-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Zuza odpisałaś na to alegro? To sznasa dla Żółtka.
-
Przypuszczam, że druga kumpela, ewentualnie pierwszy kumpel;)
-
A to kto?:crazyeye: ani na Żabcię, ani na Grubolka nie wygląda...
-
guniu zdjęcia koniecznie czarnego kłębuszka z sunieczek;)
-
Na ostatnim zdjęciu Grubolek to taki Cichociemny, w życiu bym go nie poznała;)
-
Biedny Mefi, ta wiadomość mnie dobiła dzisiaj
-
[quote name='Itske']To trzymajcie mocno, bo u mnie też się domek kroi:multi: w jakim wieku jest psiak?[/quote] Zuzanna pisała, że niecały rok
-
Aguś wrócił do domu! Piesku, tylko szczęścia!!!
ocelot replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
oj sporo pracy trzeba Agusiowi poświęcić - hotelik to chyba dobry pomysł. Dzieki za Luckiego. -
[quote name='JustynaM.']a gdzie moge znalezc fotki tych psiaków ktorym udało sie zorbic zdjęcia ja jej wysyłam linki żeby zobaczyła[/quote] tu są aktualne zdjęcia psiaków do adopcji [FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=3][SIZE=4][COLOR=Indigo][COLOR=DarkRed][SIZE=5][URL="http://schronisko-tomaszow.pl/"]http://schronisko-tomaszow.pl[/URL] [SIZE=2][COLOR=Black]ja zwróciłabym uwagę na Ryśka, to średni pies z takim futrem, że dopiero ochłodzenie przyniosło mu ulgę. No i może mazi, albo rex? futro ma też Fiodor młodziutki kaukaz, no ale to już poważna decyzja.[/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT]
-
Pies zapomniany przez wszystkich-MA DOM !!!!!!!!
ocelot replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Asia Ty i tak mu dałaś bardzo dużo. Mimo, że jest w schronisku to ma swoją Panią. Jeśli ma iść do jakiegoś domku to nie do pierwszego lepszego, do najlepszego. -
Aguś wrócił do domu! Piesku, tylko szczęścia!!!
ocelot replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Do nikogo na osiedlu nie podchodził? Czy miał jakąś zaufaną osobę? -
Pies zapomniany przez wszystkich-MA DOM !!!!!!!!
ocelot replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Asiu on ściaga twoje rzeczy na posłanie, bo chce czuć Twój zapach cały czas.. ja myślę, że harnaś Cię kocha, całym sobą... -
Doberman nero miał wyciętego raka skóry, chłopak po podwójnym zabiegu (kastracja) mocno schudł - teraz to taka bida z nędzą. jednak jest szansa na domek. Państwo z Kalisza, psiarze, mają sunię 8-letnią Rottka, niedawno odeszła za TM bernardynka. Nero ich chwycił za serce bardzo. Już dzwonili do schroniska, ja jeszcze dzisiaj z nimi będę rozmawiać.
-
DYZIO - pojechał do Holandii. Tam czeka na niego dom.
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Oby to allegro przyniosło mu szczęście. Dziękujemy;) -
Nic nowego, lepszego nie słychać u ślicznotki?
-
I tak: 1. Pucka69 - 20 zł (bazarek - żaba) 2. Kara. - 5,50 zł (bazarek - żaba) 3. Perfi - 10 zł. (bazarek - kombinezon) 4. Aska7 - 50 zł (bazarek- albumy) 5. Waldi481 - 20 zł. (bazarek - albumy) 6. Magda z. - 22 zł. (bazarek - albumy) 7. brązowa1 - 20 zł. (bazarek - słowniki) 8. mimiś - 50 zł. (bazarek - słowniki + opłata za październik) 9. ocelot - 32, 50 I jeszcze zostało u mnie 7 zł. na rozmnożenie majątku;)
-
DYZIO - pojechał do Holandii. Tam czeka na niego dom.
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Nic zero. Myślę, że ogłoszenia treba ponawiać do bólu. Musi go ktoś wypatrzeć. To fajny psiak, bardzo otwarty na ludzi jeszcze. -
Beatko to nie tak. ja chylę czoła przed zaangażowaniem Zuzi i mam nadzieję, że to jej nie przejdzie, choć pewnie nie. Nie znam palucha, trudno mi coś powiedzieć, nie znam też przytuliska - wydawało mi się, że tak by było lepiej. Znam tylko nasz schron. Uśpić go tam nie uśpią, ale na spacer nie pójdzie, w razie choroby byłby leczony, ale no warunki nie są super obiektywnie mówiąc. Zresztą jak kierownik będzie wiedział, że on jest z Lubochni to go nie przyjmie. W Tomaszowie w schronisku miałabym na niego oko, to nie za dużo, ale zawsze lepiej niż w schronisku w Rzeczycy (brak opieki wterynaryjnej itd.), gdzie warunki są opłakane, a technik go w najlepszym warunku tam zawiezie.