Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Grubolek to taki statyczny pęd uprawia;), ale wielce urokliwy;)
  2. Czyli Żabcia w pędzie;)
  3. On chyba się boi, że ktoś będzie źle mówil o schronisku. Tak dzisiaj analizowałam naszą wczorajszą rozmowę i padło takie zdanie, ze niewiadomo gdzie jeszcze dalenka dzwoniła. I chyba tego się boi najbardziej.
  4. guniu ja to wszystko rozumiem, chętnie Wam pomogę łapac sunię, ale ze mną ciężko jest się umówić, nie każdy weekend mam wolny, a nawet jak mam to nie mam pewności czy któreś z dzieci mi się nie rozchoruje. w niedziele standardowo staram sie być w schronisku, sobota jest dla moich dzieci, ale jak tylko bedę mogła pomóc to sie postaram. technikowi nie ufam, bo za duzo się nasłuchałam i już. Myślę, że Żółtek jest w gorszej w tej chwili sytuacji i jemu trzeba pomóc jak najszybciej. Chocby jakies przytulisko, albo hotel, albo płatny DT.
  5. ja już Małgosiu sama nie wiem, czy ten telefon nie był mu na rekę, on głównie jest przeciwny wożeniu psów po Polsce. Troche w tym racji jest inaczej pies wygląda na zdjęciu inaczej na żywo. Inna sprawa, że kilka zawiezionych psów ma fantastyczne domy.
  6. [quote name='ZUZANNA11']Do Emira? Hhmm... oni pamiętają mnie jeszcze z akcji mikrusowej. Nie wiem czy chcieliby mi pomóc.[/quote] a może spróbuj? Powiedz, że będzie uspiony, zresztą ja słyszałam inne plotki, ale że nie sprawdzone to nie chcę powtarzać, ale znacznie gorsze niż uspienie
  7. jak znajdę odrobinkę dłuższą chwilkę to szczegółowo napiszę od kogo i za co;)
  8. [quote name='ANETTTA']dziewczyny tyle waszej pracy ciezkiej pracy zarawnych wekendów i co teraz dupaaaaaaaaaaaaa...:mad:[/quote] ja myslę, że w końcu to się unormuje. W zasadzie zaczynamy od początku, od punktu wyjścia, ogłaszanie psów tak, DT nie. Tylko faktycznie kilku miesięcy pracy szkoda.
  9. Ok. nie jestem przekonana, ale nawet jak jest dużo wolontariuszy to i tak wsystkie psy nie wychodzą na spacer.
  10. Dyzio jest bardzo zagubiony w schronisku.
  11. Nie będę dyskutować, ale jesli schronisko, to może jakieś przyjazne przytulisko jesli ktoś zna? Paluch Zuzanna i 2000 psów? Przecież on tam zginie w tłumie.
  12. [quote name='gamoń']Aga nikt nie chce psiaka na siłę wcisnąć na Paluch ( choć z tego co czytam w Tomaszowie w schronie pełno chorób a na Paluchu nie.) W Tomaszowie usypia się psy a na Paluchu -nie.Ja mogę dać mu kilka dni na szukanie Dt ale nie więcej .Znasz moją sytuacje (mała chmara mordek) Tylko chyba to było by lepsze od uśpienia o którym wspominane jest na wątku.[/quote] Zaraz zaraz, mogę sporo złego powiedzieć o tomaszowskim schronie, ale nie to, że psy chorują, czy są usypiane. Chorują szczeniaki, jako najsłabsze, a nie dorosłe psy. Dalej w Tomaszowie się młodych, zdrowych psów nie usypia, przed uśpieniem starszych, albo agresywnych psów weterynarz dlugo się wacha, czasami nawet za długo. U nas gamoń niechętnie weterynarz nawet lepy miot usypia, więc chyba akurat to pomyłka.
  13. [quote name='maggiejan']Agnieszko ta sytuacja jest po prostu niewiarygodna, a nieodpowiedzialne postępowanie Dalenki szokujące... Jeśli nie chcecie same założyć organizacji to może wejdziecie w kooperację z jakąś istniejącą i niech ta organizacja podpisze normalną umowę ze schronem na branie pod opiekę tamtejszych psów. Na to kierownik chyba by się zgodził i byłoby to legalne.[/quote] To faktycznie jest myśl. Tylko trzeba by jakąś sensowna fundację znaleźć w pobliżu.
  14. O tak. Ja zawsze starałam się bronić dalenki, ale tym razem ciut i mnie ponosi. Kilka miesięcy ciężkiej pracy , że tak powiem szlag trafił.
  15. na pewno nie usłyszymy, a dla Żółtka trzeba szukać koniecznie DT, bo w to, że do przytuliska w Rzeczycy trafi nie wierzę, zresztą to przytulisko jest przy wysypisku śmieci, nie ma wolontariuszy, opieki weterynaryjnej, czyli gorzej psy nie mogą trafić.
  16. U nas w schronisku nie lepiej, w sobotę przywiezione dwa psy (sąsiedzi przywieźli, gdyż ich Pan wyprowadzał sie, a psy na ulicę wyrzucił) w niedzielę do domu poszedł jeden. Aguś będzie dobrze;)
  17. Powiem tak, w szukanie domu dla Malwiny przez pana technika do końca bym nie wierzyła, a i Żółtka trzeba zabrać najszybciej jak się da. Krążą bardzo nie fajne plotki o sposobach rozwiązywania problemów z bezdomnością w gminie Lubochnia.
  18. Ważne, że bezpieczny, a trzy lata to nie tak dużo. Nieźle musiał dostać w kość skoro tak bardzo się boi ludzi.
  19. [quote name='agusiazet']Mam się skontaktować z kierownikiem schroniska w sprawie jutrzejszej wizyty, ale córka nie przywiozła aparatu:( Na razie nikt nie odbiera telefonu, pewnie jeszcze karmią psy![/quote] wiadomości bez zdjęć też będą dobre
  20. [quote name='wanda szostek']To może nie pisz i zobaczymy co będzie z tym panem, żeby nie było było powtórki[/quote] Ok. mam nadzieje, że przyjedzie jutro. zreszta jesli przyjedzie i będzie chciał go adoptować, to ja już nie będę miała nic do powiedzenia, dla kierownika liczy się to, że pies sprzedany, a w jakie i czyje ręce to obojętne.
  21. [quote name='wanda szostek']Wiem od Malagos, która rozmawiała z panią Izą, że jeszcze żadnego pieska nie ma. Porozmawiaj z Malagos. Może jednak coś wyjdzie.[/quote] Ok, zaraz do niej napiszę. a w sprawie naszego Alfika był pierwszy tel. z ogłoszenia. Pan ze Skarżyska planuje jutro, ewentualnie w przyszłym tygodniu Alfika odwiedzić. Dzieci jego siostry miały bardzo podobnego psiaka.
  22. Grisiaczko postaram się dzisiaj wieczorkiem wysłać pieniążki 237 zł.;)
  23. Dziewczynki musi być dobrze. Proszę trzymajcie się.
×
×
  • Create New...