-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Aguś wrócił do domu! Piesku, tylko szczęścia!!!
ocelot replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Zaraz pusto... czasami mam gorszy dzień i nie chce mi się pisać... Aguś szukaj swojego człowieka. -
W skrócie to Ci mogę o nim powiedzieć: Niespełna roczny piesek, na śmiesznych, krótkich łapkach, zresztą bardzo radośnie umaszczony - różnokolorowo. Przyjacielsko nastawiony do wszystkiego co żywe: psów, ludzi, dzieci. Zresztą widać jak próbował wydostać się z boksu, jak zobaczył ludzi. Dokonywał cudów. W schronisku ok. miesiąca i jeszcze nie popadł w apatię. Lubi bardzo być głaskany - wiem bo przychodził do nas do piaskownicy. Dzieci uwielbia. Wykastrowany, zaczipowany od razu do wzięcia. Na szyi zaraz po przyjeździe do schroniska miał obtarcie spore, jakby miał zaciasną obrożę, albo urwał się z uwięzi.
-
No i kicha
-
Fajne komendy macie:loveu:
-
Młodziutki piesek z mojego osiedla czeka na zabieg. Kiedyś biały, ale usmarował się olejem którym są wysmarowane budy [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i793560.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i793562.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i793563.jpg[/IMG]
-
Oczywiście, że podtrzymuję. Wiadomo, jak wydarzy mi się jakiś kataklizm (choroba dzieci np.) to dam znać, że nie dam rady, ale nie przewiduję przynajmniej dzisiaj.
-
Bardzo prosimy, żeby ktos pojechał z Tosia z Warszawy
-
gunia w wekend chce przyjechać. Chyba, że na nia poczekamy. Zawsze trzy osoby to nie dwie.
-
[quote name='Julie']Rafali sunia śpi w szopie a nie pod gołym niebem tak?[/quote] A skąd może wiedzieć skoro tam nie był?