-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
A kochani więcej zdjęć poproszę Żaby i Grubola to i sprzątać nie będziecie musieli:p
-
[quote name='zuch_dziewczyna']Trochę marchewki było w moim pierwszym poście i się już zniechęciłam. Zresztą to jakiś koszmar mieć pretensje, że pies po operacji leży w pokoju obok i się nie interesuje ... halo moi drodzy dolores ma 31 lat i 3 dzieci, a takie wątpliwości to poziom przedszkola !!! Ale masz racje to bardzo dobrze, że dolores pisze o swoich wahaniach na forum, bo inaczej bym nie prześledziła tak skrupulatnie jej różnych decyzji z ostatniego roku.[/quote] Tzn.? Zuzia to pies z "mojego" schroniska. Chciałabym wiedzieć.
-
[quote name='Karilka']Napisałam tu na wątku, ze jest taka probozycja i nikt sie nie zainteresował...[/quote] Karlika wybacz, ale ja nie ogarniam wszystkiego. Teraz był początek roku, musiałam wyszykować Olę do szkoły, a Stasia do przedszkola. Niestety nie mam czasu na wszystko. jeśli budy są aktualne to mogłabyś sprawę po pilotować? Ja nie daję rady ze wszystkim.
-
[quote name='Madziek'][URL]http://www.vagabond-pets.com/nieuws.htm[/URL] widzicie tam na zdjęcia takiego pana z lampą weterynaryjną? Jest dla Was :) lampa oczywiście, nie pan ;-)[/quote] Madziek czy ja już pisałam, że jesteś dobrą wróżką naszego schroniska? Albo może Czarodziejką?:loveu::loveu::loveu:
-
No to super;) domku będziemy mu szukać chyba dopiero, jak będzie całkiem sprawny? Tzn. po wyjęciu płytek prawda? Chyba, że jakiś niesamowity się wcześniej trafi. Zgadzacie się? Wiosna a jak by tę reklamę firmy +podziękowanie połączyć z informacją, że Griso szuka domu najlepszego z możliwych? Upiec trzy pieczenie na jednym ogniu? Spytaj się:)
-
DYZIO - pojechał do Holandii. Tam czeka na niego dom.
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Tosia_']przez 3-4 dni nie będę miała dostępu do netu, jak wrócę, to chciałabym przeczytać jakieś radosne wiesci... trzymaj się piesku!!![/quote] Będę w niedzielę w schronisku i po tej wizycie też bardzo bym chciała te najlepsze wieści przekazać -
Jaaga spróbuj jeszcze może ze zdjęcia damy. Może ładniejsze zdjęcia coś pomogą. Choc te dwa są cąłkiem, całkiem.