Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Sytuacja wygląda więc tak: [COLOR=Red][B]Obecny stan posiadania Bingo - uaktualnienie:[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B](...) - nawias - pełnia tego co on zastępuje - w poście 1760!!![/B][/COLOR] .................................................. ............................................. [SIZE=2][COLOR=red][B]+ 226.50zł[/B][/COLOR] [B]- stan na dzień 06.05.2011[/B][/SIZE] [B]- 240zł hotelikowania (9.04 - 9.05.2011)[/B] .................................................. ....................... [SIZE=2][COLOR=red][B]- 13.50zł[/B][/COLOR][/SIZE] + 150zł Skarpeta Kudłaczy - info z dnia 9.04.2011 - 155zł - zakup josera senior z dnia 09.04.2011 [B]+ 200zł Coronaaj na wizytę piątkową - data jej wyznaczenia 12.05.2011[/B] - 50zł wizyta u weta - 13.05.2011 - 50zł cena wyjazdu - 13.05.2011 + 100zł (od Irenaka 20zł, z fantów od Ankub 66zł, od majqa 14zł) - 60zł zakup leków (polfilin, karsivan) info z dnia 17.05.2011 + 46.50zł majqa + 60zł sprzedany fant od Ankub + 37zł (Irenaka - 19zł, fant od Ankub - 18zł) .................................................. .................................................. ......... [SIZE=2][B][COLOR=red]+ 297zł[/COLOR][/B][/SIZE] - 72.50zł - doprowadzenie Bingo do ładu + odrobaczacz, info z dnia 08.06.2011 + 15.50zł - majqa .................................................. .................................................. ........... [SIZE=2][B][COLOR=red]+ 240zł[/COLOR][/B][/SIZE] [B]- 240zł - hotelikowania (9.05 - 9.06.2011)[/B] + 30zł - majqa (sprzedane fanty od Ankub) ................................................................ [SIZE=2][B][COLOR=red]+ 30zł[/COLOR][/B] [/SIZE][B]- stan na dzień 08.06.2011[/B] + 29zł - wpłata od Smyku - 87zł - leki - info z dnia - 10.06.2011 + 150zł Skarpeta Kudłaczy - info z dnia - 10.06.2011 ............................................................. [SIZE=5][COLOR=red][B]+ 122zł[/B][/COLOR][/SIZE] [B]- stan na dzień 10.06.2011[/B] [B]Dotychczasowe wydatki:[/B] - hotelik w Radomsku - 15zł i hotelik w Łodzi - 15zł - transport do Łowicza i kilka km odbicie do Radomska, całość około 50zł - morfologia + biochemia - 84zł - wyróżnione allegro - 20.50zł - rozliczenie za wizytę, odrobaczenie, kąpiel, strzyżenie - 47zł - 1/2 worka karmy (którego całość była kupiona do spółki dla Bingo i Iksa) - 73.50zł - 60zł szczepienia (wścieklizna i wirusówki) - odnowienie powyróżnianego allegro przez Selengę - 20.50zł - 240 kastracja i pobyt w szpitaliku (160zł i 80zł) - 40zł (przy okazji kastracji zrobienie ząbków) - 200 zł rozliczenie hotelikowania - wznowienie wyróżnionego allegro - 20.50zł - 50zł chip - 20.50zł wznowienie wyróżnionego allegro - 160zł rozliczenie hotelikowania (9.10 - 9.11. 2010) - 20.50zł wznowienie wyróżnionego allegro - 250zł rozliczenie hotelikowania (9.11 - 9.12. 2010) - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.12.2010 - 9.01. 2011) - 14.50zł opłata za allegro (zrobione przez Selengę) [B]- [/B]300zł rozliczenie hotelikowania (9.01.2011 - 9.02.2011) - 14zł odrobaczenie, info z dnia 15.01.2011 - 90zł badania z dnia 05.02.2011 - 67zł obroża przeciw kleszczom - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.02.2011 - 9.03.2011) - 135zł ogłoszenie w MP dograne przez irenaka, które ukaże się w miesiącu kwietniu - 234zł = 150zł + 30zł + 50zł powtórka badań w związku z atakami (padaczki?) - 159zł karma pod kątem nerek - 40zł paliwo (wizyta w Łodzi 6.04.2011) - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.03.2011 - 9.04.2011) - 42 leki: polfilin i karsivan - wydatek z dnia 8.04.2011 - 42 leki: karsivan - info z dnia 27.04.2011 [B]- [/B]240zł rozliczenie hotelikowania (9.04.2011 - 9.05.2011) - 155zł - zakup josera senior z dnia 09.04.2011 - 100zł (50 + 50) wizyta u weta i rozliczenie dojazdu na nią - 13.05.2011 - 60zł zakup leków (polfilin, karsivan) info z dnia 17.05.2011 - 72.50zł - doprowadzenie Bingo do ładu + odrobaczacz, info z dnia 08.06.2011 - 240zł - hotelikowania (9.05 - 9.06.2011)
  2. OK, czyli zostaje jak jest. Wieczorem zrobię przelew - brakujące 15.50zł do rozliczenia wraz ze zwrotem za badania Zorana, połapiesz się, bo opiszę to w tytule wpłaty.
  3. Myśl Borówko, znajdź 5 chętnych i podrzucam Ci te latarki.
  4. Kochani, do randki Marysi z moim mężem nie doszło, bo Marysia zrobiła orienta i sprzedaż tego, o czym myślała nie poszłaby w grupie docelowej, o jakiej Marysia myślała. Ale... ja jeszcze nie straciłam tak zupełnie nadziei. Pomyślcie proszę, czy wśród Waszych znajomych nie pojawiłoby się choć 5 osób, które skłonne by były kupić lux, naprawdę lux latareczkę na światło LED. Zdjęcia, jej opis, na bazarku poniżej. Chodzi mi o dokładnie o taką samą: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208894-Do-20.06-godz.22.00-wspom%C3%B3%C5%BC-Franka%21-szamponiera-torba-na-laptopa-latareczki-LED"]http://www.dogomania.pl/threads/208894-Do-20.06-godz.22.00-wspom%C3%B3%C5%BC-Franka!-szamponiera-torba-na-laptopa-latareczki-LED[/URL]! Jeśli ktoś z Was, z Was, a głównie mam tu na myśli Łódź, uzna, że to by mu się udało, dajcie mi znać. Kasa z 5 latareczek poszłaby na Faworka.
  5. Najwyraźniej... ani Niuni, ani... szok. Tel. zero, brakuje mi już pomysłu, jak itd... przerabiać tekst, co jeszcze zrobić, żeby i sunia i inne leżące mi na sercu znalazły dobry dom.
  6. Nie Skarbie, nie dostałam fona ale może coś się zadziało na okoliczność odbioru info, bo... jeśli słałaś smsem to go nie dostałam, jeśli netem to wczoraj w okrutną, krótką burzę dooopną nam pieeeron w kabel od netu i pożegnałam się z modem. Zapodaj raz jeszcze i OK. :-) Edit: Już jestem po ustaleniach z Ajlii, melduję i zwartość i gotowość do... ucałowania Franka i obfocenia go. :lol:
  7. Anusia, odpukać, odpukać zdumiewająco, na razie przynajmniej, dobrze, lepiej niż inne, niegdyś sterylizowane kicie. Czuwałam wprawdzie nad nią do rana, bo mnie wydeptywała, dawała nura na tulaczki pod kołdrę ale... co tam. Kocham ją. :-)
  8. Sporo do dostukania ale praktycznie nie ma rzeczy niemożliwych, poza może... powtórką ze wskrzeszenia Łazarza. ;-)
  9. Proszę o informację, czy coś się zmieniło, o której konkretnie mam być w lecznicy. Muszę sobie przeliczyć czas dojazdu (pewno trafię w godz. szczytu), zaliczyć drugiego pana doktora po drodze (muszę mu dost. mat. do badań mojej suni), stację benz., a w domku zostawiam kicię po wczorajszej sterylce (i pewno nie pod opieką mamy). Reasumując, wyczynu nie dokonam stawiając się w lecznicy :evil_lol: ale nie chcę się ani spóźnić ani być sporo czasu przed czasem. Plizzz, plizzz więc - która?
  10. Zaraz skoryguję rozliczenie. Edit: Leki za 60zł już były wpisane zatem robię korektę dwóch pozostałych wydatków: strzyżenie + odrobaczenie. [B]Do rozliczenia hoteliku zabraknie: [COLOR=red]15,50zł.[/COLOR][/B] Sylwio, czy to 60zł na leki to był wydatek, który był [I]na dniach[/I], bo ja ostatni taki wydatek wrzucałam z adnotacją, że jest to info z 17.05. Czy po 17.05 kupowałaś kolejne leki za identyczną kwotę?
  11. Lada moment stuknie Ci pół roku w hoteliku bido...
  12. Fakt, ciężko odnaleźć się w gąszczu wpisów. Smutne...
  13. To teraz czas na zbawcze działanie oleju. :-)
  14. [CENTER][I][COLOR=blue][B]Składam gorące podziękowania dla Agnieszka K. [/B][/COLOR][/I] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/3651/re6u.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][COLOR=blue][I][B]za miłą, rzeczową rozmowę, zaufanie i podarowanie karm dla moich psiaków (fotka poniżej). [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/558/p1120039b.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][LEFT][COLOR=black]Z karmy tej w głównej mierze skorzysta Misia, Czesia i pewno Cacuś. [/COLOR][/LEFT] [/CENTER]
  15. Ania dochodzi do siebie. My po burzy, ja z pogryzionym palcem i to solidnie - pamiątka po ratowanym, zgłoszonym mi przez brata, małym psiakiem - kurdupiszczem, który już trafił do swojego domku (miał adresatkę), a zagubił się w trakcie burzy i przebiegł kawał drogi (porządnie dał nogę i to przez ruchliwą trasę). Do tego mieliśmy wymianę modemu, piorun zrobił swoje.
  16. Anka wkrótce doma. Nad patykami pracują niemal wszystkie, a głównie Jola, Czesia, Łoki.
  17. A zobacz tę katastrofę patykową wokół. Co pozbieram to przybędzie. To były ładne kołeczki/ patyczki, które do czegoś mogły się przydać, pozbierane przez mamę, umieszczone pod grillem. Swoje przeznaczenie znalazły jak na załączonym obrazku. :shake:
  18. Tego chyba nie wstawiałam więc... [video=youtube;60NtER5NnYk]http://www.youtube.com/watch?v=60NtER5NnYk[/video]
  19. [quote name='IVV']on zawiadaka szlachcic raczej ;)[/QUOTE] Dokładnie to miałam na myśli. :-)
  20. [quote name='Marycha35']Czesława remedium na nudę....;)[/QUOTE] Czesława to mój cień, po prostu cień, zresztą konkurujący z innymi, a głównie Remciem i Fircią. :-) Jeszcze Mania potrafi pokazać, że chce żeby ją wpuścić do pokoiku, do kiciów, albo do pokoiku - budy ale reszta mowy nie ma, o samotność i spokój nie poproszą, ze mną, za mną, przede mną itd... Czasami sił brak, klęska.
  21. [quote name='Marycha35']Polski kibol:):):)[/QUOTE] Nie no, ten przynajmniej nie demoluje. ;-)
  22. [quote name='Marycha35']Hi, hi, nasz Ci on!!!!!:)[/QUOTE] Zawadiaka całym pycholem. :-)
×
×
  • Create New...