Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Witaj Bellu...
  2. Czasami brak słów... za każdym razem, jak wychodzi psiak z naszego schroniska bardzo się cieszę, ale najgorsze jest to, że te psie tragedie nie mają końca:shake:
  3. [quote name='emilia2280']Niesmialo, jak obiecalam tak bédzie. Dobrze ze pilnujecie, bo ja juz dawno stracilam rachubé. Jesli cos nie bylo zatwierdzone od razu i wpisane do zeszytu- zapomniane. Jak juz mnie Ryba zlapalas :razz:, to mówcie, ile taka styerylka kosztuje.[/quote] Dzięki Emilio jak nie wiem co.
  4. Teraz zabrać go tylko ze schroniska, oszacować stan łapy i ... leczymy...
  5. Oczywiście do lecznicy nie pojadę, ale na wątek zajrzę...:shake:
  6. [quote name='Argat']Tak na oko, ile ona może ważyć?[/quote] to już Ryba niech odpowie, bo ona ma oko, dla mnie z 7 kilo? Ale ja to albo powiększam psy, albo zmniejszam;)
  7. O ja mogłabym mieć prawo jazdy, ale jakoś nigdy poprawnie placu manewrowego nie mogłam przejechać. Wiosna pojedziesz po Henia? Trzeba też mieć kasę na wykup psiaka ze schronu, dowiem się ile za Henia jutro.
  8. [quote name='GameBoy']moj DT mial juz kilka psow z dogo i dzikiego kota, ktory wyszedl zupelnie oswojony dziewczyna nie ma najlepszych doswiadczen z dogo wiec nie wiem czy nie bedzie chciala sie komunikowac tylko przezemnie - zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie mieszkanie na ochocie, dziewczyna 21 lat, pracuje 8 godz[/quote] Nam nie przeszkadza, że komunikacja przez Ciebie;) Tylko ta płatność z góry mnie troszkę przeraża:shake:
  9. I na to liczę, że go przekonasz, GoniaP chce Daisy na siebie wyadoptować
  10. W takim razie czekamy. Ciotki możecie coś więcej powiedzieć o tych domkach tymczasowych, jakie warunki, jacy ludzie?
  11. [quote name='ZUZANNA11']Musimy go z tamtąd wyciągnąć ![/quote] Ale jak??????
  12. Ja próbowałam, ale... nie wyszło:diabloti:
  13. [quote name='GrubbaRybba']:cool3: Ja widzę, że niedługo dwóch twoich facetów się w małej dokumentnie zakocha. :lol: Uwierz mi. :evil_lol:[/quote] I nie będą chcieli oddać:evil_lol:
  14. Dla takich wiadomości warto żyć:loveu::loveu::loveu:
  15. To nie miejsce dla Emirka:shake: On w schronisku spędza najlepsze miesiące swojego życia:shake:
  16. A bo on taki jest: dystyngowany, piękny, dostojny...
  17. [quote name='GrubbaRybba']Milciu, dziękuję za ogłoszenia. Figunia szuka domku. Ma obserwatora na allegro, ale nikt nie dzwoni, nie pyta. :([/quote] Ale jakaś nadzieje jest...
  18. Nietoperku śliczny śmigaj na pierwszą
  19. Wcale się nie dziwię, że TZ zakochany:loveu: A jak Twój pies na małą reaguje
  20. Jak Ryba się pojawi to poprosimy może, żeb7y w tytule wpisała, że zbieramy na sterylkę.
  21. Faktycznie biedny Bafuś, ale potem będzie znacznie lepiej;) To, że panikujesz to chyba normalne, prawda? Zabieg, zabiegowi nierówny, ale zawsze to obca interwencja...
  22. Poszkapiłyśmy sprawę:shake: z tym DT
  23. Powiem tak, Zuzia spędza mi sen z powiek. Strasznie się to wszystko skomplikowało...
  24. W razie czego Wiosno skorzystamy, bo nie ma co go dłużej w schronisku trzymać, im szybciej z niego wyjdzie tym dla łapy lepiej... Ja czekam może coś wyjdzie z transportem, ale to nic niestety jeszcze pewnego.
×
×
  • Create New...