Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Zaraz pusto... czasami mam gorszy dzień i nie chce mi się pisać... Aguś szukaj swojego człowieka.
  2. W skrócie to Ci mogę o nim powiedzieć: Niespełna roczny piesek, na śmiesznych, krótkich łapkach, zresztą bardzo radośnie umaszczony - różnokolorowo. Przyjacielsko nastawiony do wszystkiego co żywe: psów, ludzi, dzieci. Zresztą widać jak próbował wydostać się z boksu, jak zobaczył ludzi. Dokonywał cudów. W schronisku ok. miesiąca i jeszcze nie popadł w apatię. Lubi bardzo być głaskany - wiem bo przychodził do nas do piaskownicy. Dzieci uwielbia. Wykastrowany, zaczipowany od razu do wzięcia. Na szyi zaraz po przyjeździe do schroniska miał obtarcie spore, jakby miał zaciasną obrożę, albo urwał się z uwięzi.
  3. Rybko, jak będziesz miała chwilkę to załóż mu wątek dobrze? [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i793564.jpg[/IMG]
  4. Fajne komendy macie:loveu:
  5. To może mi się pomyliło, bo z tyłu podobnej barwy i postury jest tamta sunia
  6. Z lewej znasz, z prawej od niedawna w schronisku do kastracji [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i793581.jpg[/IMG]
  7. Młoda sunia idzie do sterylizacji (podobno zagryzła dwie suczki) [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i793589.jpg[/IMG]
  8. Rezydenci (stare psiaki) [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i793585.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i793586.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i793588.jpg[/IMG] Jeden z nich siedzi w schronisku już kilka lat, ale nie pamiętam który:shake:
  9. To chyba suka w areszcie z Zawadzkiej [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i793565.jpg[/IMG]
  10. Od mniej więcej trzech tyg. w schronisku, ma coś z wargą, staruszek, ulubieniec Maćka [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i793542.jpg[/IMG]
  11. A temu Agnieszka może wątek założymy? Bazyliah ma więcej zdjęć. Michał pracuje 8 lat, a ten pies był jeszcze przed Michałem:shake: [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i793564.jpg[/IMG]
  12. Piesek [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i793559.jpg[/IMG]
  13. Tak - Ciapek - nowy mój faworyt - on mało co sobie krzywdy nie zrobił tak do nas chciał wyjść. Jest malutki, łapeczki króciutkie no cudo [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i793552.jpg[/IMG]
  14. Młodziutki piesek z mojego osiedla czeka na zabieg. Kiedyś biały, ale usmarował się olejem którym są wysmarowane budy [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i793560.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i793562.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i793563.jpg[/IMG]
  15. Tu nie jestem pewna ale chyba pies On-ek po kastracji [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i793543.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i793544.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i793549.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i793550.jpg[/IMG] Dwa młode ok roczne, po kastracji psiaki, ten na dole to może być Dyzio II
  17. [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i793537.jpg[/IMG] Młodziutki piesek po kastracji, bez imienia - dominuje inne psy w boksie
  18. Juz pomagam;) To nie Dyzio - to DyzioII wszycy mylą, nawet ja przez moment - ten jest ciut grubszy i ma ładniejszą sierść i jest chyba niższy [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i793553.jpg[/IMG]
  19. Oczywiście, że podtrzymuję. Wiadomo, jak wydarzy mi się jakiś kataklizm (choroba dzieci np.) to dam znać, że nie dam rady, ale nie przewiduję przynajmniej dzisiaj.
  20. Bardzo prosimy, żeby ktos pojechał z Tosia z Warszawy
  21. gunia w wekend chce przyjechać. Chyba, że na nia poczekamy. Zawsze trzy osoby to nie dwie.
  22. [quote name='Julie']Rafali sunia śpi w szopie a nie pod gołym niebem tak?[/quote] A skąd może wiedzieć skoro tam nie był?
×
×
  • Create New...