-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Ta pierwsza chyba fajniejsza, ale nigdy nie miałam budy, więc nie wiem.
-
Napiszcie cioteczki co umieścić w pierwszym poście i jakie tytuł wątku proponujecie to wtedy szybciutko zmienię
-
Piękna jest Nasza Malwinka, a Farcik to pulpet jednym słowem.;)
-
Oswojenie Malwinki będzie wymagało sporo pracy.
-
Jestem wykończona nagonką, to nie pomaga, wręcz przeciwnie.
-
Widzę, że wszystkim nam puszczają nerwy... Przecież chcemy tego samego - jego dobra Pomyślmy kochane jak lepiej mu pomóc tzn. sprawdzić warunki.
-
Jak tylko Malwinka poczuje się pewniej to ją chętnie odwiedzę, czy ktoś ma ochotę się wybrać ze mną?
-
Tylko propozycje DT u Jagienki ktoś odrzucił, nie chce mi się wertować wątku kto. Do hotelu Malwina nie pojechała bo gunia nie mogła się skontaktować z Tosią. Miałyśmy zawieźć psa w ciemno?
-
No niestety chyba mentalność ludzi w małej mieścinie, wiosce, gdzie jest bezrobocie, brak perspektyw, patologia nieco się różni od mentalności w większych miastach. Abda na Żółtka nie czekała latami, to niespełna dwa tygodnie. Też uważam, że trzeba sprawdzić, jak ma się Żółtek, ale w sobotę nie miałyśmy na to czasu.
-
Decyzja została podjęta przez gunię, Zuzę i mnie. Nie miałyśmy żadnej alternatywy chyba, że zostawimy Malwinę w szopie z dziećmi na żer okolicznych pijaczków. Zresztą byłyśmy na miejscu, widziałyśmy i nie bałyśmy się zostawić tam Malwiny. Zresztą widziałyśmy we trzy jaki stosunek do zwierząt ma Pani Prezes - to jej Malwina - dziki pies pokazała gdzie ma młode. Ja widzialłam determinację tej Pani, jak wyciągała w starej szopie szczeniaki spomiędzy starego, zardzewiałego żelastwa, co wydawało się niemożliwe.
-
W zasadzie to już zamknięty, ale jeśli mama coś wybierze to napisz to reaktywujemy;) I obiecane rozliczenie 290 zł: GrubbaRybba - 100 zł Olena - 30 zł (stała opłata miesięczna) Ulka12 - 10 zł. (bazarek albumowy) zaneta - 54 zł (bazarek albumowy) magda z - 28,50 zł. (bazarek albumowy) waldi481 - 27,50 zł (bazarek albumowy ocelot - 41 zł (koszty przesyłek) Dziękuję wszystkim bardzo. Na koncie mam już nowe pieniążki dla Griso, ale dopiero muszę je zliczyć;)
-
Zapraszamy wszystkich chętnych do sprawdzenia do Lubochni. Dalej z tego co obiło mi się o uszy dom u Abdy jest nieaktualny, więc co ewentualnie mamy zrobić z Żółtkiem? Czekam na propozycje...
-
Aguś wrócił do domu! Piesku, tylko szczęścia!!!
ocelot replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Agusia to my już kochamy przecież tylko na dłuższą metę to mu nie wystarczy... -
Przykro mi, ale jakoś o zdjęciach nie pomyślałyśmy, dopiero przypomniało nam się,jak wracałyśmy. Chyba dlatego, że było to dla nas traumatyczne przeżycie... Sądzę jednak, że Pani Prezes zrobi jakieś zdjęcie Malwince, a Rafał wstawi. Może niekoniecznie dzisiaj, niech dziewczynka się przyzwyczaja.
-
Wsparcie finansowe na pewno się przyda choćby z tego powodu, ze malwinka jako pies dziki (ale piekny, mądry i uroczy) niegdy nie była szczepiona ani orobaczona. Oczywiście zeszczepieniami sądzę, że trzeba poczekać do czasu aż się oswoi, żeby nie powodować stresu. Pani Prezes wykazała wielką determinację w łapaniu suni, ogromne serce i super podejście. Co mogę powiedzieć, decyzja o uspieniu miotu byla strasznym przeżyciem la nas. Wolalabym nigy więcej takowej nie podejmować. Zuzka to super dziewczynka
-
[quote name='mtf zalesie']gunia jedz i zalatwiaj tak jak ci rozum dyktuje i ci co pomoga poza klikaniem.w razie co pokryje koszty podrozy do lulka,tylko suki i jednego szczeniaka.poza tym reszte na pw.[/quote] Lulka nie zaproponowała DT. Az tak konstruktywnie to wszystko nie działa niestety. Mam wrażenie, że na dogo to tylko kłótnie, chyba wolę spokojniejsze wątki...
-
ma troszkę dość. Pies jedzie do hotelu? Ok. może i pewnie to lepsze rozwiązanie, skoro tyle osób uważa, że lepsze, ale obiecałam sprawdzić z gunią warunki DT, obiecałam kontrolować sytuację, ciut mi tu brakiem zaufania zaiskrzyło, ale dobrze. Dobro Malwinki ponad nasze kłótnie i swary. Jagienko nie wiem kto odrzucił propozycję Twojego DT - ja uważam, że była to propozycja najlepsza, ale nie mnie oceniać
-
Czy w końcu coś ustaliliśmy? guniu o której się wybierasz do Lubochni, możesz po mnie podjechać gdzieś w Tomaszowie? Czy mamy jakieś akcesoria do łapania? Jesli zawieziemy ją do hoteliku to Tosiu czy nam pomożesz? Ustalmy coś konkretnie.
-
Aguś wrócił do domu! Piesku, tylko szczęścia!!!
ocelot replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
jeszcze wszystko przed nim i przed nami. Teraz najważniejsze to, żeby jak najszybciej do hoteliku trafił -
pani Prezes jest Prezesem od tygodnia. Akcja sterylizacji była przeprowadzona przez byłą Panią Prezes, która z tej funkcji zrezygnowała.