-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Czyli odliczam Sylwuś 60zł? Dobrze zrozumiałam? -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
On może też być Sylwio takim typem - chudziaka. Moja Firka, ile by nie zjadła, wagowo stoi w miejscu. Wolę się jednak, jak Ci mówiłam, upewnić. :-) -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Sylwuś, to poczekam na wynik tego drugiego podejścia i cenę i zapłacę za całość[I] akcji kupa[/I]. Dzięki za dopilnowanie sprawy. :-) -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='sylwiaso']Kupiłam dziś dla Bingusia leki na cały m-c prześlę rachunek![/QUOTE] Taką mogę mieć tylko nadzieję. W najbliższym czasie na pewno nie dam rady puścić kolejnych dziestu, co robiłam do tej pory. Ogłaszając ostatnio inne psiaki aktualizowałam Bingo, tam, gdzie to było wykonalne. Mam nadzieję, że tym razem znajdzie się jakaś dobra dusza, która przysiądzie do ogłoszeń. [quote name='leni356']Witam się z Bingo. A ogłoszenia Bingusiowe chyba chyba są aktualne?[/QUOTE] I bardzo dobrze. Czekamy na rozliczenie. -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
W górę Binguniu, bo wylądujesz na szarym końcu wątków. -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Poprosiłam Sylwię o dopięcie badań u Zorana (kał na pasożyty w tym lamblie). Czekam na wynik. Chciałabym sprawdzić, czy przypadkiem nie w tym (bo na pewno nie w sposobie i ilości karmienia) tkwi przyczyna tego, że Zoran jest takim szczuplakiem, że widać mu żeberka. Wszystkie inne psiaki u Sylwii to chodzące kwadraty, on nie i to mnie zastanawia. -
Bałuty, pies zamykany w kojcu, sam na działce!!! MA DOM
majqa replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
Maryś, możesz mieć problem z dodzwonieniem się do Joli i Natalki z fundacji więc zerknij na ichniejszą stronę i uceluj jakiś inny numer lub napisz do Dziewczyn maila. -
Bałuty, pies zamykany w kojcu, sam na działce!!! MA DOM
majqa replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
Maryś, ja Ci się wcale nie dziwię, że kombinujesz. Sama bym tak cudowała. ;-) -
Bałuty, pies zamykany w kojcu, sam na działce!!! MA DOM
majqa replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
I jak tu skomentować inaczej niż... uśmiechem? :-) -
Bałuty, pies zamykany w kojcu, sam na działce!!! MA DOM
majqa replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
:-( Nie wiem, jak Ci to powiedzieć ale... tak wygląda życie wielu psów. Samotność, podkop, na zewnątrz, powrót... Niestety... I... wątpię, by... ale no nic, oczywiście próbuj, może Temida coś zaradzi. Ja się tylko obawiam o jedno, że... Jak się za bardzo "przypniesz", a formalnie TOZ, czy inna organizacja może co najwyżej uciec się do pouczenia właściciela, to... psiak może zniknąć. Wiesz, jest problem, trafia się wrzód na tyłku w postaci kogoś, kto dulczy, dopytuje, obserwuje, poucza więc ten problem trzeba rozwiązać... [I]jakoś [/I]rozwiązać. -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Buszuję w fantach, bazarkach, allegro, w międzyczasie wiszę na żelazku od 7 rano, końca nie widać. :roll: -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Przelałam przed momentem Sylwii 100zł (wpłata zbiorcza - ja, Irenaka, Ankub). Sytuacja wygląda więc tak: [COLOR=Red][B]Obecny stan posiadania Bingo - uaktualnienie:[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B](...) - nawias - pełnia tego co on zastępuje - w poście 1760!!![/B][/COLOR] .................................................. ............................................. [SIZE=2][COLOR=red][B]+ 226.50zł[/B][/COLOR] [B]- stan na dzień 06.05.2011[/B][/SIZE] [B]- 240zł hotelikowania (9.04 - 9.05.2011)[/B] .................................................. ....................... [SIZE=2][COLOR=red][B]- 13.50zł[/B][/COLOR][/SIZE] + 150zł Skarpeta Kudłaczy - info z dnia 9.04.2011 - 155zł - zakup josera senior z dnia 09.04.2011 [B]+ 200zł Coronaaj na wizytę piątkową - data jej wyznaczenia 12.05.2011[/B] - 50zł wizyta u weta - 13.05.2011 - 50zł cena wyjazdu - 13.05.2011 + 100zł (od Irenaka 20zł, z fantów od Ankub 66zł, od majqa 