Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Ledwusiem, ledwusiem, ciągnie do domu aż dudni. Inna sprawa, że na dworze albo robię polewkę albo ustawiam zraszacze i potem filuję np. na Czesławę żeby nie wrąbała węża albo końcówki. Nie dalej jak wczoraj jedną zamienną zwinęła z parapetu mamy mieszkanka. Eh... zdążyłam ją ocalić.
  2. Kiedyś też tak myślałam. Okoliczności weryfikują stanowiska. ;-) Głowa do góry. Tak czy owak, z radio czy bez, trzeba psinie przychylić nieba zanim... nadejdzie to docelowe. Warto łączyć konwencjonalność z niekonwencjonalnością, zwłaszcza jak niewiele ma się do stracenia. A na słabość polecam - wachlarzyk i uśmiech. Czasem działa. Tego jednak, Boże broń, nie odbierz jako złośliwości, a jedynie jako próbę rozładowania nieco smutnej atmosfery. Bywa, że gdy bezradność i strach zabijają pozostaje tylko i aż uśmiech, choćby była to tylko jego namiastka. Lepszy karykaturalny grymas niż maska boleści. ;-)
  3. Neee mam focha, mam zap...rz. ;-) Głuchnę tylko jeszcze na sek. gonię do mamy.
  4. I ostatnie plus filmik... [video=youtube;P5W8GGciyQ4]http://www.youtube.com/watch?v=P5W8GGciyQ4[/video] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/6532/p1120038.jpg[/IMG]
  5. Słowo się rzekło ale wybaczcie, że wszystkie z... różową buteleczką. Nie szło inaczej. Dziś Cac ma na nią parcie, wszędzie z nią urzęduje, z pycha nie wypuszcza, nawet potrzeby fizjologiczne załatwia z butelką... [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/9070/p1120032.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/9615/p1120033v.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/2875/p1120034k.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/1820/p1120036.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/4295/p1120037v.jpg[/IMG]
  6. No właśnie się zorientowałam jak mnie zamurowało przy mailu. Już zrobiłam wpisy na ich wątkach. No... nie mam słów do Ciebie IVVuś... :-( :shake: Przepraszam z kolei a propos braku zdjątek Caca. Jutro się zrehabilituję. Wymiękłam przy ostatnich wrzutach fot i filmików Bingo, Niuni, Zorana, a i dziś z powodu uzupełniania fotek innych moich zwierząciufff. Jutro, ooops, dziś, Cac będzie. :lol:
  7. Właśnie dostałam pieniążki od IVV. Dziewczyno Kochana :loveu:, dziękuję ale nie wierzę, by coś Ci się umniejszyło z psich wydatków na dogo i jeszcze teraz ten wydatek. Oj... czemu nie powiedziałaś, że Cię "nosi" i palec świerzbi do klawiaturki... :-( Na Niunię wpisuję 40zł, na Zoranka drugie tyle.
  8. Właśnie dostałam pieniążki od IVV. Dziewczyno Kochana :loveu:, dziękuję ale nie wierzę, by coś Ci się umniejszyło z psich wydatków na dogo i jeszcze teraz ten wydatek. Oj... czemu nie powiedziałaś, że Cię "nosi" i palec świerzbi do klawiaturki... :-( Na Zoranka wpisuję 40zł, na Niunię drugie tyle.
  9. Już wrzuciłam na bazarek Paja wszelkie info i prośbę o pełne 80. Allegro zrobiłam z nowymi fotkami. No to teraz kwestia kasy. Kto pomoże? Robi nam się minus... :-(
  10. Jasna sprawa, że to bardzo ważne i pomocne wiedzieć, co działo się ze zdrówkiem psa zanim trafił do Ajlii. Mogę mieć tylko nadzieję, że się dowiemy... pewno w jakimś kiedyś.
