[quote name='Doda_']ocelot, ide spac, jutro z samego rana wejde na watek.
W szkole strajkuja :stupid:
Trzymam kciuki, jak p.Kalina da ci odpowiedź, to koniecznie pisz do mnie PW, ale koniecznie, nie czekaj nawet minute :evil_lol:[/quote]
jasne. ja wstrzymuję się z tel. ale maila przed chwilą wysmarowałam z prośbą o odpowiedż nawet za jakiś czas, nawet odmowną, ale odpowiedź.
Choroba musi być dobrz, taka wydawała się super przez tel.