Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Ta pierwsza chyba fajniejsza, ale nigdy nie miałam budy, więc nie wiem.
  2. Trzymam w takim razie mocno kciuki;) Coś mało osób do nas zagląda... Cioteczko Bazyliah dorzuć zdjęcia.
  3. Napiszcie cioteczki co umieścić w pierwszym poście i jakie tytuł wątku proponujecie to wtedy szybciutko zmienię
  4. Piękna jest Nasza Malwinka, a Farcik to pulpet jednym słowem.;)
  5. Oswojenie Malwinki będzie wymagało sporo pracy.
  6. Jestem wykończona nagonką, to nie pomaga, wręcz przeciwnie.
  7. Widzę, że wszystkim nam puszczają nerwy... Przecież chcemy tego samego - jego dobra Pomyślmy kochane jak lepiej mu pomóc tzn. sprawdzić warunki.
  8. Jak tylko Malwinka poczuje się pewniej to ją chętnie odwiedzę, czy ktoś ma ochotę się wybrać ze mną?
  9. Tylko propozycje DT u Jagienki ktoś odrzucił, nie chce mi się wertować wątku kto. Do hotelu Malwina nie pojechała bo gunia nie mogła się skontaktować z Tosią. Miałyśmy zawieźć psa w ciemno?
  10. No niestety chyba mentalność ludzi w małej mieścinie, wiosce, gdzie jest bezrobocie, brak perspektyw, patologia nieco się różni od mentalności w większych miastach. Abda na Żółtka nie czekała latami, to niespełna dwa tygodnie. Też uważam, że trzeba sprawdzić, jak ma się Żółtek, ale w sobotę nie miałyśmy na to czasu.
  11. Decyzja została podjęta przez gunię, Zuzę i mnie. Nie miałyśmy żadnej alternatywy chyba, że zostawimy Malwinę w szopie z dziećmi na żer okolicznych pijaczków. Zresztą byłyśmy na miejscu, widziałyśmy i nie bałyśmy się zostawić tam Malwiny. Zresztą widziałyśmy we trzy jaki stosunek do zwierząt ma Pani Prezes - to jej Malwina - dziki pies pokazała gdzie ma młode. Ja widzialłam determinację tej Pani, jak wyciągała w starej szopie szczeniaki spomiędzy starego, zardzewiałego żelastwa, co wydawało się niemożliwe.
  12. W zasadzie to już zamknięty, ale jeśli mama coś wybierze to napisz to reaktywujemy;) I obiecane rozliczenie 290 zł: GrubbaRybba - 100 zł Olena - 30 zł (stała opłata miesięczna) Ulka12 - 10 zł. (bazarek albumowy) zaneta - 54 zł (bazarek albumowy) magda z - 28,50 zł. (bazarek albumowy) waldi481 - 27,50 zł (bazarek albumowy ocelot - 41 zł (koszty przesyłek) Dziękuję wszystkim bardzo. Na koncie mam już nowe pieniążki dla Griso, ale dopiero muszę je zliczyć;)
  13. Zapraszamy wszystkich chętnych do sprawdzenia do Lubochni. Dalej z tego co obiło mi się o uszy dom u Abdy jest nieaktualny, więc co ewentualnie mamy zrobić z Żółtkiem? Czekam na propozycje...
  14. Jejku na tych zdjęciach widać szczęśliwego psa;) A co to za osoba?
  15. Agusia to my już kochamy przecież tylko na dłuższą metę to mu nie wystarczy...
  16. [quote name='mimiś']to moze DWA sluby?:evil_lol: Ocelot, nie choruj, taka ładna pogoda dzisiaj![/quote] No czuję się fatalnie... Wczoraj doprawiłam się łapaniem dzikiej suni... Ale minie, a Sunia złapana z młodym;)
  17. Przykro mi, ale jakoś o zdjęciach nie pomyślałyśmy, dopiero przypomniało nam się,jak wracałyśmy. Chyba dlatego, że było to dla nas traumatyczne przeżycie... Sądzę jednak, że Pani Prezes zrobi jakieś zdjęcie Malwince, a Rafał wstawi. Może niekoniecznie dzisiaj, niech dziewczynka się przyzwyczaja.
  18. Wsparcie finansowe na pewno się przyda choćby z tego powodu, ze malwinka jako pies dziki (ale piekny, mądry i uroczy) niegdy nie była szczepiona ani orobaczona. Oczywiście zeszczepieniami sądzę, że trzeba poczekać do czasu aż się oswoi, żeby nie powodować stresu. Pani Prezes wykazała wielką determinację w łapaniu suni, ogromne serce i super podejście. Co mogę powiedzieć, decyzja o uspieniu miotu byla strasznym przeżyciem la nas. Wolalabym nigy więcej takowej nie podejmować. Zuzka to super dziewczynka
  19. [quote name='Madziek']a zdjęcia Lopka i Dyzia jak tylko będę miała to wyślę Mam nadzieję, że Ola ucieszy się na zdjęcia Bowiego :)[/quote] Ola bardzo szczęśliwa, nawet się ze szczęścia połakała. A teraz cały czas marudzi o Ciapku, chociaż i ja o nim myślę. Kierownikowi przekażę.
  20. O właśnie Madziu. Przepraszam, że zawracam głowę. Ale biurokracja. Mogłyby dziewczyny dane nowych właścicieli podać? Bo Naczelnik wydziału czepia się kierownika, że powinny być. niestety mądrość urzędników jest dyskusyjna. Dzięki za fantastyczne wieści:loveu: Zdjęcia Dyzia i Lopka będą?
  21. [quote name='mtf zalesie']gunia jedz i zalatwiaj tak jak ci rozum dyktuje i ci co pomoga poza klikaniem.w razie co pokryje koszty podrozy do lulka,tylko suki i jednego szczeniaka.poza tym reszte na pw.[/quote] Lulka nie zaproponowała DT. Az tak konstruktywnie to wszystko nie działa niestety. Mam wrażenie, że na dogo to tylko kłótnie, chyba wolę spokojniejsze wątki...
  22. ma troszkę dość. Pies jedzie do hotelu? Ok. może i pewnie to lepsze rozwiązanie, skoro tyle osób uważa, że lepsze, ale obiecałam sprawdzić z gunią warunki DT, obiecałam kontrolować sytuację, ciut mi tu brakiem zaufania zaiskrzyło, ale dobrze. Dobro Malwinki ponad nasze kłótnie i swary. Jagienko nie wiem kto odrzucił propozycję Twojego DT - ja uważam, że była to propozycja najlepsza, ale nie mnie oceniać
  23. Czy w końcu coś ustaliliśmy? guniu o której się wybierasz do Lubochni, możesz po mnie podjechać gdzieś w Tomaszowie? Czy mamy jakieś akcesoria do łapania? Jesli zawieziemy ją do hoteliku to Tosiu czy nam pomożesz? Ustalmy coś konkretnie.
  24. jeszcze wszystko przed nim i przed nami. Teraz najważniejsze to, żeby jak najszybciej do hoteliku trafił
  25. pani Prezes jest Prezesem od tygodnia. Akcja sterylizacji była przeprowadzona przez byłą Panią Prezes, która z tej funkcji zrezygnowała.
×
×
  • Create New...