej spróbuj z tym logowaniem, byśmy na bieżąco wszyscy byli;)
  9. Oj tak i wszyscy w nerwach czekamy na relację. Supergoga masz rację nie ma co ich od razu męczyć telefonami, ale ja chyba bym nie wytrzymała:evil_lol:
  10. Chyba może, kierownik sobie wpisze dane. Ale niech się Aga wypowie. Zresztą ja chyba w piątek do schronu pojadę to się spytam. A zdawali już jakieś relacje?
  11. Dlatego nadal szukamy siedmiu osób po 10 zł. to małe obciążenie, a dla suni ratunek
  12. Książeczka już wysłana;)
  13. [quote name='emilia2280']Tak, dziéki Ocelot, akurat tamtá deklaracjé mialam na uwadze, tylko nie wnikalam ze to ten sam transport. To juz dzis wieczorem przelejé z polskiego konta. Czy moge prosto do Reno? I poprosze szczególy konta na pw. - z dopiskiem "na transport szczeniát Karilki", zebym wiedziala która to deklaracja. A gdyby mialo dojsc do sterylki suni- poprosze o pw, bo nie znajdé juz tej deklaracji za jakis czas sama.[/quote] Reno konto musi Ci podać sama, bo nie znam;) Z tą sterylką musimy się wstrzymać, bo... nie mamy gdzie suni przechować. Wiosna pisała, że u niej można będzie, ale na razie za mało deklaracji wpłat. Nadal brak.[COLOR=Red] Emilio bardzo Ci dziękujemy za wszystko;););)[/COLOR]
  14. Kurcze to u mnie na przemian bajki ze sportem. Świra można dostać;)
  15. [quote name='Minitaur']A nie mówiłem??? :multi::multi::multi:[/quote] Mówiłeś;)
  16. [quote name='mysza 1']Zatem Skoczka podniosę. Jesli macie jakies konto do wpłat, chetnie się dołoże, poproszę o konto na pw[/quote] Myszko a chcesz się dorzucić na deski czy na Skoczka? On jeszcze musi trochę poczekać, bo się pogubimy.
  17. [quote name='Kara.']Ogólne to mam:evil_lol: Wiem kto to jest Kubica:diabloti:[/quote] A Twój TZ nie ogląda sportu? Ja ogólnie też mam:evil_lol: Ale zapaśników przemianowałam na wolnych, też dobrze;)
  18. [quote name='GrubbaRybba']On chyba już adoptowany :eviltong: ale może da się wypożyczyć :razz:. Podobno Swiderski bardzo kocha psy, zresztą sam ma futrzaka. Może zatem, dla dobra sprawy dałby się zlicytować na naszym bazarku. :evil_lol: Ale cioteczki by się do licytacji rzuciły. :siara: Kupiłybyśmy nie tylko deski, ale całe budy. ;)[/quote] To prawda ma swojego futrzaka i na prośbę zareagował bardzo entuzjastycznie, przywiózł koszulkę z domu;) Muszę się dowiedzieć czy jeszcze będą w Spale, może koszulka byłaby atrakcyjniejsza z jego autografem? Bo autograf jest ale na piłce:evil_lol: Koszulka oryginalna meczowa, pachnie bardzo przyjemnie, ale chyba uprana, zapach proszku, albo płynu do płukania, a może Świderski tak pachnie? ;) Ale bardzo pozytywnie
  19. Dzielny maluch!!!!!! faktycznie kawał chłopa, że sobie poradził;)
  20. [quote name='emilia2280']Bozesztymoj, czy ja zalegam z platnosciami? Zerknélam wstecz wátku i widze mojá deklaracjé na hotelik suni (50zl za m-c), ale oswieccie mnie prosze czy ja do transportu sié tez deklarowalam, nie przeczé jakby co. No i bazarku Karilki tez nie mam w swoich subskrypcjach- prosze o pomoc, nie chcé nikogo spowalniac na szkodé psom![/quote] To transportu kochana deklarowałaś się na wątku szczeniaków ze wsi Karliki [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111209[/url], a to był jeden transport;) Zapisuj sobie kochana. Deklarowałaś sterylkę też naszej suni, ale spokojnie, bo nie można na razie jej zrobić;) I spokojnie możesz się na razie wycofać;)
  21. [quote name='GrubbaRybba']Ocelot, czy rozmawiałaś wczoraj z dziewczyną z Bełchatowa, która chce czekoladkę?[/quote] Umówiłam się z Martą, że ona zadzwoni, ustalą wspólny odpowiedni dla nich termin i wtedy przeprowadzimy rozmowę. Nie ma sensu, żeby z Bełchatowa jechała i nawet po pozytywnej rozmowie wracała, bo akurat Marcie czy jej rodzinie termin nie będzie odpowiadał. Zdjęć nowych suni na razie nie ma. Wczoraj padał deszcz i mamusia zapewne poszukała sobie schronienia. Oby bezpiecznego i suchego
  22. [quote name='Minitaur']Co ma nie być dobrze. To kawał chłopa. Da radę.[/quote] Kawał chłopa to on dopiero będzie;)
  23. Miejsce u Wiosny zarezerwowane, tylko ciągle pieniążków brak
×
×
  • Create New...