-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
DYZIO - pojechał do Holandii. Tam czeka na niego dom.
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Niestety brak dobrych wieści. Dyziulek - mikro psiak nadal w schronisku.:shake: -
Mam bardzo mało zdjęć, bo dzisiaj pierwszy raz była w schronisku moja córka. Sporo nowych psów (jeden z mojego osiedla biały, z czarnymi plamkami na uszkach, mlodziutki), szczeniaków zatrzęsienie. ^ karmi mama, ale już do adopcji, dwa karmi inna sunia, jeszcze nie do adopcji. Jeden cudowny szorstkowłosy. 4 dzikie z rowu. dwa onkowate. Razem... 15. Straszna liczba.
-
Oj chyba już nie. Od wtorku w nowym domku:loveu::loveu::loveu: W Ujeździe. Pan wcale nie był przerażony jej żywiołowością, powiedział, że najwyżej córka będzie znią biegać.
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='GameBoy']ciotka majonezowca u mnie upiekl nawet TZ :razz:[/quote] To ewidentnie zdolny gość, mi naleśniki nawet nie wychodzą.:p Dzieci muszą czekać aż babcia je odwiedzi -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Kurcze ja piec nie potrafię:shake: A ciasta ;lubię psajami;) -
Ja tylko poszę o rozwagę i wyciszenie emocji. Wiem, że chcemy wszyscy dobrze, ale nagonką możemy zrobić krzywdę i Zuzi i Dorocie prawda? Są słowa które mocniej rania niz uderzenie prawda? Ja wolę, że o swoich wątpliwościach pisze na forum, niz by miała nie pisać i krzywdę psu zrobić tak? Rybba się z nią spotka i zdecydują obie co dla Zuzy najlepsze.
-
Posłuchajcie mnie uważnie. Mnie nie bawią walki słowne na wątku. Czasy średniowiecza minęły. Nigdy nie byłam zwolennikiem palenia na stosie. Wyluzjmy dobrze? Zuzi nikt u dolores nie katuje, o 22 jej nie będziemy zabierać, zreszta nie mamy gdzie. Kolejna zmiana miejsca Zuzi nie zrobi dobrze prawda? Co kilka dni do choroby dom jej będziemy zmieniać???????!!!!!! A może dajmy im szansę co????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A co ma metraż wspólnego z dobrem zwierzęcia? ja mam na osiedlu alkoholika, który ma psa, brudnego, ale na swój sposób szczęśliwego i ten pies ma więcej miłości niż niejedna psia zabawka w wypasionych pałacach. Mam dość pieniactwa na dogomani
-
[quote name='Zmysł']postaram się, ale jak zwykle będzie ciężkawo[/quote] Poczkamy, rozumiemy, ja tez ostatnio nie zwalniam na zakrętach. I marzę o urlopie.;)
-
To najwidoczniej czas nadrobić zaległości;)