-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
sunia przywieziona z wypadku jest poobijana, przestraszona, trzęsie się, ale będzie wszystko ok. mam zdjęcia. To psie ziecko jeszcze. Dwa wyrośnięte szczeniaki w domu, jeden z szóstki też - beżowy. Psiak jeden adoptowany, ale nie wiem który muszę zdjęcia przejrzeć. Gufi w nowym domu. 9 psów po zabiegach gotowych do adopcji.
-
Jakoś te pieniążki uzbieramy. Jaaga trzymajcie się z Damą i całą resztą zwierzyńca
-
DYZIO - pojechał do Holandii. Tam czeka na niego dom.
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Cioteczki każda pomoc dobra. Dziękuję tel.: 604 416 873 mail: [email][email protected][/email] -
[quote name='GrubbaRybba']POMOCY!!! Kto da choćby 5 zł?[/quote] U mnie z kasą krucho, zapłaciłam za transport Rudego, obiecałam nagrodę jeśli ktoś go znajdzie, ale jeśli nikt nic nie dorzuci, to w poniedziałek też wyślę pieniążki na karmę
-
[quote name='Jaaga']Właśnie sprawdziłam w Krakvecie 14 kg kosztuje 235 zł. Mniejszych opakowań nie opłaca się kupować, bo wychodzą drożej.[/quote] Dużo:shake: No trzeba zacząć zbierać kasę.
-
Tytuł zmieniłam. Ile ta karma kosztuje?
-
U Damy bardzo źle. jest bardzo chora. Potrzebne pieniążki na leki i karmę. Myślę, że Jaaga napisze więcej.
-
Teraz przegladam Wasze wątki i próbuję sobie nakreślić obraz. Psiaki mają wybiegi? Po ile są w boksach i jak duże są boksy? Chyba nawet bym chciała, żeby Rudy u was w schronisku się znalazł.
-
Dzięki dziewczyny. Nie sądziłam, że tak dużo pomagacie na odległość. Jestem pod ogromnym wrażeniem.
-
Jak często wolontariusze odwiedzają schronisko? Kiedy planowana nabliższa wizyta?
-
[quote name='jotpeg']prosimy o pomoc - Rudy zwial z DT na terenie Mielca!!: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117527 miejcie oczy szeroko otwarte :modla: Bardzo Was proszę o pomoc. On nie zna Mielca:shake: czy ktoś ewentualnie mógłby pomóc wieszać plakaty i sprawdzać na kwarantannie czy jest?
-
Ja mam doła totalnego, globalnego. zastanawiam się czy to wszystko ma sens. Obiecałam Grisowi, że będzie dobrze, obiecałam Luckiemu (Rudy) i d---. Uciekł wczoraj, albo w nocy z DT. Jest teraz sam, głodny, zmarznięty, nie zna terenu, na moim osiedlu by sobie poradził , a tam? To wszystko zaczyna mnie po prostu przerastać.
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Ładny kawałeczek panny z dziewczynki;) Szkoda, że domku brak:shake: