Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Pani Iza nie dzwoni, chyba nic z tego:shake:
  2. psiaki jednak jadą w sobotę, Dyzio jedzie na 95%;)
  3. Jedzie też zastraszony Lopek;) Ale dopiero psiaki jadą w sobotę
  4. Czy suce w ciąży można podać środek usypiający?
  5. Chyba pojedzie... Ale będziemy się cieszyć w piątek. Dla małego Holandia to szansa;) Tylko języka będzie musiał się nauczyć.
  6. Kiedy gips ściągamy? mam dla Grisiaka już 244,50:loveu: Niedługo prześlę;)
  7. A w piątek szansę na wyjazd ma jeszcze Bejbi, Sylia i Lusia;)
  8. Jak to Twoje dziecię wysypia się Gosiu z dwójką psiaków na takim malutki łóżeczku?:loveu:
  9. Nie sądże, żeby umowa była podpisana. I myślę, że pomoc jakiejś organizacji faktycznie by sie przydała. Zwłaszcza, że jest ratunek dla psa i nie byłby to telefon co by jątrzyć dla jątrzenia. czasami szukamy kilka miesięcy domów dla psów, a tu w kilka dni? Oby.
  10. [quote name='Abda']Dziewczyny, czy to znaczy, że się spóźniliśmy? Napiszcie mi co dokładnie wiadomo, bo nie wiem czy mamy szukać innego psiaka w potrzebie?[/quote] Abda poczekaj jeszcze, bo ja w błyskawiczną adopcję nie wierzę.
  11. Zuzia ja pisałam na wątku Żółtka trzeba sprawdzić komu został wydany.
  12. Zuzia to trzeba koniecznie sprawdzić
  13. Taa, ciotka wszystko jasne, zwłaszcza, że ja angielskiego nie w ząb:p
  14. [quote name='mtf zalesie']daj adres i telefon do tego technika i dane o psie kiedy zlapany bo trzeba poprosic jakas organizacje aby sprawdzila co robia z psami,prywatnej osobie nie powiedza.,gdzie zlapany i jak wygladal.[/quote] Adres technika i tel. może podać Zuzia (ja wiem tylko, że mieszka w Lubochni i że on zajmuje się problemem bezdomnych psoów w Gminie) i dokładne informacje kiedy Żółtek i z jakiego pola został złapany. Byc może to są tylko plotki, wiadomo ludzie potrafią skrzywdzić gadaniem, ale sprawę Żółtka trzeba sprawdzić. Edit: O nim słyszałam rok temu na zebraniu tomaszowskiej organizacji właśnie takie opinie, niestety org. działa tak jak działa.
  15. [quote name='Julie']powiedzcie mi co się stało?[/quote] Technik zabrał Żółtka, który miał być u niego dwa tygodnie. Żółtka nie ma. A o techniku i jego rozwiązywaniu problemów z bezdomnymi psami krążą niefajne plotki.
  16. [quote name='zulugula']Bardzo mnie martwi to tajemnicze znieknięcie Żółtka :roll:[/quote] Mnie też, bo w błyskawiczne znalezienie domu nie wierzę:shake:
  17. Czyli Lucek szykuje się do nowego domku, tak?
  18. Takie plotki słyszałam od dwóch zwalczających się obozów i w schronisku i w tomaszowskim TOZ-ie rzecz jasna nikt tego nie sprawdził. Schronisku to na rękę, a TOZ no cóż...
  19. Jeśli powie, że go komuś wydał, musi powiedzieć komu. Naprawdę krążą brzydkie plotki. Krótko: usypianie zdrowych psów, albo oddawanie do pobliskiej wioski na smalec. Rzecz jasna nie sprawdzone, ale takowe krążą.
  20. Teraz to już od Agusia się nie odczepimy:p
  21. Jeszcze dokładnie nie wiem, ale na pewno jakieś cudowne maści i pewnie coś jeszcze
  22. Griso kochany dostaniesz jakieś prezenty z Holandii;)
  23. Jaaga, co u córci? Lepiej? I u Damy i reszty zwierzyńca?
×
×
  • Create New...