Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Czyli odliczam Sylwuś 60zł? Dobrze zrozumiałam?
  2. On może też być Sylwio takim typem - chudziaka. Moja Firka, ile by nie zjadła, wagowo stoi w miejscu. Wolę się jednak, jak Ci mówiłam, upewnić. :-)
  3. Sylwuś, to poczekam na wynik tego drugiego podejścia i cenę i zapłacę za całość[I] akcji kupa[/I]. Dzięki za dopilnowanie sprawy. :-)
  4. [quote name='sylwiaso']Kupiłam dziś dla Bingusia leki na cały m-c prześlę rachunek![/QUOTE] Taką mogę mieć tylko nadzieję. W najbliższym czasie na pewno nie dam rady puścić kolejnych dziestu, co robiłam do tej pory. Ogłaszając ostatnio inne psiaki aktualizowałam Bingo, tam, gdzie to było wykonalne. Mam nadzieję, że tym razem znajdzie się jakaś dobra dusza, która przysiądzie do ogłoszeń. [quote name='leni356']Witam się z Bingo. A ogłoszenia Bingusiowe chyba chyba są aktualne?[/QUOTE] I bardzo dobrze. Czekamy na rozliczenie.
  5. W górę Binguniu, bo wylądujesz na szarym końcu wątków.
  6. [quote name='Borówka16']Uzbrojcie się proszę jeszcze ciutkę w cierpliwość ;)[/QUOTE] Przyłączam się do tej prośby.
  7. Poprosiłam Sylwię o dopięcie badań u Zorana (kał na pasożyty w tym lamblie). Czekam na wynik. Chciałabym sprawdzić, czy przypadkiem nie w tym (bo na pewno nie w sposobie i ilości karmienia) tkwi przyczyna tego, że Zoran jest takim szczuplakiem, że widać mu żeberka. Wszystkie inne psiaki u Sylwii to chodzące kwadraty, on nie i to mnie zastanawia.
  8. Maryś, możesz mieć problem z dodzwonieniem się do Joli i Natalki z fundacji więc zerknij na ichniejszą stronę i uceluj jakiś inny numer lub napisz do Dziewczyn maila.
  9. Maryś, ja Ci się wcale nie dziwię, że kombinujesz. Sama bym tak cudowała. ;-)
  10. I jak tu skomentować inaczej niż... uśmiechem? :-)
  11. :-( Nie wiem, jak Ci to powiedzieć ale... tak wygląda życie wielu psów. Samotność, podkop, na zewnątrz, powrót... Niestety... I... wątpię, by... ale no nic, oczywiście próbuj, może Temida coś zaradzi. Ja się tylko obawiam o jedno, że... Jak się za bardzo "przypniesz", a formalnie TOZ, czy inna organizacja może co najwyżej uciec się do pouczenia właściciela, to... psiak może zniknąć. Wiesz, jest problem, trafia się wrzód na tyłku w postaci kogoś, kto dulczy, dopytuje, obserwuje, poucza więc ten problem trzeba rozwiązać... [I]jakoś [/I]rozwiązać.
  12. Jeśli nawet inni staną okoniem to ja i tak poproszę o odrobaczenie Niuni. :-) Edit: Zdjęcia odpuść, przynajmniej na razie, może akurat Maciek będzie jechał obok Was, wracał skądś, to wstąpi i dorobi. Ogłoszenia poszły z tymi, co są.
