Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Zuzanna kontaktowałaś się z Tomo?
  2. [quote name='Karilka']Czyli budy, które miały być odebrane przy okazji są do zniszczenia,tak?[/quote] Tzn? Budy zostały przywiezione z Opola i są wstawiane do boksu, ewentualnie gdzieś tam przybita jest nowa decha.
  3. W weekend planuję wizytę w schronisku, sprawdzę, jak dziewczynka się miewa i postaram się cyknąć jakieś foteczki
  4. W weekend planuję wizytę w schronisku, sprawdzę, jak maluch się miewa i postaram się cyknąć jakieś foteczki
  5. [quote name='Olena84']W srode i ode mnie bedzie comiesieczne 30 zł.[/quote] Olena nie sprawi Ci kłopotu przesłanie pieniążków na moje konto? A ja hurtowo wyślę Wiośnie Z bazarku mam już od daruni-pumy pieniążki czyli razem 100 zł.:loveu:
  6. O to dziekujemy;) Pewnie kierownik liczył na wizytę, jutro zadzwonię i się dowiem czy już zainstalowane;)
  7. Madziek dzięki za takie wiadomości;):loveu: Czekamy na zdjęcia bena;) Nietoperek cudowna. Nie byłam w ten weekend w schronisku, bo dzieciaki trzeba bylo wyszykować do szkoły i przedszkola, za tydzień o tamtych psiakach dowiem się co się da. Pojechał kierownik po budy? Muszę do niego zadzwonić
  8. dolores181 jak tylko znajdziesz chwilke to pisz nam co u Was. Bo ja tu z wychodzę z siebie
  9. a ja czekam na relację nardzo niecierpliwie zresztą.
  10. Pomalutku napływają pieniązki z bazarku: od katarzyny kuczewskiej - 30 zl. od mimiś (mimiś sprzedala książke rozi) - 25 zł. Czyli na razie mam 80 zł.:loveu:
  11. Jak się uporam z rozpoczęciem roku moich dzieci to zadzwonię do Marysi, czy się czegoś dowiedziała, czy sunia ciągle jest. ja mogę pomóc ją łapać, ale w weekend i tez jestem nie zmotoryzowana
  12. To może ciotki niech on zostanie już Alfik? Skoro na wątku zbiorczym pod takim imieniem funkcjonuje?
  13. Dotarła wpłata od mimiś - 25 zł.:loveu: Dziękuję:loveu::loveu::loveu: Wiosenko, jak uzbieram więcej z bazarków to wyślę hurtowo, czy tak może być? Odciąży Cię to troszkę?
  14. [SIZE=3][COLOR=red]Pilnie szukam nawet płatnego transportu Tomaszów Maz. - Szczecin do poniedziałku, albo Tomaszów Maz. - Mielec[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [COLOR=black]Dla Rudego[/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117527[/URL]
  15. Zuzanna napisałam Ci na gg, żebyś na forum bigielków się zarejestrowała i wrzuciła tam Żóltka, dla niego to szansa
  16. Poprosiłam Marysię, żeby się czegoś dowiedziala, ale sądzę, że to potrwa trochę
  17. [quote name='mimiś']to jak-gdzie wpłacac?bo wrzesień za pasem[/quote] Mimisiu znajdę później trochę czasu to wyslę moje konto. Będę o Wiosny po prostu większość ilość przelewać informując od kogo. Dzięki bardzo.
  18. [quote name='ZUZANNA11']Ciotki, zadzwonił do mnie facet o husky. Mieszka pod Nowym Sączem na wsi. Pies byłby na dworzu. zrobili ogrodzenie, kojec, kupili budę. Sunia cały dzień by hasała po ogrodzie. Kiedyś mieli husky, zapewnili by mu spacery. Wysyłam Damę...[/quote] Zuzanna proszę pilotuj to.
  19. Uff to mi ulżyło. No wygląda strasznie, ale faktycznie zachudzony nie był, choć pod taką stertą kudłów trudno stwierdzić. [B]Pilnie szukam transportu [SIZE=3][COLOR=Red]Tomaszów Maz. - Szczecin, albo Tomaszów Maz. - Mielec.[/COLOR][/SIZE] [/B] Sprawa pilna, pies mieszka na ulicy od kilku miesięcy, zaczął przeszkadzać "Życzliwym. Grozi mu schron". Tu wątek Rudego vel Luckiego: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117527"]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117527[/URL]
  20. Po raz kolejny apeluje dobro Zuzi ponad wszystko. Dajmy spokój dalence, Zuzi na ulicę nie wywaliła, pomagała ją utrzymywać w DT, sterylke opłaciła.
  21. No i masz Rybko w Inowłodzu Ryba bidę, że hej... Mały , kudłaty, zadredzony, brudny, siódme nieszczęście:shake: pewnie kiedyś piękny pies, przypomina tego psiaka, nie pamiętam imienia, jednego z pierwszych wyadoptowanych ze schronu. Kiedyś byl biały i puszysty, malutki, nawet nie sięga do kolana. Był na parkingu mini, na przeciwko sklepu ze starociami, poszedł sobie uliczką chyba w stronę zamku. Jak podjechałam z kolegą to patrzył z taką nadzieją na samochód, aż dreptał w miejscu łapkami.:shake: Nie miałam aparatu:shake:
  22. [quote name='Karilka']Daj spokój. Co ja zrobiłam? Akcje tylko ściuchrańcową...:oops: To WASZA zasługa! Twoja i Rybki, ocelotko.[/quote] Daj spokój, przyjedź, jak ryba będzie w Tomaszowie, to może nam się w trójkę uda wyprowadzić psiaki;)
×
×
  • Create New...