Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. I następny bazarek na Grisa trochę z przymrużeniem oka i nie wiem czy będą chętni... [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=11029635[/url]
  2. Zuza odpisałaś na to alegro? To sznasa dla Żółtka.
  3. Przypuszczam, że druga kumpela, ewentualnie pierwszy kumpel;)
  4. A to kto?:crazyeye: ani na Żabcię, ani na Grubolka nie wygląda...
  5. guniu zdjęcia koniecznie czarnego kłębuszka z sunieczek;)
  6. Na ostatnim zdjęciu Grubolek to taki Cichociemny, w życiu bym go nie poznała;)
  7. Biedny Mefi, ta wiadomość mnie dobiła dzisiaj
  8. [quote name='Itske']To trzymajcie mocno, bo u mnie też się domek kroi:multi: w jakim wieku jest psiak?[/quote] Zuzanna pisała, że niecały rok
  9. oj sporo pracy trzeba Agusiowi poświęcić - hotelik to chyba dobry pomysł. Dzieki za Luckiego.
  10. [quote name='JustynaM.']a gdzie moge znalezc fotki tych psiaków ktorym udało sie zorbic zdjęcia ja jej wysyłam linki żeby zobaczyła[/quote] tu są aktualne zdjęcia psiaków do adopcji [FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=3][SIZE=4][COLOR=Indigo][COLOR=DarkRed][SIZE=5][URL="http://schronisko-tomaszow.pl/"]http://schronisko-tomaszow.pl[/URL] [SIZE=2][COLOR=Black]ja zwróciłabym uwagę na Ryśka, to średni pies z takim futrem, że dopiero ochłodzenie przyniosło mu ulgę. No i może mazi, albo rex? futro ma też Fiodor młodziutki kaukaz, no ale to już poważna decyzja.[/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT]
  11. Mamy 5 fajnych sierściuchów (jeden nie ma zdjęć, bo się boi aparatu, ale jest bardzo fajny)
  12. Do soboty proszę trzymać kciuki. państwa wycięty rak skóry nie przeraża.
  13. Asia Ty i tak mu dałaś bardzo dużo. Mimo, że jest w schronisku to ma swoją Panią. Jeśli ma iść do jakiegoś domku to nie do pierwszego lepszego, do najlepszego.
  14. Do nikogo na osiedlu nie podchodził? Czy miał jakąś zaufaną osobę?
  15. Asiu on ściaga twoje rzeczy na posłanie, bo chce czuć Twój zapach cały czas.. ja myślę, że harnaś Cię kocha, całym sobą...
  16. A nic nowego. Czekamy na wizytę Pana ze skarżyska, miała być w tym tygodniu. Jamniol nadal garnie się do ludzi, jest ufny. I co zaskakujące nieźle znosi schronisko tylko jak długo? Budy w schronisku są niestety za duże dla małych psiaków.
  17. Doberman nero miał wyciętego raka skóry, chłopak po podwójnym zabiegu (kastracja) mocno schudł - teraz to taka bida z nędzą. jednak jest szansa na domek. Państwo z Kalisza, psiarze, mają sunię 8-letnią Rottka, niedawno odeszła za TM bernardynka. Nero ich chwycił za serce bardzo. Już dzwonili do schroniska, ja jeszcze dzisiaj z nimi będę rozmawiać.
  18. Oby to allegro przyniosło mu szczęście. Dziękujemy;)
  19. Nic nowego, lepszego nie słychać u ślicznotki?
  20. [quote name='wiosna']TZ Grisa czy Griso TZa ? :evil_lol:[/quote] Tez bym chciała wiedzieć:p Dostaliśmy 100 zł. od GrubbejRybby. dziękujemy:)
  21. [quote name='wiosna']..a Grisiak mojego TZa molestuje, przytula się i przytula, podgryza i zaczepia, jakiś wygłodniały ostatnio chyba :evil_lol:[/quote] chyba TZ Griso polubił;)
  22. I tak: 1. Pucka69 - 20 zł (bazarek - żaba) 2. Kara. - 5,50 zł (bazarek - żaba) 3. Perfi - 10 zł. (bazarek - kombinezon) 4. Aska7 - 50 zł (bazarek- albumy) 5. Waldi481 - 20 zł. (bazarek - albumy) 6. Magda z. - 22 zł. (bazarek - albumy) 7. brązowa1 - 20 zł. (bazarek - słowniki) 8. mimiś - 50 zł. (bazarek - słowniki + opłata za październik) 9. ocelot - 32, 50 I jeszcze zostało u mnie 7 zł. na rozmnożenie majątku;)
  23. Nic zero. Myślę, że ogłoszenia treba ponawiać do bólu. Musi go ktoś wypatrzeć. To fajny psiak, bardzo otwarty na ludzi jeszcze.
  24. Beatko to nie tak. ja chylę czoła przed zaangażowaniem Zuzi i mam nadzieję, że to jej nie przejdzie, choć pewnie nie. Nie znam palucha, trudno mi coś powiedzieć, nie znam też przytuliska - wydawało mi się, że tak by było lepiej. Znam tylko nasz schron. Uśpić go tam nie uśpią, ale na spacer nie pójdzie, w razie choroby byłby leczony, ale no warunki nie są super obiektywnie mówiąc. Zresztą jak kierownik będzie wiedział, że on jest z Lubochni to go nie przyjmie. W Tomaszowie w schronisku miałabym na niego oko, to nie za dużo, ale zawsze lepiej niż w schronisku w Rzeczycy (brak opieki wterynaryjnej itd.), gdzie warunki są opłakane, a technik go w najlepszym warunku tam zawiezie.
×
×
  • Create New...