[quote name='emilia2280']Niesmialo, jak obiecalam tak bédzie. Dobrze ze pilnujecie, bo ja juz dawno stracilam rachubé. Jesli cos nie bylo zatwierdzone od razu i wpisane do zeszytu- zapomniane.
Jak juz mnie Ryba zlapalas :razz:, to mówcie, ile taka styerylka kosztuje.[/quote]
Dzięki Emilio jak nie wiem co.