-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
[quote name='rafali910']Jestem prawie co miesiąc w Schronisku w Tomaszowie Maz[/quote] To dlaczego jakoś żeśmy się nie spotkali? Bo ja słyszałam o jednej wizycie... zreszta nieistotne to wątek Malwiny
-
[quote name='rafali910']Znam sytuację schroniska ,na dzień dzisiejszy można tylko sukę dokarmiać i czekać .Dyskusję na ten temat uważam za zamkniętą .Towarzystwo dopilnuje,aby psu nic się nie stało.[/quote] Znasz? A ile razy byłeś? Raz? ja tam jestem co tydzień, więc nie pisz, że znasz sytuację schroniska. Podobno wyadoptowałeś kilkadziesiąt psów ze schroniska przez Internet? Słyszałam, tylko jakoś sobie nie przypominam pomocy w adopcjach schroniskowych. Jesli tak pomożesz psom z Lubochni, jak ze schroniska to dziękuję za taką pomoc. To kompletna farsa.
-
Rafał jak 12 letnia dziewczynka złapie dziką sukę, która będzie bronić młodych? Jakie oszczenisz? Nowe bezdomne psy ? Tu trzeba sterylke aborcyjną robić, albo slepy miot usypiać. człowieku jedź do schroniska to zobaczysz ile jest szczeniaków.
-
Wiecie co mam dość. Zuzanna pogadaj z technikiem czy ją złapie i czy przetrzyma do czasu znalezienia jej domu, hotelu... Jak również poproś go, żeby pokazał Żółtka guni i mi, jak się tam zjawimy.
-
Acha ja zrobiłam zdjęcia dwóm psom w sobotę, temu co ślepł gwałtownie ze stresu i suni podobnej do jamnika. Ale bazyliah z aparatem szalała, więc będzie zdjęć dużo. Co dalej, mamy dwa szczęśliwe psy w schronisku (niemożliwe, a jednak) - Bazyliah m na zdjęciach. Nasze mix kaukazy to chłopak i dziewczyna - Fiodor ok. 6 lat, dziewczyna ok. dwóch. Fiodor odmlodniał, adoruje ją cały czas:loveu:
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
ocelot replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
U mnie większość w odcieniach żółtego ciepłego;) I wrzosowy u córki niestety, ale lepszy wywalczony wrzos niż planowany róż;) -
Wydaje mi się, że będziemy czekać... i czekać...
-
Z tego co wiem zrozumiałam sprawę pilotuje tomaszowski TOZ czyli chyba możemy się spodziewać konkretów . Tak Rafali?
-
Madziek ja Was podziwiam, a dziewczyny z Holandii są jednym słowem niesamowite. Dyzio w schronisku był ok. pół roku, albo i dłużej. Najlepiej sprawdzić w książeczce kiedy był szczepiony i cofnąć czas od 2 tyg. do miesiąca, bo u nas wszystko się dłuży. Sylia z dziewczynek była najdłużej w schronisku stąd najbardziej przestraszona. Moja Ola jest jeszcze głupiutka i płacze, że Bowie o niej zapomni, ale ma już nowego ulubieńca (ten co łepek mało co sobie nie ukręcił, tak chciał wyjść) Dwójka staruszków - za to dziewczyny powinny mieć pomnik:loveu::loveu::loveu: Psiaki w schronisku by nie przeżyły, a na adopcje nie miały najmniejszych szans. [B][COLOR=Red]Jeszcze raz dziękuję[/COLOR][/B] [COLOR=Red]Madziu gdyby nie Ty to tej pomocy by nie było[/COLOR] - dziękuję
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
ocelot replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Ciciu Oleno dziękuję już się drugiego dzięki wskazówkom dopatrzyłam;) -
DYZIO - pojechał do Holandii. Tam czeka na niego dom.
