Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Chodzi o niedzielę 08.06
  2. [quote name='GrubbaRybba']Zrobiłam alegratkę: http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1341419_amstaf_mix_z_bokserem_mlody_pies_w.html dzięki;););)
  3. [quote name='Magda_sz']Czyż ta bestyjka nie jest piękna? A do tego kochana i ufna. ;) Jak bym dorwała tego, kto jej się pozbył... strach pomyśleć jak to się mogło skończyć.[/quote] bez dwóch zdań Argat uratowała jej życie
  4. Aga w grę wchodzi przyszła niedziela;)
  5. Rybko, ale nawet jak się okaże kasa niepotrzebna, oby - to przeznaczymy za zgodą na innego psiaka. lepiej być przygotowanym
  6. Dobrze, że mój Maks swoje wyrazy miłości ogranicza do nóg i to tylko przed zaśnięciem, jego:diabloti:
  7. Wiosna przecież rozumiemy i tak jesteś super;) Edit: Jak tylko 30 km. to zawiezie na miejsce
  8. [quote name='Wola']nie ma za co ;) ja to bym chciała je wszystkie, tylko gdzie je pomieścić...:roll:[/quote] To tak jak ja;)
  9. Uff domek coraz realniejszy;)
  10. [B][SIZE=6][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]PILNE!!! [/COLOR][COLOR=#8b0000]Młody pies ze złamaną łapą, bardzo cierpi w schronisku. Szukamy DT!!![/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [SIZE=4] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i683031.jpg[/IMG][/SIZE] Jest cień szansy na DT, ale dopiero po 8 czerwca się okażę. [B]Ogromna prośba czy ktoś mógłby zrobić jakieś bazarki na rzecz operacji tego biedaka?[/B]
  11. Marta, która opiekuje się psami zaoferowała, że sunię może zawieżć w przyszłą niedzielę do Bełchatowa, albo Wielunia, więc potrzebny jest transport dalej do Wiosny. Wiosna możesz policzyć jakie byłyby koszty? I czy ewentualna przyszła niedziela pasuje;)
  12. [quote name='Doda_']chcialabym zrobic bazarek ale osiolek ze mnie:oops:[/quote] Dlaczego osiołek?
  13. [SIZE=3][B]Bardzo proszę wszystkich o wsparcie, jeśli ktoś może zrobić bazarek na rzecz naszego psiaka będziemy wdzięczni. Sądzę, że pieniążki na leczenie będą potrzebne[/B][/SIZE]
  14. Agnieszka postaram się być Ale jutro Ola wyjeżdża do Niemiec na Turniej, muszę pożegnać dzieciaka i życzyć wielu goli;)
  15. Doda kochana, przecież się staramy, stąd moja prośba szukajmy na wszelki wypadek dalej, żeby było wyjście awaryjne. Uraz ma ok. miesiąca, nie jest świeży, ale chyba też nie tak bardzo stary. Zresztą tu się powinna wypowiedzieć osoba z doświadczeniem.
  16. [quote name='Doda_']ocelot super :multi: ale przeciez psiak nie moze czekac do 8 czerwca..to dlugo...:placz: a moze bedzie juz za pozno z ta lapka... :-( to teraz moze pojechalby do kliniki? trzeba operowac ta lapke. pozniej do hotelu na kilka dni albo w klinice jesli sie zgodza?[/quote] tak nie możemy zrobić, bo ostateczna decyzja ma zapaść po obejrzeniu psa, a jak będzie odmowna, to co z nim zrobimy?
  17. [quote name='wandul 66']A co z Czekoladką?[/quote] Jutro jedzie do domku;)
  18. Mam odpowiedź. Wstępna zgoda jest. Pani Kalina teraz wyjeżdża, wraca 8 czerwca, po 8 chcą z mężem pojechać do schroniska i obejrzeć psa. Wtedy zapadnie ostateczna decyzja
  19. [quote name='Doda_']ocelot, ide spac, jutro z samego rana wejde na watek. W szkole strajkuja :stupid: Trzymam kciuki, jak p.Kalina da ci odpowiedź, to koniecznie pisz do mnie PW, ale koniecznie, nie czekaj nawet minute :evil_lol:[/quote] jasne. ja wstrzymuję się z tel. ale maila przed chwilą wysmarowałam z prośbą o odpowiedż nawet za jakiś czas, nawet odmowną, ale odpowiedź. Choroba musi być dobrz, taka wydawała się super przez tel.
  20. o widzisz kochana;) teofilów koło Tomaszowa Maz. Tuż za Spałą a przed Inowłodzem. Myślę, że Marta kawałek mogłaby ją dowieźć. Jutro podam więcej informacji;) czyli teraz zbieramy na paliwo?
  21. No to, jak aścik to już o nim wiecie;) A chciałam z niego boksera zrobić:evil_lol:, ale na rasach to ja się średnio znam, jamniki poznaje:evil_lol:
×
×
  • Create New...