Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Oj czeka, czeka, ale dzisiaj wyszedł z budy na mizianko chociaż. szkoda najlepszych miesięcy z jego życia na pobyt w schronisku.
  2. sunia przywieziona z wypadku jest poobijana, przestraszona, trzęsie się, ale będzie wszystko ok. mam zdjęcia. To psie ziecko jeszcze. Dwa wyrośnięte szczeniaki w domu, jeden z szóstki też - beżowy. Psiak jeden adoptowany, ale nie wiem który muszę zdjęcia przejrzeć. Gufi w nowym domu. 9 psów po zabiegach gotowych do adopcji.
  3. Bardzo dziękujemy, teraz domek musi sie znaleźć migiem, ja zaraz alfika odwiedzę w schronisku
  4. Jakoś te pieniążki uzbieramy. Jaaga trzymajcie się z Damą i całą resztą zwierzyńca
  5. Cioteczki każda pomoc dobra. Dziękuję tel.: 604 416 873 mail: [email][email protected][/email]
  6. Karlika nie jestem w stanie pomóc niestety. Dzwoniła do mnie slapcio. Pod Tomaszowem znalazła sunię po wypadku:-(. Jest już w schronisku. Jak kierownik pozwoli to małej trzeba zrobić zdjęcia. Suńka poobijana, rany zewnętrzne, ale chyba nic bardzo poważnego
  7. Grisiaczko co u Ciebie? Pieniążki przeleję w tygodniu, poniedziałek, wtorek... czekam jeszcze na wpłaty. Mam na dogo nie zakończone sprawy Ty, Rudy i Dama. Dama bardzo chora, Rudy nie wiadomo, ale chociaż Ty masz się dobrze. To ciut buduje.
  8. Powiedz mi, jak mam to zrobić sama? Właśnie w niedziele wysłałam psa na Dt i uciekł, nie mogę go szukać bo jest 200 km ode mnie, sunia 20 km, ale co ja mogę sama? Bez prawa jazdy i możliwości dania DT? Ktoś jest mi potrzebny z autem i chęcią pomocy.
  9. [quote name='GrubbaRybba']POMOCY!!! Kto da choćby 5 zł?[/quote] U mnie z kasą krucho, zapłaciłam za transport Rudego, obiecałam nagrodę jeśli ktoś go znajdzie, ale jeśli nikt nic nie dorzuci, to w poniedziałek też wyślę pieniążki na karmę
  10. [quote name='Jaaga']Właśnie sprawdziłam w Krakvecie 14 kg kosztuje 235 zł. Mniejszych opakowań nie opłaca się kupować, bo wychodzą drożej.[/quote] Dużo:shake: No trzeba zacząć zbierać kasę.
  11. Tytuł zmieniłam. Ile ta karma kosztuje?
  12. U Damy bardzo źle. jest bardzo chora. Potrzebne pieniążki na leki i karmę. Myślę, że Jaaga napisze więcej.
  13. Teraz przegladam Wasze wątki i próbuję sobie nakreślić obraz. Psiaki mają wybiegi? Po ile są w boksach i jak duże są boksy? Chyba nawet bym chciała, żeby Rudy u was w schronisku się znalazł.
  14. Dzięki dziewczyny. Nie sądziłam, że tak dużo pomagacie na odległość. Jestem pod ogromnym wrażeniem.
  15. Jak często wolontariusze odwiedzają schronisko? Kiedy planowana nabliższa wizyta?
  16. Rudy uciekł, zrobiłam mu chyba większą krzywdę niż miał. Ja chyba mam dość, chyba się poddam. To wszystko mnie przerasta, nie mam siły. Przepraszam.
  17. [quote name='jotpeg']prosimy o pomoc - Rudy zwial z DT na terenie Mielca!!: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117527 miejcie oczy szeroko otwarte :modla: Bardzo Was proszę o pomoc. On nie zna Mielca:shake: czy ktoś ewentualnie mógłby pomóc wieszać plakaty i sprawdzać na kwarantannie czy jest?
  18. Tak, ale Rudy jest sam na obcym terenie:shake: Nie wiem czy będzie chciał wrócić do DT był tam dwa dni. Gdyby chciał to dał by radę, bo to mądry pies, ale boję się, że on chce wrócić do "swojego" osiedla, a to przeszło 200 km,:shake:
  19. Ja mam doła totalnego, globalnego. zastanawiam się czy to wszystko ma sens. Obiecałam Grisowi, że będzie dobrze, obiecałam Luckiemu (Rudy) i d---. Uciekł wczoraj, albo w nocy z DT. Jest teraz sam, głodny, zmarznięty, nie zna terenu, na moim osiedlu by sobie poradził , a tam? To wszystko zaczyna mnie po prostu przerastać.
  20. Ładny kawałeczek panny z dziewczynki;) Szkoda, że domku brak:shake:
  21. Ale on jednak jest fajny psiak. Jak ciut tu się w domu obrobię i towarzystwo pójdzie spać (obym nie była pierwsza) to wyślę Ci zdjęcia;)
  22. LENKA - młodziutka sunia, sięga poniżej kolana, ale pewnie jeszcze trochę urośnie, jest przytulaśna i piekna. Cudeńko. Ma niecały rok, myślę, że ok 8 m-cy. [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i763129.jpg[/IMG]
  23. I pomyliłam się do domku poszła Lenka, ale Bejbi wcześniej, więc nie tak duży błąd
  24. [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i763180.jpg[/IMG] Chodzi mi o tego psiaka za Mazim. Jego nie ma na stronie.
×
×
  • Create New...