Zdjęcia wyszły mało ostre, ale są:
[IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i720068.jpg[/IMG]
[IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i720067.jpg[/IMG]
ponawiam pytanie
[COLOR=Red]Daisy ma szansę na Dt[/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=Sienna][COLOR=Red]Potrzebny transport w przyszłą niedzielę z Tomaszowa do Żabiej Woli do Emira na 16.00[/COLOR]
[/COLOR][/SIZE]
[quote name='SZPiLKA23']:o on wyglada jak nasza Prega :o
[IMG]http://orzechowce.ovh.org/duze/prega.jpg[/IMG]
Biedny pies :(:(:([/quote]
Szpilka on jest identyczny, jeszcze mam kilka zdjęć po południu wstawimy;)
[quote name='milcia17']Wiem, że ich jest mało, ale dziś więcej nie mogłam. Zawsze znajduję czas zeby zrobić, później coś mi wpada i muszę już spadać z kompa :angryy::angryy::angryy:[/quote]
Mało, dużo;)
Z tego wszystkiego zapomniałam.
w czwartek przyjeżdżają do schroniska Holendrzy dzięki Madziek z Opola;)
Oby nam się dobrze współpraca ułożyła i żeby psiaczki się spodobały;)