-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
bardzo nam przykro..... wiadomo kiedy pogrzeb? Musimy kochani zabrać Oczkę, nie mamy gdzie. Schrnisko to dla niej dramat. -
Ale Basiu przecież piszę, że nikt jej nie zmusza.
-
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='elik']Szkoda :( Myślałam, że los sie do niej uśmiechnął, bo piszesz tak, jakby jednak miała zabrać Myszkę, albo jej szczenie.[/QUOTE] bo ja nie wiem na 100 procent. Wiem, że dzwonila do schroniska prosząc o zabranie psiaków. Natomiast nie wiem dokładnie które chce sobie zostawić. Czy szczenię, czy sunię. -
Ziutka przepraszam [']. Emiś dziękuję bardzo. Został nam dług
ocelot replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziekuję bardzo -
Ziutka przepraszam [']. Emiś dziękuję bardzo. Został nam dług
ocelot replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jest pierwsza elik -
Ziutka przepraszam [']. Emiś dziękuję bardzo. Został nam dług
ocelot replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja też. Może sprobujemy zebrać fundusze na leczenie i dT płatne? -
Nie. Rozmawiałyśmy z panią co codziennie jest w schronisku. Pomaga tam bardzo. Okazalo się, że malutka trafiła do jej znajomej. Niunia sikala w domu, nie chce się na razie nauczyć sikać na dworze, ale pani nie robie problemu z tego. To male kałuże. Mala kica, nie chodzi, ale na łóżko wskakuje na jednej lapce bez problemu:)
-
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='elik']Ufffff wspaniała wiadomość. No nie ta, że sie oszczeniła, ale że jest dla niej nadzieja. Tylko czemu ma trafić do schroniska, jeśli ktoś chce dać jej dom ?[/QUOTE] Widocznie Pani się rozmyslila -
[quote name='Dogo07']Czy piesek jest odrobaczony, zaszczepiony ? I już po kastracji ? Jak chodzi na smyczy na spacerek ?[/QUOTE] jeszcze przed kastracją. odrobaczony, zaszczepiony tak. Smyczy trochę się boi.... ale idzie ładnie, zbacza troszkę w krzaczki, ale nie jest to męczące. Chodzi wolno i nie ciągnie.
-
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Mysza się oszczeniła. Trafi do schroniska. dzisiaj dzwonila Pani ktora miała jej dać dom, żeby ją zabrać z malymi. Nie do końca wiem czy chce jedno szczenię sobie zostawić, czy Myszę. -
Ziutka przepraszam [']. Emiś dziękuję bardzo. Został nam dług
ocelot replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ulżyło mi to pewne:) Czyli nie ma przerzutów tak? Dobrze zmienimy tytuł, jak ktoś może proszę mi podpowiedzieć na jaki. -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ja się wczoraj wybrałam, malej na dworcu brak. Nie wiedziałam który to dom. Postaram się w tyg. podjechać do kobitki, -
Duży Ciapuś-psie dziecko-JUŻ W DT!!!!Tomaszów Maz
ocelot replied to as_animali's topic in Już w nowym domu
[quote name='edek']Był spacerek ????[/QUOTE] Był:)Tydzień temu, dzisiaj tylko wygłaskany. -
Ziutka przepraszam [']. Emiś dziękuję bardzo. Został nam dług
ocelot replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak na niewprawne oko około 4. -
Ziutka przepraszam [']. Emiś dziękuję bardzo. Został nam dług
ocelot replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kochani numer konta niech będzie Ani, Aneczka z nią pojedzie do weterynarza, bo ja czasowa nie jestem wcale. Telefon tez może byc Ani, wie to co ja, a będzie więcej, bo usłyszy od weterynarza diagnozę. moj tez można podać 604416873. Uspokajam. Nie będziemy jej niepotrzebnie męczyć. Chyba, ze lekarz da 90 procent szans na wyleczenie. Jesli nie to chcemy uśmierzyć jej ból i pozwolic godnie dożyć. Milość działa cuda, tak uważam. i to ona jej zycie może przedlużyć. Ziutka to pies z charakterkiem:):)Oj ma go ona:) ale szybko się męczy zabawą. -
Ziutka przepraszam [']. Emiś dziękuję bardzo. Został nam dług
ocelot replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W sumie to ja też mam nadzieję, że okaże się, że guzy operacyjne i wystarczy uzbierac na operację i znaleźć dom..... -
Ziutka przepraszam [']. Emiś dziękuję bardzo. Został nam dług
ocelot replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
teresa Borcz ma zapchana skrzynkę niestety. Selengę poprosze o allegro cegiełkowe. -
Ziutka przepraszam [']. Emiś dziękuję bardzo. Został nam dług
ocelot replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chcemy ją zawieźć na badania do Piotrkowa we wtorek. -
Ziutka przepraszam [']. Emiś dziękuję bardzo. Został nam dług
ocelot replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja wiem. Tylko gdzie znaleźć DT, DS skoro się wie, że pies ma nowotwór? Ja przeżylam kilka smierci w schronisku. Nie zapomnę zagryzionego Momo, który miał wzrok taki, jak nie miał i nie będzie miał inny pies. I Miśki, która odeszła we krwi, ww własnych odchodach. Po Miśkę już Anja jechała, spóźniła się kilkanaście minut. Nic tak nie boli jak odejście psa w schronisku, który się nie doczekał Pana. -
Ziutka przepraszam [']. Emiś dziękuję bardzo. Został nam dług
ocelot replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Napiszemy. Albo zadzwonimy. Zabierzemy Ziutę do weterynarza poza schroniskiem.