14zł) - 60zł zakup leków (polfilin, karsivan) info z dnia 17.05.2011 + 46.50zł majqa + 60zł sprzedany fant od Ankub + 37zł (Irenaka - 19zł, fant od Ankub - 18zł) .................................................. .................................................. ......... [SIZE=2][B][COLOR=red]+ 297zł[/COLOR][/B][/SIZE] - 95zł - doprowadzenie Bingo do ładu + odrobaczacz, info z dnia 28.05.2011 ............................................................................................................... [SIZE=5][B][COLOR=red]+ 202zł[/COLOR][/B][/SIZE] [B]Dotychczasowe wydatki:[/B] - hotelik w Radomsku - 15zł i hotelik w Łodzi - 15zł - transport do Łowicza i kilka km odbicie do Radomska, całość około 50zł - morfologia + biochemia - 84zł - wyróżnione allegro - 20.50zł - rozliczenie za wizytę, odrobaczenie, kąpiel, strzyżenie - 47zł - 1/2 worka karmy (którego całość była kupiona do spółki dla Bingo i Iksa) - 73.50zł - 60zł szczepienia (wścieklizna i wirusówki) - odnowienie powyróżnianego allegro przez Selengę - 20.50zł - 240 kastracja i pobyt w szpitaliku (160zł i 80zł) - 40zł (przy okazji kastracji zrobienie ząbków) - 200 zł rozliczenie hotelikowania - wznowienie wyróżnionego allegro - 20.50zł - 50zł chip - 20.50zł wznowienie wyróżnionego allegro - 160zł rozliczenie hotelikowania (9.10 - 9.11. 2010) - 20.50zł wznowienie wyróżnionego allegro - 250zł rozliczenie hotelikowania (9.11 - 9.12. 2010) - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.12.2010 - 9.01. 2011) - 14.50zł opłata za allegro (zrobione przez Selengę) [B]- [/B]300zł rozliczenie hotelikowania (9.01.2011 - 9.02.2011) - 14zł odrobaczenie, info z dnia 15.01.2011 - 90zł badania z dnia 05.02.2011 - 67zł obroża przeciw kleszczom - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.02.2011 - 9.03.2011) - 135zł ogłoszenie w MP dograne przez irenaka, które ukaże się w miesiącu kwietniu - 234zł = 150zł + 30zł + 50zł powtórka badań w związku z atakami (padaczki?) - 159zł karma pod kątem nerek - 40zł paliwo (wizyta w Łodzi 6.04.2011) - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.03.2011 - 9.04.2011) - 42 leki: polfilin i karsivan - wydatek z dnia 8.04.2011 - 42 leki: karsivan - info z dnia 27.04.2011 [B]- [/B]240zł rozliczenie hotelikowania (9.04.2011 - 9.05.2011) - 155zł - zakup josera senior z dnia 09.04.2011 - 100zł (50 + 50) wizyta u weta i rozliczenie dojazdu na nią - 13.05.2011 - 60zł zakup leków (polfilin, karsivan) info z dnia 17.05.2011 - 95zł - doprowadzenie Bingo do ładu + odrobaczacz, info z dnia 28.05.2011 -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
To tylko pogoda. Ja śnięta, mama śnięta, "mamowe" ślicznoty i moje tesh śnięte. Buja nami ciśnienie, oj buja. -
Bałuty, pies zamykany w kojcu, sam na działce!!! MA DOM
majqa replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
Qrczę, kiepsko... :-( -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Odsikane, odkupkane i kimają. U Czesi robali niet więc uff! :-) -
[quote name='skrzeli'](...) Oby wizyta doszła do skutku :)[/QUOTE] I wyłącznie z wynikiem, na jaki wszyscy czekamy! :-) Dooobrym!!!
-
Tak czy owak, to jeszcze kawałek czasu, a ja już się nauczyłam, żeby się nie cieszyć na zapas (bo przypadki chodzą po ludziach i nie daj Boże, coś Frotce wypadnie) nie rezygnujmy z poszukiwania innej jeszcze osoby.
-
Popisałam z ludźmi i efekt na ten moment jest taki... 23.05. postara się tam na wizytę podjechać Frotka.
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Żebyś widziała jak teraz golce śmigają. Raczej w to im graj, lepiej się w poślizgi wchodzi, sprawniej się skacze bez futra i szybciej można drasnąć przeciwnika (jak się da dogonić). :-) -
Bałuty, pies zamykany w kojcu, sam na działce!!! MA DOM
majqa replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iljova']Mam nadzieję że psiak w końcu się znajdzie[/QUOTE] Też mam taką nadzieję. Co ta bida czuje... niepewność, tęsknota za właścicielem.... :-( -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Nie dało się inaczej. Łysolek Remiś zachwycony, a Cacowi to lata (z nim by inny numer nie przeszedł).