Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Jest już u Ciebie sunia Wiosno?
  2. Zdajmy sobie sprawę w końcu, że to nie może być pierwszy lepszy do. Zuza to psiak po przejściach i mimo, że w stosunku do domowników łagodny swoim warczeniem ewentualnych adoptujących może odstraszyć. Jej potrzebni doświadczeni ludzie i czas na zaaklimatyzowanie.
  3. [quote name='Doda_']milcia , ogloszenia niepotrzebne juz...:cool3: Dostalam mail od p.Oliwii :loveu:[/quote] I co? Mów tu szybko nam
  4. A to się cieszę;) Nadal wzbudzacie sensację przechodniów? I na ile lat go ocenił weterynarz? Acha i ja z kotami, przyjaźni się już z nimi, czy nadal zimna obojętność?
  5. Nie wiem choroba... Sucha karma może by mu to uregulowała? Posłuszny, jest z niego pociecha?
  6. [SIZE=3]Zuza potrzebuje domu pilnie!!! [SIZE=2]Mimo, że zabrana z Tomaszowa pytam wszystkich, ale nikt nie chce...[/SIZE] [/SIZE]Proszę pytajcie znajomych. Czy jest plakat Zuzi do rozwieszenia? jeśli tak to poproszę na maila.
  7. Pani Kalina na młodego przelała 150 zł. Chyba miesiąc mamy opłacony Serdecznie wszystkim dziękuję, zbieramy na ewentualny transport i leczenie;)
  8. Wet-siostro ja bardzo poważnie rozważałam Twoje Dt i jeśli poczekasz na Henia to nie wiadomo, hotelik u Wiosny jest pewniejszy z tej przyczyny, że ona decyduje który psiak, jest bliżej i ona zaadoptuje go na siebie, już na jej prośbę Heniek ma mieć kastrację. Nie wiem na jak długo starczy wpłat na hotelik... To, że z nami jesteś to bardzo wiele.
  9. [SIZE=3]Dziewczyny opanujecie się!!!!! W tej chwili nieistotne jest kto zawinił, a kto nie. [COLOR=Red]Ważna jest Zuza.[/COLOR][/SIZE] Sprzeczki na Pw proszę
  10. Wet-siostro ale my nie odrzucamy Twojego DT, po prostu bliżej do Opola, po drugie psiak będzie na Wiosnę wyadoptowany... a to był główny problem.
  11. Zgadzam się z Kasią, nie ma co prowadzić dyskusji, które nie prowadzą do niczego. Hotel to nie rozwiązanie na dłuższą metę, bo Zuzia tam zdziczeje, jak będzie pozostawiona sama sobie.
  12. Papudraczku bardzo dziękuję za pomoc. Wiosno kochana, a dałoby radę, żebyś Ty po Henia pojechała?
  13. U nas w schronisku dziewczyny i jeden płci nieznanej, ale cycek jeszcze więc odpada. Dziewczyny nie chce? To może GameBoy ma coś na stanie...
  14. Grinia, Justynamm bardzo Wam dziękuję, przy Waszej pomocy na pewno uda się uzbierać na operację. Czy ktoś ewentualnie mógłby złożyć deklarację comiesięczną - nawet najmniejszą, ale Henia w hoteliku też trzeba będzie utrzymać
  15. Stałej deklaracji złożyć nie mogę, bo okres wakacyjny u mnie finansowo jest tragiczny, ale jeśli Zuza trafi do hotelu to coś wyskrobię.
  16. [quote name='GrubbaRybba']A czy nie mogliby zabrać Zuzi? Ze Szczecina do Poznania jest niedaleko, a Zuzia najbardziej potrzebuje dt.[/quote] To miłośniczka rasy Agnieszka jest, a podobno Daisy pod flapa bardzo podchodzi
  17. Czekamy na relację Wiosny;)
  18. [quote name='GrubbaRybba']A dlaczego Daisy ma jechać do Emira? Czy ona ma trafić do Emira, czy do kogoś prywatnego? Ocelot napisz coś więcej.[/quote] jest szansa pod Poznaniem na DT dla dziewczyny, jeśli będzie oferta DT podtrzymana to akurat wtedy będzie możliwy transport dalej
  19. Ciotki jestem pod wrażenie, ale proszę pamiętajcie, że Heniek naszej pomocy będzie potrzebował nie tylko teraz, ale i później, bo do schronu z powrotem nie może wrócić Nie znaczy to, że nie szukamy nadal DT, albo DS
  20. [COLOR=Red]Daisy ma sznasę na Dt[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=Sienna][COLOR=Red]Potrzebny transport w przyszłą niedzielę z Tomaszowa do Żabiej Woli do Emira na 16.00[/COLOR] [SIZE=2][COLOR=Black]Któraś z cioteczek z Wa-wy może się do nas wybiera?[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE]
  21. Nie ma na razie, zresztą ciekawa jestem co u Zuzy... Czy są jakieś telefony w jej sprawie? Dalenko co tam u Was słychać?
  22. Mam, ale muszę czekać, aż TZ wróci z aparatem...
  23. Nie te same: podrośnięta beżowa dziewczynka, dwie czarnulki, jedna malutka i apatyczna dość i jeden brązowy malec przy cycu (płeć mi nieznana)
  24. [quote name='Olena84']Po długich obliczeniach:evil_lol: wyszło mi że w tym miesiącu moge na Hienia pzeznaczyć około 30 złotych, niestety tyle tylko, ale poszłam z torbami przez bazarki w tym miechu:lol:, wiec ocelotku nie pozabieram Ci tych ksiazek z bazarku, tylko zrobie niedlugo przelewe:multi:[/quote] Olenko to i tak super, a książek u mnie cała masa, więc od czasu do czasu jakieś wystawię, ale z niektórymi się nie rozstanę;)
×
×
  • Create New...