Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Wpłynęło za bazarek od selengi 40 zł.:loveu: Dziękuję:loveu::loveu::loveu: I 32 zł. od mar.gajko za antykwariat:) Dziękuję:) Mamy 262 zł.:loveu: Wiosenko odezwij się i napisz coś o Grisiaku, bo przez moje podliczenia strasznie się nudny ten wątek zrobił
  2. Ja nie wiem czy one maja w ogóle zdjęcia, ale poszukam. Tramwajowi parę razy próbowałam robić, ale on ucieka. Siedzi w boksie z Mazim i Reksem. ten drugi siedzi w boksie, w którym kiedyś siedział Edi
  3. Tak chyba siedzi z Timonem. Nie ma takiego długiego, niskiego, kudłatego. I chyba sporego, podobnego do Iskry psa.
  4. Nie ma nowych psiaków po kastracji. Chyba nie wszystkie psy są na stronie. Acha mają przyjść dzisiaj po małego, rudego co siedzi w boksie z Twoim ulubieńcem.
  5. Niestety brak dobrych wieści. Dyziulek - mikro psiak nadal w schronisku.:shake:
  6. Wysłałam Ci zdjęcia, niestety 4 z rowu są tak dzikie, że nie chciały podejść, chowały się za legowiskiem. Cudowny kontaktowy jest szorściak, niestety nie są odrobaczone, więc...
  7. Nie zrobiłam wczoraj Emirowi zdjęć, bo siedział z Plutem w budzie i tylko dwie pary oczek było widać.
  8. czasu to mi właśnie brakuje niestety. Ale. Teraz poprosimy o konkrety, gdzie to DT i od kiedy. Kto może pomóc łapać sunie. Wtedy ustalimy czas łapania, w międzyczasie transport.
  9. jest dla niej dom tymczasowy w Szczecinie tak? To chyba trzeba szukać transportu. Jak będzie transport to trzeba by suńkę złapać. Nie mam prawa jazdy, ale jakoś tam dojadę jeśli będzie ktoś kto sunię zabierze i pomoże ją łapać.
  10. A bo mi Rudzielec w głowie zawrócił. Malutki ofik znacie kogoś od super ogłoszeń? Bo małemu szybko domek muszę znaleźć, jest w DT od dziś.
  11. Mam bardzo mało zdjęć, bo dzisiaj pierwszy raz była w schronisku moja córka. Sporo nowych psów (jeden z mojego osiedla biały, z czarnymi plamkami na uszkach, mlodziutki), szczeniaków zatrzęsienie. ^ karmi mama, ale już do adopcji, dwa karmi inna sunia, jeszcze nie do adopcji. Jeden cudowny szorstkowłosy. 4 dzikie z rowu. dwa onkowate. Razem... 15. Straszna liczba.
  12. Oj chyba już nie. Od wtorku w nowym domku:loveu::loveu::loveu: W Ujeździe. Pan wcale nie był przerażony jej żywiołowością, powiedział, że najwyżej córka będzie znią biegać.
  13. Domki znalazły: Bejbi, Iskra (moja kochana - do Ujazdu pojechała, Pan się śmiał, że córka będzie z nią biegać, żeby energię suni spożytkować), Berni (Wolbórz - dwie uczennice, które się uczą w Technikum Hodowli Koni) i niespodzianka - Złośliwiec znalazł dom;)
  14. Alfik nadal w schronisku. Zdjęć wybaczcie nie zrobiłam.
  15. Tak, jak pisalam wcześniej chętnie pomogę w łapaniu sunieczki. Najlepiej w weekn. Niestety DT dać nie mogę:shake:
  16. [quote name='GameBoy']ciotka majonezowca u mnie upiekl nawet TZ :razz:[/quote] To ewidentnie zdolny gość, mi naleśniki nawet nie wychodzą.:p Dzieci muszą czekać aż babcia je odwiedzi
  17. Kurcze ja piec nie potrafię:shake: A ciasta ;lubię psajami;)
  18. W takim razie niech będzie, jak chcesz;)
  19. Miziania dla mojego pupila;) Oyeczko kiedy dzidziuś? Ma kto Ci pomóc przy Misku, jak będziesz w szpitalu i po urodzeniu malca? Pytam, bo ja musialam się przez kawalek czasu (trzy tyg w szpitalu, potem trzy w domu - cesarka) wyręczać córką i mężem.
  20. A ja na pożegnanie w dniu dzisiejszym się spytam. gdzie wszystkie ciotki były, jak Zuzia szukała domu i siedziala w płatnym DT? Gdzie były kiedy rozważana była adopcja Zuzi przez dolores? Nie była ukryta tylko jawna na dwóch wątkach nawet.
  21. Ja tylko poszę o rozwagę i wyciszenie emocji. Wiem, że chcemy wszyscy dobrze, ale nagonką możemy zrobić krzywdę i Zuzi i Dorocie prawda? Są słowa które mocniej rania niz uderzenie prawda? Ja wolę, że o swoich wątpliwościach pisze na forum, niz by miała nie pisać i krzywdę psu zrobić tak? Rybba się z nią spotka i zdecydują obie co dla Zuzy najlepsze.
  22. Posłuchajcie mnie uważnie. Mnie nie bawią walki słowne na wątku. Czasy średniowiecza minęły. Nigdy nie byłam zwolennikiem palenia na stosie. Wyluzjmy dobrze? Zuzi nikt u dolores nie katuje, o 22 jej nie będziemy zabierać, zreszta nie mamy gdzie. Kolejna zmiana miejsca Zuzi nie zrobi dobrze prawda? Co kilka dni do choroby dom jej będziemy zmieniać???????!!!!!! A może dajmy im szansę co????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A co ma metraż wspólnego z dobrem zwierzęcia? ja mam na osiedlu alkoholika, który ma psa, brudnego, ale na swój sposób szczęśliwego i ten pies ma więcej miłości niż niejedna psia zabawka w wypasionych pałacach. Mam dość pieniactwa na dogomani
  23. [quote name='Zmysł']postaram się, ale jak zwykle będzie ciężkawo[/quote] Poczkamy, rozumiemy, ja tez ostatnio nie zwalniam na zakrętach. I marzę o urlopie.;)
  24. To najwidoczniej czas nadrobić zaległości;)
×
×
  • Create New...