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Tosia_']SUPER!!!!!!!!!!! będą jakieś wiesci, zdjęcia???????? :thumbs::smilecol::sweetCyb::bigcool::ylsuper:[/quote] Będą i będziemy wklejać, jeszcze tylko kilka godzin i nowe życie. Natomiast w schronisku jest Dyzio II łudząco podobny do naszego, ciut niższy i grubszy, ładniejsz sierść, ale bardzo podobny -
Aguś wrócił do domu! Piesku, tylko szczęścia!!!
ocelot replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Cioteczki pamiętają:) I czekaja na relację czy ciasteczka faktycznie pyszne:) -
Guniu generalnie wątki lubocheńskie się mieszają. Po zebraniu? Zawsze jest tak...
-
[quote name='GrubbaRybba']Zrobiłam allegro: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=461091272"]JADGTERRIER, czyli terrier niemiecki do adopcji. (461091272) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote] Oby przyniosło mu szczęście. Został bez Pluta, a chłopaki dwa razy większe od niego Lord i Denis zaczęli toczyć walki:shake: z nudów chyba. Emirek się chowa w kącik budy, w której wcześniej siedział z Pluto
-
[quote name='gunia']Słuchajcie ja postaram sie w weekend pojechac. A Towarzystwo powiadomiłam ja.[/quote] Guniu dobrze, ale wiesz kim jest Pan Ryszard? Ale ja się dowiem.:p
-
[quote name='mtf zalesie']czemu to towarzystwo czy pan ryszard dopiero dostrzegli suke teraz jak inni sie nia zaczeli interesowac.moja deklaracja dotyczyla oczywiscie kwoty 50 zl,warunkiem jest jednak ze ocelot lub gunia lub gruba ryba sprawdza jak to rzeczywiscie jest.[/quote] Grubba Rybba z Warszawy przyjedzie najwcześniej za dwa tyg. jeśli gunia przyjedzie za tydzień to pojedziemy i sprawdzimy wcześniej;)
-
[quote name='rafali910']Żółtek ma już dom i opiekującego się nim pana .Nadal szukamy domu dla suni .[/quote] Rafali pisałam na wątku dzikiej suni byłeś, widziałeś? Znasz adres to podaj.
-
W daleka podróż, po nowe życie, do Holandii dzisiaj pojechały: 1, Kleo 2. Sylia 3. Bejbi 4. dyzio (psiak o wielkim sercu, lecz mikrej posturze) 5. Lopek (nie mający szans na adopcje, bo zestresowany nie wychodził od miesięcy z budy, leżał zwinięty w kłębuszek bólu i tęsknoty 6. Gandi - staruszek On-ek bez szans 7. Ulubieniec mojej córki - nie miał imienia, a jakie dostanie w Holandii niedługo się dowiemy, jego przyszła Pani dzwoniła w czasie wizyty do schroniska tak się nie może doczekać 8. Psiak malutki 12-letni wyłowiony z rzeki w tamtym tyg. 9. Staruszek ok. 14-letni, malutki, bez szans...
-
[quote name='Julie']Powiedz nam od początku, kto złapał sunię, ile ona tam będzie u tego pana i jakie są dalsze plany?[/quote] Przypuszczam, że nikt suni nie złapał, więc chciałabym się dowiedzieć dokładnie na czym opieka polega. Dobre by było chociaż dokarmianie suni, bo to by odciążyło Zuzię.
-
Posłuchaj mnie takie informacje to ja mam gdzieś i wprowadzają one ludzi w błąd. Kim jest Pan Ryszard i na czym polega ta opieka? Byłeś, widziałeś, sprawdziłeś w jakich warunkach jest Żółtek?
-
DYZIO - pojechał do Holandii. Tam czeka na niego dom.
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Dyzio wyruszył w podróż swojego życia. Powodzenia kochany. Razem z nim jeszcze 8 innych psiaków (trzy staruszki bez szans na adopcje, wystraszony, nie wychodzący z budy Lopek i kilka fajnych dziewczynek)