Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Będę wieści z domku malca? Biedna Gapcia...
  2. Sluchajcie wiem, że jesteście z daleka ale mam spory problem będąc niezmotoryzowaną. [url]http://www.dogomania.pl/threads/215781-Pilne!-Suczka-ON-przy-trasie-szybkiego-ruchu?p=17770997#post17770997[/url] Zresztą nawet nie mam pomysłu gdzie ją dać. Myślałam o schronisku w Tomaszowie, ale trzeba by ją dowieźć i powiedzieć, że w mieście znaleziona.
  3. [CENTER][SIZE=3]Nie mam za dużo wiadomości.[/SIZE] [SIZE=3]Zdjęcia mam dostać zrobione telefonem.[/SIZE] [SIZE=3][B]W Ujeździe przy drodze Tomaszów Maz-Łódź błąka się suczka owczarka niemieckiego. Podchodzi do robotników robiących te drogę. [/B]Przypuszczam, że jest karmiona przez nich, jednak co będzie jak robotnicy skończą pracę?[/SIZE] [SIZE=3]Schronisko w Tomaszowie jej nie przyjmie, Ujazd ma chyba podpisaną umowę z Wotyszkami, a tam.... wiadomo.[/SIZE] [SIZE=3]Ja nie mam nawet jak podjechać tam, mogę busem, ale... i tak jej nie mam jak i gdzie zabrać.[/SIZE] [SIZE=3]Proszę o pomoc i pomysły.[/SIZE] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1192932.jpg[/IMG] [/CENTER]
  4. Miło prawda?:) Dogo nie mogłam Ci odpisać. Masz zapchaną skrzynkę.
  5. Kochani musimy się zastanowić jaką jej akcję promocyjną wymyślić
  6. 200 zł od Pani Małgosi z Warszawy to od potencjalnego domku Oczki:)Na te nieszczęsne zęby i inne wymogi pielegnacyjne.
  7. Wiecie co? Takie foty to po prostu skarb:) Widzieć tę psinke tak szczęśliwą:) a Nino hmmmm piękny jest:)
  8. Ja z kolei wystrzega się wizyt pa jak diabeł święconej wody:)Strasznie ufam ludziom i niekoniecznie dobrze czasami to wychodzi. Choć Lence z mojego schroniska, co perypetie z DT były sprawdzałam, ale pojechałam z koleżanką z pracy, co jest ostra i surowa i stwierdziłam, że się zrównoważy osąd:):):):) Innym razem poleciłam dom dla bernardynki, no cóż przyznać trzeba, że nie wyrzucili a szukali nowego. To strasznie odpowiedzialna sprawa. Reno nie wiem czy są potrzebne, na razie jest na plusie 70 zł. To mało i dużo zarazem. Tak jak była mowa wcześniej niech sponsorzy zdecydują czyje do pieniądze i dla kogo.
  9. A ja pamiętam:):) Jak finanse panienki?
  10. Ja też zwątpiłam... ciągl sobie myślę, że jeszcze tylko ten i ten... i ciągle jest następny i następny. Teraz czekam na ustawę i żyję jednak nadzieją, że doczekam czasów, że nie będzie bezdomnych na ulicach psiaków. Że schroniska nie będa przepełnione, że będa przygotowywac do adopcji, a nie będą umieralnią czy punktem docelowym psiaków. ja w to wierzę, bo chyba już siły bym nie miała pomagać.
  11. Heniowi kibicuję od niedawna. Od bardzo niedawna. Nie wiem czy mogę wypowiedziec swoje zdanie... ale wypowiem:) Na pewno w DS nie może mieć gorzej niż w DT, bo po co nasza praca cała? Samej budy bym nie przekreślała, bo czasami psiaki są naprawdę szczęśliwe w cieplutkiej budzie koło człowieka który kocha, głaszcze, da jeść. Nie ograniczone łańcuchem, dziurawą budą itd. I wybiegane. Nie zawsze te nasze blokowce są szczęśliwe wychodząc na 7 minutowy spacerek. Wszystko zależy od warunków i ludzi u których jest. Ja myślę, że Funia jest tak zżyta z Heniem, że sama oceni czy to dom Heniowy czy nie. Jak nie to zabierać chłopaka i tyle.
