Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. I kim jest Pan Ryszard?
  2. Dzisiaj jest wielki dzień:loveu::loveu::loveu: [COLOR=Red]Madziek dziękujemy i dziewczynom z Holandii[/COLOR]:loveu::loveu::loveu: [COLOR=Red][B]Pojedzie ze schroniska 9 psów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR] Lista za chwilkę, jak mi się w domu uspokoi.
  3. [quote name='rafali910']Sunia już jest pod opieką jednego pana z Lubochni.[/quote] Rafał takie informacje to nie informacje tylko wprowadzanie w błąd. Jakiego pana?
  4. na dzień dzisiejszy stałej kwoty niestety nie zadeklaruje, ciągle mam Grisa w hotelu, jeśli Grisiak znajdzie dom, za dwa tyg. powinien być o adopcji (może to potrwać dłużej) wtedy tak.
  5. No, o ,no faktycznie mieszkanko piękne;) Rzecz jasna Bafek piękniejszy;) A gdzie ciotka Olena drugi komputer zauważyła, bo ja ślepa chyba...
  6. Będzie dobrze, jest bezpieczny to raz. dwa w hoteliku się z socjalizuje.
  7. Zuza naprawdę nie dasz rady przejechać się autobusem? Jutro sobota, wolne w szkole...
  8. czyli aguś ma realną szansę na hotelik? To już spory krok do przodu;)
  9. Guniu to jakoś się w tyg. umówimy (wolę niedzielę), bo w sobotę ciężko mi po południu się wyrwać z domu. Jakoś muszę poukładać życie rodzinne wtedy.
  10. [quote name='zulugula']Ocelot, czy to oznacza, że dzisiaj/jutro ktoś zajrzy do Żółtka?[/quote] Pomyliłam wątki, chodziło mi o starego On-ka, żeby poprosić koleżankę z Lubochni co by zerknęła czy psiak lezy w rowie. Za bardzo te wątki z Lubochni się mieszają. W Czerniewicach nikogo nie znam. Ale chętnie w przyszły weekend się guniu z Tobą wybiorę.;) Jak zabierzesz mnie z Tomaszowa.
  11. No co Ty przecież to super nowiny. Tak w pierwsze lepsze ręce to my go Wiosenko nie oddamy, o nie:p To ma być dom najlepszy pod słońcem, a w ogóle to najlepiej gdzieś w Twojej okolicy, cobyś pieczę nad Grisiastym miała. O. mam 294 zł... Dziś postaram się przelać i podać szczegółowe rozliczenie. Olena wpłaca po cichutku pieniążki i nic na wątku się nie odzywa.:mad: Dziękujemy
  12. Zuzi o tyle jest ciężko, że nawet nie ma po co dzwonić do schroniska, już setny raz piszę na wątkach Zuzy Gmina nie ma podpisanej umowy, sprawy w gminie załatwia technik. Ja nadal nie wiem gdzie dokłanie jest pies, tak jak pisałam mogę poprosić znajomą, żeby na niego zerknęła i zadzwoniła do Gminy w jego sprawie, ale jak ma zerknąć jak nie wiem w którym miejscu jest?
  13. Wie lista będzie sporządzona i podpisana;) Tak chyba nasze wczorajsze rozmowy przyniosły mu szczęście.
  14. Bafuś walcz kochanie
  15. jesteśmy cały czas;) Chcemy więcej zdjęć
  16. [quote name='Isadora7']O rany suuuper. Dowiedz się więcej.[/quote] Jak mi kierownik coś więcej powie, na razie wiem tyle, że do bloku poszedł na moim osiedlu, jutro postaram się dowiedzieć więcej, chociaż jaka ulica, to przypadkiem będziemy tam z Maksiem sobie spacerować:p
  17. Alfik od wczoraj ma dom. Podobno mieszka na moim osiedlu może się z nim spotkam na spacerze.;)
  18. Oj mi też schodzi z głosznieami niestety. Alfik od wczoraj ma dom. Podobno mieszka na moim osiedlu może się z nim spotkam na spacerze.;)
  19. [quote name='Kara.']A co u mojego ulubieńca:loveu::cool3:[/quote] A nic dobrego. Siedzi w boksie, nadal pełen wiary i zapału. nadl rozrabia, do ludzi się bardzo garnie, podgryza dla zabawy i łapkę przez kraty podaje. Aż dziw, że młodziutki On-kowaty tyle w schronisku siedzi. Będę w sobotę to postaram mu się zrobić jakies zdjątko. właściwie to Lordowi to by się ogłoszenia przydały.
  20. Zrobimy tak, nie wiem czy mi się uda. Zainteresuję problemem Żółtka jedną osobę z Tow. Tom. poproszę o wykonanie tel. do technika. Mam nadzieję, że nie odmówi.
  21. Straż Miejska do Lubochni nic nie ma. Gmina Lubochnia rozwiązuje sprwę bezdomnych psów sama, bez pomocy Tomaszowa.
  22. Czy ktoś reprezentuje jakąs fundację na tym wątku? Ja postaram się jutro ustalić numer do P. technika, nie wiem czy mi sie uda, ale się postaram.
  23. Zuza co Ty opowiadasz? Łańcuch jako symbol wolności? Przecież to zaprzeczenie samo w sobie...
  24. Zuzanna nikt Cie nie atakuje, my Cię podziwiamy za zaangażowanie, ale jeśli nie jessteś w stanie ustalić adresu gdzie przebywa pies podaj namiary na technika.
×
×
  • Create New...