Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. No pusto, ja czekam na wiadomości od Wiosny czy gips zdjęty.
  2. [quote name='Olena84']Mowiła na innym watku. I tak mnie zestresowala bo juz byla jak byla u mnie, a ja zamiast dac odpowiednie jedzenie, dalam jej delicje...[/quote] I tam delicje też dobre;)
  3. [quote name='ecci']Tak jestem w stanie!!! a nie mówiłam??? Jej byłam pewna, że mówiłam:roll:[/quote] Chyba Olenie tylko...
  4. A Amiśka ma ogłoszenia? Wiesz jak jest niektóre psy nie wiadomo dlaczego czekają i czekają, a teoretycznie mają wszystko, inne te bez szans znajdują szybciutko domki. Mnie najbardziej boli, jak widzę w naszym schronisku, jak młodziutkie psiaki muszą w nim dorastać czekając kilka miesięcy. To bardzo boli. a młodemu musi się po prostu udać.
  5. Faktycznie kto to słyszał, żeby znajomości na ulicy zawierać:p
  6. uda się, ja się bardzo wiele spodziewam po hoteliku, później pójdzie jak z płatka.
  7. Oj musimy pomóc ciotce podrzucić Agusia, bo nikt do malca oprócz niej nie zagląda
  8. Trochę czasu musi upłynąć, żeby ludzie byli świadomi. Niestety u nas psiak ma za małą wartość i w tym tkwi problem chyba.
  9. [quote name='gunia']Wiecie co, ile ja widziałam w Warszawie na predmieściach takich suniek, za którymi łaził sznur psów, to aż nie da się zliczyć :placz: Ja nie wiem, jak to można suki nie upilnować, nie rozumiem tego i nie zrozumiem nigdy!!![/quote] Bo ludzie cierpia na brak wyobraźni, albo głupotę:angryy:
  10. Ma dla Grisiątka 225 zł. czekam na dwie ostanie wplty i wyślę. Mimiś dziękujemy, że o nas pamiętasz.:loveu: - wpłata za listopad dzisiaj doszła
  11. Czyli pilne Dt dla malców, la mamusi zresztą też. Jeśli niczego dla mamusi nie znajdziemy szybko to konieczna sterylka, jak tylko to będzie możliwe.
  12. [quote name='Jaaga']Ja też sie modlę, żeby to był TEN dom. Chciałam Wam powiedziec, że Dama bardzo przytyła w końcu. Teraz jest taka w sam raz, gdyby jeszcze troche przybrała, to przypominałaby Sarę :evil_lol:. Dobrze byłoby, zeby udało się, bo mam następną suczkę, której adopcja będzie bardzo trudna. To szkieletowata Zgrozia, z grzybicą i łojotokiem oraz niewładną łapką z uszkodzonym nerwem i zanikiem mieśni. Dobrze chociaz, że jest malutka i na nikogo nie poluje ;).[/quote] A miało nie być więcej tymczasów;)
  13. Faktycznie takich wiadomości to się nie spodziewałam;)
  14. Kiedy planowana wizyta u Agusia?
  15. Świetne prawda? Takie cuda to potrafi Magda i dziewczyny z Holandii.
  16. Udało się zdjąć jej smycz?;)
  17. I jeszcze: [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i797836.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i797837.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i797838.jpg[/IMG]
  18. [B][SIZE=3]To ja dorzucę zdjęcia szczęśliwej Nietoperek/Misty[/SIZE][/B]:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i797832.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i797833.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i797834.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i797835.jpg[/IMG]
  19. Zuzanna nie wiem, gdzie w Tomaszowie można kupić budę, bo takowej do tej pory nie potrzebowałam. Nałatwiej to chyba w Tomaszowie budę by było zamówić u stolarza.
  20. Nie byliśmy u Żółtka, bo nam nie starczyło czasu w sobotę, priorytetem była Malwina i młode.
  21. I jeszcze: [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i797836.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i797837.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i797838.jpg[/IMG]
  22. [SIZE=3][B]To ja dorzucę zdjęcia szczęśliwej Nietoperek/Misty[/B][/SIZE]:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i797832.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i797833.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i797834.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i797835.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...