  12. Oj zaczynam się denerwować ja teraz czy wszystko się uda....
  13. [quote name='Anja2201']Zuzia ma pieniążki na pierwszy miesiąc , ma miejsce w hotelu , teraz tylko transport , być może dała bym radę w sobotę ,niedzielę jechać , ale ja nie mam kontaktu z hotelem , Ocelot odezwij się , bo nie wiem co robić , sama tego wszystkiego nie ogarnę . Aneczko napisz pw do Emiś. Ona Ci i telefon poda i adres. Ja na dogo jestem teraz z doskoku. I bardzo krótko. Tu jest wątek hoteliku http://www.dogomania.pl/threads/208485-Hotelik-quot-Raszka-quot-w-Sarnowie-%28k.-Katowic%29.Wolne-2-miejsca-w-domu-i-2-w-kojcach
  14. A co ja mam powiedzieć? Ja to na DT się nie nadaję.... Tak ryczałam przy Fidze, że została. Wcześniej kicia, też by została, ale okazało sie że tz się dusi. Kicia ma super dom, ale ja 3 miesiące sie na TZza alergię gniewałam:) Dlatego on nie wierzy mi w żadne DT:):)I ja sobie też nie.
  15. [quote name='barb']Przepraszam' o jaką Kame chodzi? :crazyeye:[/QUOTE] O inną:)Oczka w okresie ostatnim w schronisku mieszkała również z Kamą/Elfą.
  16. Co do Dworka... Postaram się go wyciągnąć na spacer w niedzielę, choć kolejka strasznie długa do tego spaceru, ale może sie uda kurcze? Jest w boksie z takim jednym krzykaczem, co nie widzi na jedno oczko i bardzo szczerzy kły. Ale Dworkowi nie robi krzywdy. Strasznie mi tego kolegi Dworkowego żal. Małe, chude, czarne, ślepe i jeszcze z zębami na wierzchu, ech....
  17. [quote name='malagos']A gdzieś i się zagubił watek psów schroniskowych - a chciałam zapytać o te połamaną ratlerkę, którą ktos wział i obiecał przebadać, wiesz coś, Aniu o niej?[/QUOTE] Tak wiem. Adoptowana przez kobietkę co zameldowana obok mnie, ale mieszka w domku jednorodzinnym. To znajoma Pani Halinki. A Pani Halinka to... anioł naszych schroniskowych psiaków. Od kilku miesięcy jest kilka razy w tyg. w schronisku, sprząta, gotuje, podaje leki, strzyże psiaki. Kobitka jest tak koło 50-siątki? No cudowna, zabrała od nas Gacusia, taka bidę z nędzą. Pani Halinka chodzi do pinczerki i czuwa:)Malutka skacze na jednej łapeczce, ale na łóżko daje radę wskoczyć. Załatwia się niestety w domu, ale, że są to śladowe ilości Pani nie karze jej a czeka aż się nauczy. Może wychodzić na podwórko kiedy chce.
  18. Ale się czyta takie wiadomości:)
  19. [quote name='mmd']Skoro wet mówi, że zęby ok, to są ok. I ten warszawski domek chyba dobrze wygląda, jak nie rozmyślą się to najwyżej oni będa o wszystko dbać.[/QUOTE] Oj mam nadzieję, że sie nie rozmyśli, a wygląda naprawdę fajnie. Może mam troszke uraz, bo to trzeci zainteresowany dom Oczką, dwa poprzednie kazały troszkę poczekać i hm zeszło.
  20. [quote name='pikola']Podrzuce Dworka..Z ogloszen zero odzewu?[/QUOTE] Niestety cisza.
  21. [quote name='mmd']Na dogo same emocjonalne dyskusje, bo takie baby ;) Lepsze to niż być jak z drewna :) Wydawało mi się że Oczka ma żółte zębiska, ale skoro tak - no to się samo rozwiązało.[/QUOTE] Może zębiska tak źle na zdjęciach wyszły? Oczka waży tyle co mój przerośnięty jamnik:)
  22. [quote name='Secia']cieszę się bardzo i proszę o info w poście rozliczeniowym :-)[/QUOTE] O to jak dotrę do domu:)
  23. Tak dogo w ostatnim okresie Oczka w schronisku. była terroryzowana przez Kamę. Bała się wyjść z budy nawet na krok i nie tylko ona. Elik dziekujemy.
×
×
  • Create New...