Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. [quote name='GrubbaRybba']Nikt nie zagląda..... Czy ktoś ma chwilkę, aby odezwać się do rudej76. Ona zajmuje się astami, a tych u nas w schronisku dostatek.[/quote] Ruda już o naszych Astach wie. To chłopczyk, dzieciak, niecąły rok. Straszna przylepa, jak widzi ludzi to szaleje, acha na widok mojej 10-letniej córki zgłupiał dosłownie ze szczęścia. Bardzo kontaktowy. Z innymi psami bez zadrażnień [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i774549.jpg[/IMG]
  2. Zuzanna a może warto poszukać płatnego tymczasu? Jakieś bazarki sie zrobi to może się uzbiera?
  3. to mała zagubiona dziewczynka, jeszcze większy stres przeżywa w schronisku słysząc szczekanie 150 innych psów. bumerang zdjęcia wyślę wieczorem - dziękuję po raz kolejny za pomoc
  4. I bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10898755[/url]
  5. Jaaga ja postaram się jeszcze dzisiaj najdalej jutro wysłać grosik, nie dałam rady wcześniej.
  6. A tu nasza Samojedka, która jeszcze czeka, aż zgłosi się właściciel [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i774483.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i774482.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i774481.jpg[/IMG] __________________
  7. Slapcio założyła wątek Kraksie - suni przywiezionej po wypadku w sobotę do schroniska. Proszę zajrzyjcie. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10898172"]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10898172[/URL] Kraksa [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img367.imageshack.us/img367/8442/rajd227od5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img54.imageshack.us/img54/1852/rajd226ez3.jpg[/IMG][/URL]
  8. Miałam przyjemność poznać Kraksę. To mały, zastraszony piesek. bardzo się boi, trzęsie się, zresztą widać, smutne spojrzenie, ogonek podkulony... Kraksa kuleje na przednią łapkę, ale powinno minąć - dostaje od wczoraj leki. Na pewno długo się błąkała: jest chudziutka, ma liczne otarcia naskórka... Generalnie jest obolała, ale wewnętrznych obrażeń nie ma. Musi być dobrze, to dzieciak, nie ma nawet roku... A ja dziękuję slapcio, że się zatrzymała..., że zadzwoniła do mnie... W miarę możliwości nad małą w schronisku będę czuwać
  9. Ile wetka daje szans Damie? Ile miesięcy, tygodni? Bo może lepiej jej pomóc godnie odejść?
  10. Sprawa sedalinu jest drugorzędna, na razie nie ma i tak chętnych do pomocy
  11. W zasadzie to jest wszystko tylko potrzebna jest mi osoba z samochodem, która niunię do Warszawy zawiezie, chociaż jedna i już można by próbować ją złapać. Sądzę, że osoby z baru pomogłyby ją złapać, a to by było najlepsze, bo sunia je zna. Ciotki gdybym miała to prawo jazdy sama bym spróbowała, a tak to :shake: Może tytuł zmienić?
  12. ja to bym mu w jednym miejscu zostawiała jedzenie, tak, żeby widział i odeszłabym, żeby spokojnie zjadł. On po kilku razach będzie pamiętał zapach Twojej ręki, zacznie czekać na Ciebie i może w końcu podejdzie. Tylko na to potrzebny jest czas, a w takie zimno czasu jest niewiele.
  13. Szczeniaki wyrośnięte, On-ko podobne są w domkach i szczeniak beżowy od malutkiej beżowej mamusi. Psiak niestety wiem, że z 5 boksu, ale nie wiem który. No i Gufi w domu. Zdjęcia psiaków nowych prześlę Ci później. Są dwie nowe On-ki do adopcji (mixy), więc dalia może potem obejrzeć. [B]Acha odezwij się Ryba na gg[/B]
  14. Tak jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany
  15. Ryba odezwij się do mnie na gg, bo po formacie komputera nie mam Twojego numeru.
  16. To trzymamy kciuki za następną wizytę u weta.
  17. Schudł jeszcze bardziej. Ale rządzi w boksie i dzisiaj pierwszy raz słyszałam - szczeka;)
  18. [quote name='Madziek']Dziewczyny widzę, że ciężko u Was ostatnio...trzymam za Was kciuki![/quote] Trzy budy już w użytku, zdjęcia wyślę później, legowiska plastikowe bardzo przydatne też postaram się wysłać. Ja troszkę ostatnio jestem rozkojarzona, niedługo powinnam wrócić do normy chyba
  19. Sunia już w nowym domu, a Emir nadal czeka. madziek bardzo ciężko, ale musi być lepiej w końcu.
  20. I przede wszystkim Zuzanna zdjęcia, nawet najgorszej jakości.
  21. Tak wiadomości, ale tylko dobre by nieco mi pomogły.
  22. Do Buby to już nikt nie zajrzy nawet...
  23. Nie wiem, Ryba się wypowie jutro, bo to ona robiła czy aktualne. Malutki bardzo smutny dzisiaj był. Bardzo do mojej córki 10-letniej się łasił.
×
×
  • Create New...