-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
No ja też jeszcze wstrzymuję radość. Jaaga a maj przekazywać wiadomości?
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Zuza zwyczajnie jak robisz bazarek to piszesz, że koszt przesyłki pokrywa kupujący. Kupujaca osoba przesyła na konto pieniążki za kupioną rzecz + 8,50. Na poczcie wysyłasz paczkę, wypełniasz blankiet i już. -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='ZUZANNA11']Ciotka, Ty winna ? Nigdy... Każdy robi tyle ile może. Ty robisz bardzo dużo... Ciotki, już chyba przełamałam strach przed wysyłaniem paczek. Siostra ma wprawę i mi pomoże. Ze zdjęciami jednak nie będzie problemu...[/quote] a nie masz od kogo pożyczyć aparatu? -
Zmienić tytuł czy czekamy? No rozpuszczona rottka to powiem brzmi chyba gorzej niż "nasza" Dama, ale może ja już na zapas się obawiam. Ważne, że Panu się podobała.;)
-
Czekamy na same dobre wieści. A Ty jak sądzisz zaiskrzyło coś między nimi?
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Zuzanna zrozum ja nie mam kiedy ich sfotografować (to jest główny problem), mam pól szafy z rzeczami na bazarek dla Grisa. Może to trudno zrozumieć, ale ja pracuję, mam dwoje małych dzieci, swojego psa, psy które dokarmiam na osiedlu i schronisko w międzyczasie. czasami muszę wyjść z dziećmi na spacer, ugotować, uprać... Nie stawiaj mnie w takiej sytuacji, że czuję się winna ... zanim wystawię ten bazarek to minie tydzień, albo dwa. czy to tak trudno zrozumieć, że czas dla psów to czas kradziony? tak, jak napisałam wystawię bazarek, ale muszę mieć zdjęcia wtedy zrobię to nawet w pracy. -
Troje dzieci umarło, ostatnie wygrało walkę o życie i nowy dom!
ocelot replied to kasia_r's topic in Już w nowym domu
co z małym? dzwoniłam do Agnieszki, z małym chyba już ok. Nawet miał ochotę na zabawę:) -
Starsza malamutka Czajka z chorą skórą; Opole - ma dom :-)
ocelot replied to Madziek's topic in Już w nowym domu
To ja dodam, że tydzień temu poznałam Czajkę;) To piękny pies. Jak popatrzyłam na te pierwsze fotki to nie do poznania... -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='ZUZANNA11']Mam nadzieję... Dziewczyna taka zaganiana. Tyle robi, tak się stara...a szczeniaki jej na rękach umierają. :( ['][/quote] Zuzanna mogę pomóc z bazarkiem, ale częściowo tylko, tzn. jesli wyslesz mi na maila zdjęcia przedmiotów i ich opis to wystawię. Podjąć się robienia zdjęć i wysyłania paczek nie mogę, z racji braku czasu. Przyczyna dość prozaiczna (dwoje dzieci). Przy Stasiu zdjęć robić nie mogę, bo jest fascynatem aparatu. A jak on idzie spać to ja padam delikatnie mówiąc wtedy już na ryjek. -
Troje dzieci umarło, ostatnie wygrało walkę o życie i nowy dom!
ocelot replied to kasia_r's topic in Już w nowym domu
malec żyje, oby przetrwał, ale go coś boli, bo stęka. Straszny ten dzień, ale ja mam cichą nadzieję, że wszystko najgorsze już za nami, teraz już może być tylko lepiej -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='ZUZANNA11']Moja siostra ma pracownię decoupage (technika zdobienie drewana). Rozmawiałam z nią czy nie ofiarowałaby 2-3 rzeczy na bazarek. Zgodziła się...:) Mój tata ma firmę produkującą filtry, rury i kształtki. Myślę, że on też się zgodzi. Tylko...Jak myślicie byłoby zainteresowanie filtrami, rurkami i kaształtkami ?[/quote] spytaj się na tym wątku ogólnym bazarkowym.;) -
ja go sobie w niedzielę obejrzę, bo po moim osiedlu latał sobie taki, ewidentnie wypuszczany samopas z domu. Nareszcie po długim czasie dobra wiadomość, oby to przełamało naszą złą passę. [SIZE=3][COLOR=Red] [B]Malamut ma dom, [SIZE=2]tzn. cudowna Marysia z narzeczonym już 18.08 mogą go adoptować. [/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=Black]A dodam, że Marysia ma już malamuta, czyli wie czym to pachnie[/COLOR][/SIZE][B][SIZE=2];) [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]
-
Troje dzieci umarło, ostatnie wygrało walkę o życie i nowy dom!
ocelot replied to kasia_r's topic in Już w nowym domu
Agnieszka dzwonie do Ciebie, czy wszystko ok z malcem? -
Troje dzieci umarło, ostatnie wygrało walkę o życie i nowy dom!
ocelot replied to kasia_r's topic in Już w nowym domu
Nie wiem kiedy Rybba planuje wracać do Warszawy, chyba jest w tej chwili w schronisku jeszcze. -
Troje dzieci umarło, ostatnie wygrało walkę o życie i nowy dom!
ocelot replied to kasia_r's topic in Już w nowym domu
Psiaki są w schronisku w Tomaszowie, do Warszawy dopiero Rybba je zawiezie. -
Troje dzieci umarło, ostatnie wygrało walkę o życie i nowy dom!
ocelot replied to kasia_r's topic in Już w nowym domu
A w Tomaszowie całodobowej kliniki nie ma:shake: