-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Zuzanna kontaktowałaś się z Tomo?
-
W weekend planuję wizytę w schronisku, sprawdzę, jak dziewczynka się miewa i postaram się cyknąć jakieś foteczki
-
Zuzanna napisałam Ci na gg, żebyś na forum bigielków się zarejestrowała i wrzuciła tam Żóltka, dla niego to szansa
-
[quote name='ZUZANNA11']Ciotki, zadzwonił do mnie facet o husky. Mieszka pod Nowym Sączem na wsi. Pies byłby na dworzu. zrobili ogrodzenie, kojec, kupili budę. Sunia cały dzień by hasała po ogrodzie. Kiedyś mieli husky, zapewnili by mu spacery. Wysyłam Damę...[/quote] Zuzanna proszę pilotuj to.
-
Uff to mi ulżyło. No wygląda strasznie, ale faktycznie zachudzony nie był, choć pod taką stertą kudłów trudno stwierdzić. [B]Pilnie szukam transportu [SIZE=3][COLOR=Red]Tomaszów Maz. - Szczecin, albo Tomaszów Maz. - Mielec.[/COLOR][/SIZE] [/B] Sprawa pilna, pies mieszka na ulicy od kilku miesięcy, zaczął przeszkadzać "Życzliwym. Grozi mu schron". Tu wątek Rudego vel Luckiego: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117527"]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117527[/URL]
-
No i masz Rybko w Inowłodzu Ryba bidę, że hej... Mały , kudłaty, zadredzony, brudny, siódme nieszczęście:shake: pewnie kiedyś piękny pies, przypomina tego psiaka, nie pamiętam imienia, jednego z pierwszych wyadoptowanych ze schronu. Kiedyś byl biały i puszysty, malutki, nawet nie sięga do kolana. Był na parkingu mini, na przeciwko sklepu ze starociami, poszedł sobie uliczką chyba w stronę zamku. Jak podjechałam z kolegą to patrzył z taką nadzieją na samochód, aż dreptał w miejscu łapkami.:shake: Nie miałam aparatu:shake: