-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapraszam na bazarek dla Frania. Podnoszenie bazarku to też pomoc: http://www.dogomania.pl/threads/209319-Kosmetyki-Dior-Givenchy-Estee...-i-in...-Franio-i-Jasiek-prosz%C4%85-o-pomoc!-26.06! -
Zapraszam na bazarek dla Jaśmina. Podnoszenie bazarku to też pomoc: http://www.dogomania.pl/threads/209319-Kosmetyki-Dior-Givenchy-Estee...-i-in...-Franio-i-Jasiek-prosz%C4%85-o-pomoc!-26.06!
-
To ma sens ale pamiętam akcję z Isadorą7. Dziewczyna się nazaiwaniała z dyplomami, takimi realnymi, pięknymi graficznie, drukowanymi (czyli opłaconymi). Nie mogła się doprosić podliczenia, ile ich potrzeba. Ostatecznie dołożyła "do imprezy" z własnej kieszeni, dostała również popalić od jednej z allegrowiczek, która ją nazwała oszustką i która uraczyła Isadorę negatywem. Zdanie Isadory, które podzielam - Nigdy więcej. Skórka nie warta wyprawki. To dobrze żre na etapie hopania wątku i cieszenia się z pomysłu. Jego obróbka realna spada na wystawiającego, a ten, za niemoc porozumienia się na dogo, zbiera cięgi i traci nerwy. Zakładam optymistycznie, że tu będzie inaczej ale czułam się w obowiązku podzielić z Wami tym, w czym na wspomnianym wątku uczestniczyłam. Koszuli, kubki, torby, whatever i nadruk to koszt zawyżający cenę cegiełki, bo w cegiełkę trzeba go wliczyć.
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki Amico, Mój Aniołku! :loveu: -
Wirtualny, słany mailowo dyplom = podziękowanie ze zdjęciem Jaśmina.
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja siadam do bazarku... Jak go nie zawalę, w wolnym tłumaczeniu coś mi się nie popitoli w opisach iogarnięciu go itd..., to będę gość, że hohoho... -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Od dziś info o Cacku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197417-S%C5%82owo-si%C4%99-rzek%C5%82o.-Cacek-zostaje-u-mnie.-Czas-na-zmian%C4%99-dzia%C5%82u[/url]. będzie się pojawiać tutaj. :-) -
Słowo się rzekło. Cacek zostaje u mnie. Czas na zmianę działu.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Jak w tytule... Czas na zmianę działu. Cacol oficjalnie wchodzi na mój stan, co głównie jest istotne z punktu zbierania na niego pieniążków, a raczej już nie zbierania. ;-) Jestem przewdzięczna tym, którzy do tego etapu zechcieli mnie wspomóc. [CENTER][SIZE=3][COLOR=blue][I][B]Dziękuję Kochani za wszelkiego rodzaju wsparcie, jakie z tego tytułu otrzymałam![/B][/I] [I][B] :loveu: :loveu: :loveu: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/CENTER] Czas już sobie dalej radzić samemu. Nie wykluczone, że mimo wszystko zdarzy się cud i nagle objawi jakiś chętny dom, na co już specjalnie nie liczę choć ogłoszenia wciąż wiszą w necie. Tak czy owak biorę los Cacka na swoje barki. Osoby chętne dalej uczestniczyć w jego historii zapraszam na mój wątek, link poniżej: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178539-Moje-potffforrry-Fira-Jola-Mania-Remik-Ela-Franka-Jadzia-*-Pako-*-[/URL]... -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Już nanoszę zmiany plus info: przelałam Ci Sylwio (wszelkie info w tytule wpłaty) 49zł, z czego 20zł to Zoran, czyli to nie dotyczy Bingo, a 29zł jest w imieniu Smyku. -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Sylwuś. Fiprex uregulowany. :-) -
Słowo się rzekło. Cacek zostaje u mnie. Czas na zmianę działu.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Odpisałam Ci na PW IVV. :-) ... ale bynajmniej nie z pozycji kogoś mądrego. ;-) -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
No to dzień dobry Zoranku! :-) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Obiecyfam! Masz moje słowo :-) Dobranoc Krystyno! :-) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Się zaprzysięgam publicznie, nie wykrącę! ;-) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dlaczego nie ostrzegasz, że coś takiego wrzucasz!!! :roll: Koszulka popryskana pepsi. :shake: Wieeelkie dzięki. Właśnie się rozejrzałam, wokół mnie koty, bacy na szczęście niet. ;-) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki Kazik, no to teraz dopiero mam pietra. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A poza tym brud konserwuje znakomicie. ;-) Jejku, mam nadzieję, że Ajlii wie o nie wykręcaniu. Boshhh, mam też nadzieję, że go nie otrząsa po..., a jak rozwiesza to nie przypina na spinacze ze zbyt mocną sprężyną. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja tylko mam nadzieję, że po... go rozwiesza, nie wykręca. :eviltong: -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dwie różne jednostki chorobowe, leczenie na pewno nie jest identyczne ale tu ustalenia nie zapadły. To pod oczkiem - odlazł strupek, Ajlii odmacza Franka i takich miejsc jak to widoczne na focie jest więcej, strupek po rance zapapranej brudem. Jakiś czas temu wzięłam pod swoją opiekę psiaka Łokera, ma na sobie szramy i szramki, a nowych przybyło jak właśnie odeszły podobne strupki. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Już wyjaśniam Krystyno. Edit: Żeby wykluczyć wylew trzeba by było robić tomografię i/ lub rezonans (co jest brnięciem w koszty), które na dobrą sprawę niczego nie wniosą do leczenia. Mój wet, co nie znaczy, że się nie myli, stawia na zespół przedsionkowy (tu miałam sunię i kontakt z innymi psiakami z tą dolegliwością i wyglądało to podobnie jak u Franka choć nie na taką skalę), bo jak twierdzi, widział psy po wylewie i skutki tychże wylewów były tragiczne. Nie dziwię się więc mojemu wetowi, że asekuruje się info, że potwierdzenie/ wykluczenie na 100% tła obecnego stanu dałoby się pchnąć wyłącznie przez głębszą diagnostykę. Z kolei ci wcześniejsi weci chyba stawiali na wylew. Ciekawa jestem co dokładnie jest w tych dokumentach Frankowych. DT i 16 miesięcy... Nie potrafię tego skomentować inaczej niż, że nie sposób przegapić tego szaleńczego, rwanego i głośnego oddechu. Chyba, że zdarzyło się jakieś kuriozum i pies 16 miesięcy oddychał normalnie a z chwilą zabrania tąpnęło i się zadziało. Hm.. wierzę w cuda ale ten cud przekraczałby granice mojej wyobraźni. -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Smyku']Zoranku tylko mogę Ciebie pomiziać .[/QUOTE] A wiesz jak słodko by było dosłownie? :-) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie zostało to napisane wprost więc doprecyzuję. Malibo chce, by Franio miał full service, czyli kastrację z narkozą wziewną. Tu w Łodzi ci moi doktorzy jej nie mają, kolejny któremu ufam również nie, co do innych nie wypowiem się (ktoś z Łodzi musiałby polecić jakieś miejsce a tam konkretnego weta). Jestem przekonana więc, że Franio na kastrację pojedzie do W-wy. By to jednak dograć, istotnie potrzebny jest cały obraz Frania, w tym wynik badań. Główka - tak, ma przekrzywioną i w moim odczuciu to przekrzywienie zostanie ale oczywiście zdaję się na opinię mędrszych. Oddychanie - ponoć właśnie jest lepiej po lekach. Z kolei w lecznicy znów "zipał", bo doszły emocje, a że był to wpływ emocji raczej nie mam wątpliwości. Jak pisałam wcześniej, z chwilą, gdy do niego gadałam głupoty/ bzdurzyłam, byle tylko wiedział, czuł dodatkowo, że przy nim jestem, oddech się równał i uspakajał. Komponenta alergiczna może być ale tu też temat rzeka, bo należałoby pójść drogą wykluczeń - alergizuje przecież wszystko w otoczeniu, pokarm, leki, pasożyty itp. Niestety nie wiem, czy u zwierząt w grę wchodzą jakieś testy. Doktor stawiał właśnie na zaostrzenia oddechu na tle astmatycznym, a do tego dochodzi jeszcze ta tchawica o nie regularnym przebiegu, na zdjęciu ona, z tego co pamiętam, jest taka... zakrzywiona.