  13. Sylwuś, nie ma się co szczypać. Kolejna porcja na odrobaczenie nie zaszkodzi.
  14. Buszuję w fantach, bazarkach, allegro, w międzyczasie wiszę na żelazku od 7 rano, końca nie widać. :roll:
  15. Przelałam przed momentem Sylwii 100zł (wpłata zbiorcza - ja, Irenaka, Ankub). Sytuacja wygląda więc tak: [COLOR=Red][B]Obecny stan posiadania Bingo - uaktualnienie:[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B](...) - nawias - pełnia tego co on zastępuje - w poście 1760!!![/B][/COLOR] .................................................. ............................................. [SIZE=2][COLOR=red][B]+ 226.50zł[/B][/COLOR] [B]- stan na dzień 06.05.2011[/B][/SIZE] [B]- 240zł hotelikowania (9.04 - 9.05.2011)[/B] .................................................. ....................... [SIZE=2][COLOR=red][B]- 13.50zł[/B][/COLOR][/SIZE] + 150zł Skarpeta Kudłaczy - info z dnia 9.04.2011 - 155zł - zakup josera senior z dnia 09.04.2011 [B]+ 200zł Coronaaj na wizytę piątkową - data jej wyznaczenia 12.05.2011[/B] - 50zł wizyta u weta - 13.05.2011 - 50zł cena wyjazdu - 13.05.2011 + 100zł (od Irenaka 20zł, z fantów od Ankub 66zł, od majqa 14zł) - 60zł zakup leków (polfilin, karsivan) info z dnia 17.05.2011 + 46.50zł majqa + 60zł sprzedany fant od Ankub + 37zł (Irenaka - 19zł, fant od Ankub - 18zł) .................................................. .................................................. ......... [SIZE=2][B][COLOR=red]+ 297zł[/COLOR][/B][/SIZE] - 95zł - doprowadzenie Bingo do ładu + odrobaczacz, info z dnia 28.05.2011 ............................................................................................................... [SIZE=5][B][COLOR=red]+ 202zł[/COLOR][/B][/SIZE] [B]Dotychczasowe wydatki:[/B] - hotelik w Radomsku - 15zł i hotelik w Łodzi - 15zł - transport do Łowicza i kilka km odbicie do Radomska, całość około 50zł - morfologia + biochemia - 84zł - wyróżnione allegro - 20.50zł - rozliczenie za wizytę, odrobaczenie, kąpiel, strzyżenie - 47zł - 1/2 worka karmy (którego całość była kupiona do spółki dla Bingo i Iksa) - 73.50zł - 60zł szczepienia (wścieklizna i wirusówki) - odnowienie powyróżnianego allegro przez Selengę - 20.50zł - 240 kastracja i pobyt w szpitaliku (160zł i 80zł) - 40zł (przy okazji kastracji zrobienie ząbków) - 200 zł rozliczenie hotelikowania - wznowienie wyróżnionego allegro - 20.50zł - 50zł chip - 20.50zł wznowienie wyróżnionego allegro - 160zł rozliczenie hotelikowania (9.10 - 9.11. 2010) - 20.50zł wznowienie wyróżnionego allegro - 250zł rozliczenie hotelikowania (9.11 - 9.12. 2010) - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.12.2010 - 9.01. 2011) - 14.50zł opłata za allegro (zrobione przez Selengę) [B]- [/B]300zł rozliczenie hotelikowania (9.01.2011 - 9.02.2011) - 14zł odrobaczenie, info z dnia 15.01.2011 - 90zł badania z dnia 05.02.2011 - 67zł obroża przeciw kleszczom - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.02.2011 - 9.03.2011) - 135zł ogłoszenie w MP dograne przez irenaka, które ukaże się w miesiącu kwietniu - 234zł = 150zł + 30zł + 50zł powtórka badań w związku z atakami (padaczki?) - 159zł karma pod kątem nerek - 40zł paliwo (wizyta w Łodzi 6.04.2011) - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.03.2011 - 9.04.2011) - 42 leki: polfilin i karsivan - wydatek z dnia 8.04.2011 - 42 leki: karsivan - info z dnia 27.04.2011 [B]- [/B]240zł rozliczenie hotelikowania (9.04.2011 - 9.05.2011) - 155zł - zakup josera senior z dnia 09.04.2011 - 100zł (50 + 50) wizyta u weta i rozliczenie dojazdu na nią - 13.05.2011 - 60zł zakup leków (polfilin, karsivan) info z dnia 17.05.2011 - 95zł - doprowadzenie Bingo do ładu + odrobaczacz, info z dnia 28.05.2011
  16. To tylko pogoda. Ja śnięta, mama śnięta, "mamowe" ślicznoty i moje tesh śnięte. Buja nami ciśnienie, oj buja.
  17. Ona ma rozbrajający ten uśmiech, pełen luz! :-)
  18. Odsikane, odkupkane i kimają. U Czesi robali niet więc uff! :-)
  19. [quote name='skrzeli'](...) Oby wizyta doszła do skutku :)[/QUOTE] I wyłącznie z wynikiem, na jaki wszyscy czekamy! :-) Dooobrym!!!
  20. Tak czy owak, to jeszcze kawałek czasu, a ja już się nauczyłam, żeby się nie cieszyć na zapas (bo przypadki chodzą po ludziach i nie daj Boże, coś Frotce wypadnie) nie rezygnujmy z poszukiwania innej jeszcze osoby.
  21. Popisałam z ludźmi i efekt na ten moment jest taki... 23.05. postara się tam na wizytę podjechać Frotka.
  22. Żebyś widziała jak teraz golce śmigają. Raczej w to im graj, lepiej się w poślizgi wchodzi, sprawniej się skacze bez futra i szybciej można drasnąć przeciwnika (jak się da dogonić). :-)
  23. [quote name='Iljova']Mam nadzieję że psiak w końcu się znajdzie[/QUOTE] Też mam taką nadzieję. Co ta bida czuje... niepewność, tęsknota za właścicielem.... :-(
  24. Nie dało się inaczej. Łysolek Remiś zachwycony, a Cacowi to lata (z nim by inny numer nie przeszedł).
×
×
  • Create New...