-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Zuzanna bardzo się cieszę, gratuluję i podziwiam.;) Dziś jestem skonana. 6 naszych psiaków poszło do domu. To się jeszcze w schronisku nie zdarzyło. Zuza rozważ Rudego vel Luckiego w razie DT. Pomogę w jego utrzymaniu. -
Nietoperek już u boku swojego człowieka, w Holandii!!!
ocelot replied to Argat's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj był wielki dzień, Nietoperek pojechała w daleką podróż, do Holandii, do swojego domu, po szczęście:loveu::loveu::loveu: -
Iskra ma blizny na łapach po pogryzieniu
-
Napiszę jutro więcej, bo padam, cąły dzień w schronisku. Dzisiaj był wyjątkowy dzień... [SIZE=3][COLOR=Red]Goście z Opola i Holandii Madziu dziękujemy Ci [SIZE=2][COLOR=Black]Dar, dary, dary i jeszcze raz dary (jutro dokładniej)[/COLOR][COLOR=Black] Najważniejsze do Holandii pojechał [SIZE=3][COLOR=Red]Poket i Nietoperek i Ben.[/COLOR][/SIZE]:loveu::loveu::loveu: A wcześniej do domku poszła [SIZE=3]Bejbi, Nina i jeden szczenia[/SIZE]k. 6 psów tego jeszcze nie było Wczoraj Namir i szczeniak. Żeby tak było zawsze.;) [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
-
To dodam jeszcze, że przed pogryzieniem Iskierka była adoptowana i na drugi dzień zwrócona, bo za żywiołowa. Taki był argument. dziewczynka się załamała, ale, że radość z niej bucha doszła do siebie. Ale na ile jej jeszcze tej radości starczy?
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
ocelot replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
To czekamy na relację i zdjęcia od ecci. -
[quote name='masienka']Do domu chlopina jedzie :loveu: do domu:loveu:[/quote]Dokładnie Namir jedzie do swojego domku:loveu: swoich ludzi:loveu:, swojej koleżanki Czajki:loveu: i własnego kota:diabloti: Bardzo żałuję, że mnie tam nie będzie, ale liczę na zdjęcia i relację;) A w środę mamy gości z Opola i Holandii i Poket jedzie o domku;)
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
ocelot replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
No właśnie Agatko, jak Ci tam? -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']mam pomysl- jak ktos mi podesle tego majonezowca, dam 50zl plus koszt opakowania i przesylki priorytetowej! wystarczy pudeleczko plastikowe formatu A5 z dziurká-wywietrznikiem na wieczku. mama mi tak ciastka wysylala i doszly po 3 dniach pyszne. ktos chétny?:razz:[/quote] Ale teraz ciotka, żeś wymyśliła:evil_lol: Ja potrafię tylko sernik na zimno upitolić :p, więc to mnie nie dotyczy -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
ocelot replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Tęskni? Smutny jest? -
Nietoperek już u boku swojego człowieka, w Holandii!!!
ocelot replied to Argat's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę o trzymanie kciuków.