Jump to content
Dogomania

Vlk

Members
  • Posts

    2998
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vlk

  1. jak tam zdrowie i samopoczucie destruktorka? Mam nadzieję, że mu przeszło
  2. piękna sunia :) trzymam kciuki!
  3. no to teraz trzymamy kciuki :)
  4. taki długi, stały tymczas... no to dalej trzeba za Albinkę trzymać wszystkie kciuki
  5. nooo nie taka mała, 36 albo i teraz więcej kilo czystej, futrzatej energii :D
  6. i jak tam zdrówko i co słychać, ostatnio Cię nie widuję na treningach
  7. podobno Neem działa także bardzo dobrze na cerę problematyczną itp :) z ciekawości to ile takie ziółka kosztują i skąd je zamawiasz? Mogłabym prosić linka?
  8. zaglądam, podnoszę i pomyślę, komu by podesłać dalej :)
  9. może mu się mopsia uroda nie spodobała ;) a jak tam poszkodowany? I jak u Skowrońca? :)
  10. [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/Zima%202011/DSC00032.jpg[/url] hehe też się tak woziłam, jak były warunki :) Ale za samą Yrsą. Teraz niestety już się nie da :(
  11. [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/Zima%202011/DSC09777.jpg[/url] no to widzę, że już pełna komitywa :) fajno :)
  12. a co to za Pchełka? Twoje stadko się powiększyło? ;)
  13. no super wieści o Rufiku :) a na czym ten jego oczopląs polega? Że faktycznie mu oczy tak... wirują? A zdjęcia przepiękne :)
  14. trza by się znowu z futrzatymi zgadać :) fajne fotki ale co tak mało na nich śniegu? Aż tak potopniało tam w trawach itp? :o
  15. ojej a jednak już trójłapek :( szkoda.... aż mi się smutno zrobiło. Mam nadzieję, ze szybko znajdzie się w roli trójłapowca.
  16. ten z numerkiem 11 ma przecudną maść :) może kogoś fajnego na nią złapie?
  17. bardzo miłe wieści :) balsam dla duszy po tym, czego człowiek czasem się dowie. Uściski dla Was wszystkich :)
  18. to jak będzie bazarek to chętnie zajrzę :) mam nadzieję, że nie zapomnę :)
  19. jak obejrzałam reportaż na stronie onetu, to postanowiłam wyszukać na dogomanii (jakoś wcześniej Korabiewice nie rzucały mi się tu za bardzo w oczy). Włos się jeży a nóż w kieszeni otwiera. Dla tej pani powinno się kupić lalkę i maskotkę, niech nimi się opiekuje. Zamknięta w ciepłym pokoju bez klamek.
  20. chociaż tyle, że się niunia zagoiła. A teraz niech nie broi tyle i na dom czeka spokojnie :) spokojnie i krótko, co najważniejsze
  21. a tak z ciekawości, te bany to czasowe?
  22. ślicznie wygląda :) co to było z tą ropiejącą wargą? Wyleczyło się już? Szukałam info ale nie znalazłam, może to kwestia przemęczenia oczu... przepraszam :oops::oops::oops:
  23. a jest szansa na jakąś rehabilitację z użyciem naświetlań, pól magnetycznych itp? Może to by jej mogło pomóc z tą łapencją?
  24. pozdrawiamy wielkopsie towarzystwo :) Co tam u Was?
×
×
  • Create New...