-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
[quote name='GrubbaRybba']Nikt nie zagląda..... Czy ktoś ma chwilkę, aby odezwać się do rudej76. Ona zajmuje się astami, a tych u nas w schronisku dostatek.[/quote] Ruda już o naszych Astach wie. To chłopczyk, dzieciak, niecąły rok. Straszna przylepa, jak widzi ludzi to szaleje, acha na widok mojej 10-letniej córki zgłupiał dosłownie ze szczęścia. Bardzo kontaktowy. Z innymi psami bez zadrażnień [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i774549.jpg[/IMG]
-
Zuzanna a może warto poszukać płatnego tymczasu? Jakieś bazarki sie zrobi to może się uzbiera?
-
to mała zagubiona dziewczynka, jeszcze większy stres przeżywa w schronisku słysząc szczekanie 150 innych psów. bumerang zdjęcia wyślę wieczorem - dziękuję po raz kolejny za pomoc
-
Jaaga ja postaram się jeszcze dzisiaj najdalej jutro wysłać grosik, nie dałam rady wcześniej.
-
Slapcio założyła wątek Kraksie - suni przywiezionej po wypadku w sobotę do schroniska. Proszę zajrzyjcie. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10898172"]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10898172[/URL] Kraksa [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img367.imageshack.us/img367/8442/rajd227od5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img54.imageshack.us/img54/1852/rajd226ez3.jpg[/IMG][/URL]
-
Miałam przyjemność poznać Kraksę. To mały, zastraszony piesek. bardzo się boi, trzęsie się, zresztą widać, smutne spojrzenie, ogonek podkulony... Kraksa kuleje na przednią łapkę, ale powinno minąć - dostaje od wczoraj leki. Na pewno długo się błąkała: jest chudziutka, ma liczne otarcia naskórka... Generalnie jest obolała, ale wewnętrznych obrażeń nie ma. Musi być dobrze, to dzieciak, nie ma nawet roku... A ja dziękuję slapcio, że się zatrzymała..., że zadzwoniła do mnie... W miarę możliwości nad małą w schronisku będę czuwać
-
Ile wetka daje szans Damie? Ile miesięcy, tygodni? Bo może lepiej jej pomóc godnie odejść?
-
W zasadzie to jest wszystko tylko potrzebna jest mi osoba z samochodem, która niunię do Warszawy zawiezie, chociaż jedna i już można by próbować ją złapać. Sądzę, że osoby z baru pomogłyby ją złapać, a to by było najlepsze, bo sunia je zna. Ciotki gdybym miała to prawo jazdy sama bym spróbowała, a tak to :shake: Może tytuł zmienić?
-
Aguś wrócił do domu! Piesku, tylko szczęścia!!!
ocelot replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
ja to bym mu w jednym miejscu zostawiała jedzenie, tak, żeby widział i odeszłabym, żeby spokojnie zjadł. On po kilku razach będzie pamiętał zapach Twojej ręki, zacznie czekać na Ciebie i może w końcu podejdzie. Tylko na to potrzebny jest czas, a w takie zimno czasu jest niewiele. -
Szczeniaki wyrośnięte, On-ko podobne są w domkach i szczeniak beżowy od malutkiej beżowej mamusi. Psiak niestety wiem, że z 5 boksu, ale nie wiem który. No i Gufi w domu. Zdjęcia psiaków nowych prześlę Ci później. Są dwie nowe On-ki do adopcji (mixy), więc dalia może potem obejrzeć. [B]Acha odezwij się Ryba na gg[/B]
-
[Tomaszów Maz.] Buba- młoda, łagodna suczka prosi o dom
ocelot replied to Argat's topic in Już w nowym domu
Do Buby to już nikt nie zajrzy nawet... -
DYZIO - pojechał do Holandii. Tam czeka na niego dom.
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, Ryba się wypowie jutro, bo to ona robiła czy aktualne. Malutki bardzo smutny dzisiaj był. Bardzo do mojej córki 10-letniej się łasił.