Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Zuzanna bardzo się cieszę, gratuluję i podziwiam.;) Dziś jestem skonana. 6 naszych psiaków poszło do domu. To się jeszcze w schronisku nie zdarzyło. Zuza rozważ Rudego vel Luckiego w razie DT. Pomogę w jego utrzymaniu.
  2. Dzisiaj był wielki dzień, Nietoperek pojechała w daleką podróż, do Holandii, do swojego domu, po szczęście:loveu::loveu::loveu:
  3. Iskra ma blizny na łapach po pogryzieniu
  4. baterie mi siadły, nie mam nowych zdjęć. On nie jest taki jak On-ek, jest mniejszy, jak pół On-ka.
  5. Cioteczki jesli ktoś może to proszę o ogłoszenia, mały podobno wcina jedzenie ze wszystkich misek, ale niestety po jego wyglądzie tego nie widać.
  6. Napiszę jutro więcej, bo padam, cąły dzień w schronisku. Dzisiaj był wyjątkowy dzień... [SIZE=3][COLOR=Red]Goście z Opola i Holandii Madziu dziękujemy Ci [SIZE=2][COLOR=Black]Dar, dary, dary i jeszcze raz dary (jutro dokładniej)[/COLOR][COLOR=Black] Najważniejsze do Holandii pojechał [SIZE=3][COLOR=Red]Poket i Nietoperek i Ben.[/COLOR][/SIZE]:loveu::loveu::loveu: A wcześniej do domku poszła [SIZE=3]Bejbi, Nina i jeden szczenia[/SIZE]k. 6 psów tego jeszcze nie było Wczoraj Namir i szczeniak. Żeby tak było zawsze.;) [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  7. A widzisz, ja to jednak mam jeszcze małe doświadczenie. Ale podobno nie zaiskrzyło. Trudno, zdarza się. Do Pani napisałam, czekam.
  8. [quote name='auraa']Może napisz,że potrzebna pomoc w łapaniu. Ciociu Ocelot, czy masz jakieś nowe wiadomości?[/quote] Jestem na urlopie, a zMarysia mam kontakt w pracy, ale jutro zadzwonię do pracy i się dowiem czy coś nowego wie. Jeśli nie to poproszę, żeby od Honoraty się dowiedziała.
  9. [quote name='Madziek']do zobaczenia jutro ;-)[/quote] czekamy, czekamy, ja będę ok 12.30, bo mi wizyta z Olą u dentysty wypadła. Namir już w nowym domu, po kąpieli, podobno dogaduje się i z czajką i kotem:) Dalia a konkretnie co chcesz wiedzieć? To jutro się spytam
  10. To dodam jeszcze, że przed pogryzieniem Iskierka była adoptowana i na drugi dzień zwrócona, bo za żywiołowa. Taki był argument. dziewczynka się załamała, ale, że radość z niej bucha doszła do siebie. Ale na ile jej jeszcze tej radości starczy?
  11. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bbc6474473cd1b44.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/2/bbc6474473cd1b44med.jpg[/IMG][/URL] __________________ Młodziutki, roczny piesek, nieśmiały, ma ochotę podejść, ale na razie lęk jest większy.
  12. Jest mi bardzo przykro i wstyd. Przepraszam Wandę, Was, a przede wszystkim jamnisia. Podjęłam złą decyzję, to nie ten domek. Pan Roman dzwonił, że to nie ten pies i nie tym razem. Nie wiem czy tamten domek jest nadal aktualny i wstyd mi teraz tam napisać. Ech... Przepraszam.
  13. Tak ten rudy to Gufi, ten drugi to młode ok 1,5 roczne psisko, lekko zestresowane, po kastracji, gotowy do adopcji. Bardzo miły, smutny... Zdominowany przez Gufiego.
  14. To czekamy na relację i zdjęcia od ecci.
  15. [quote name='masienka']Do domu chlopina jedzie :loveu: do domu:loveu:[/quote]Dokładnie Namir jedzie do swojego domku:loveu: swoich ludzi:loveu:, swojej koleżanki Czajki:loveu: i własnego kota:diabloti: Bardzo żałuję, że mnie tam nie będzie, ale liczę na zdjęcia i relację;) A w środę mamy gości z Opola i Holandii i Poket jedzie o domku;)
  16. Oczywiście, ze można. Zawsze lepiej jak pies ma domek docelowy niż jest na tymczasie do tego płatnym.;)
  17. [quote name='emilia2280']mam pomysl- jak ktos mi podesle tego majonezowca, dam 50zl plus koszt opakowania i przesylki priorytetowej! wystarczy pudeleczko plastikowe formatu A5 z dziurká-wywietrznikiem na wieczku. mama mi tak ciastka wysylala i doszly po 3 dniach pyszne. ktos chétny?:razz:[/quote] Ale teraz ciotka, żeś wymyśliła:evil_lol: Ja potrafię tylko sernik na zimno upitolić :p, więc to mnie nie dotyczy
  18. No sterylkę w Warszawie trzeba dograć, nie ma wyjścia. GameBoy, a Twój znajomy wet za ile by Zuzię cichnął? Może nie ma co szukać nie wiadomo czego - tak myślę.
  19. Bardzo proszę o trzymanie kciuków.
  20. [quote name='rafali910']Byłem dzisiaj w Schronisku i pogadałem trochę z kierownikiem na różne tematy.[/quote] A mianowicie?
  21. [quote name='wiosna']kocyk jest taki milutki i pachnacy, ze ja z tymi psiakami bede na nim przesiadywac ;)[/quote] Skoro chcesz;) Ale on nie jest taki milutki, swoje lata ma;) Zresztą dostałam go w prezencie ślubnym, choć nie wygląda na to w tej chwili:evil_lol:
×
×
  • Create New...