-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Jest już u Ciebie sunia Wiosno? -
LUCKY-wyrzucony z samochodu 5 miesięczny ONEK! MA DOM!!!!!!!
ocelot replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']milcia , ogloszenia niepotrzebne juz...:cool3: Dostalam mail od p.Oliwii :loveu:[/quote] I co? Mów tu szybko nam -
EDI -> THOR - już w nowym domu, w Warszawie!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
A to się cieszę;) Nadal wzbudzacie sensację przechodniów? I na ile lat go ocenił weterynarz? Acha i ja z kotami, przyjaźni się już z nimi, czy nadal zimna obojętność? -
EDI -> THOR - już w nowym domu, w Warszawie!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Nie wiem choroba... Sucha karma może by mu to uregulowała? Posłuszny, jest z niego pociecha? -
Wet-siostro ja bardzo poważnie rozważałam Twoje Dt i jeśli poczekasz na Henia to nie wiadomo, hotelik u Wiosny jest pewniejszy z tej przyczyny, że ona decyduje który psiak, jest bliżej i ona zaadoptuje go na siebie, już na jej prośbę Heniek ma mieć kastrację. Nie wiem na jak długo starczy wpłat na hotelik... To, że z nami jesteś to bardzo wiele.
-
U nas w schronisku dziewczyny i jeden płci nieznanej, ale cycek jeszcze więc odpada. Dziewczyny nie chce? To może GameBoy ma coś na stanie...
-
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Czekamy na relację Wiosny;) -
Mam, ale muszę czekać, aż TZ wróci z aparatem...
-
Nie te same: podrośnięta beżowa dziewczynka, dwie czarnulki, jedna malutka i apatyczna dość i jeden brązowy malec przy cycu (płeć mi nieznana)
-
[quote name='Olena84']Po długich obliczeniach:evil_lol: wyszło mi że w tym miesiącu moge na Hienia pzeznaczyć około 30 złotych, niestety tyle tylko, ale poszłam z torbami przez bazarki w tym miechu:lol:, wiec ocelotku nie pozabieram Ci tych ksiazek z bazarku, tylko zrobie niedlugo przelewe:multi:[/quote] Olenko to i tak super, a książek u mnie cała masa, więc od czasu do czasu jakieś wystawię, ale z niektórymi się nie rozstanę;)