  11. [quote name='Natka72']To i ja się przywitam z Faworkiem :)[/QUOTE] Dzień dobry! :-)
  12. Nie, nie przypominam sobie Remcia w szelkach. Nigdy nie było potrzeby, ślicznie chodzi na obróżce.
  13. Aaaa, a szelki z kolei to inna bajka. Po pierwsze są zdejmowane, odcisków, przetarć na skórze nie ma, odparzeń też nie. Od wewn. są mięciutkie. Kiedy Miśka ma boom na ciągłe zaleganie i kursowanie są zostawiane, bo Misia ma nerwy jak jest przystrajana w nie, jest niecierpliwa, nie chce stać w miejscu i zaiwania na schodki. Szelki są konieczne, by ją piorunem przypiąć i jak się zakolebie podtrzymać. Ona tego chce, lubi, czuje się pewniej i to podtrzymywanie ma miejsce tylko na okoliczność wstawania, nim się Misia "nie rozchodzi". Na podwórku radzi sobie b.dobrze jak na jej schorzenia i wiek.
  14. [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/4808/p1120027h.jpg[/IMG] Znów Milek... [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/7738/p1120028t.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2554/p1120029a.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Smyku']Łooo matuchno , siem pomyliłam i już chciałam marudzić , że Remiś nic na oczy nie widzi . Tylko zdziwiło mnie , że moje ukochanie w szelkach . A Miliuś czemu pierdólka ?[/QUOTE] Misia musi "nie widzieć" i tylko my tak to odbieramy. Przez tą firankę widzi i to aż za dobrze. Czego może na focie nie widać firanka ma prześwity, sama je robiłam ;-). Ilekroć grzywka była krótsza tylekroć pojawiał się jakiś problem z oczkami, jakieś ich podrażnienie i do tego Misiol ciągle na dworku je mrużyła. Obecna długość jest wypracowana metodą prób i błędów.... Miluś - bo obronności zero, nie wiem, jak on się wałęsając uchował. Jego pies dopadnie, przegryzie i dopiero wtedy Milek stwierdzi - [I]Auć, boli... Żyję? Nie żyję?[/I]
  16. [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/139/p1120019.jpg[/IMG] Ryszard Kocie Serce, który bez towarzystwa Milka chyba już by nie przetrwał. Są sobie niezbędni, zwłaszcza do wieczorno - nocnego pałowania i wyścigów po półkach, z których na tę okoliczność mama usunęła książki... [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/8725/p1120020j.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/7513/p1120022t.jpg[/IMG] Staruszka Kitka, która rozdaje kocie karty i jedna z jej pakamerek, niezwykle dla niej ważna. [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/1282/p1120023hg.jpg[/IMG] [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/46/p1120025.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/466/p1120009e.jpg[/IMG] Staruszka Misiuńka... [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/98/p1120010.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/3592/p1120012.jpg[/IMG] Gustaw zwany Strażnikiem Tajemnic Lodówki... [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/4585/p1120013.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/8483/p1120017e.jpg[/IMG] Piiirdółkowaty Miluś, straż przyboczna mamy.
  18. [IMG]http://img813.imageshack.us/img813/3027/p1120002.jpg[/IMG] Czesiaczek w trakcie mordowania Kubusia Puchatka... [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/5940/p1120003.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/6338/p1120004x.jpg[/IMG] Zabutelkowany Łokuś... [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/5680/p1120006.jpg[/IMG] Mijanka zabawkowa, każde popyla w przeciwnym kierunku ukryć swoją zdobycz... [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/5600/p1120007.jpg[/IMG] Dni małpki też są raczej policzone...
  19. [SIZE=3][COLOR=red][B][COLOR=black]Stoimy przed widmem rozliczenia, do którego brakuje[/COLOR] 38zł. [COLOR=black][SIZE=2]Edit:[/SIZE] [/COLOR][SIZE=2][COLOR=black]Zapotrzebowanie na ogłoszenia zgłoszone na bazarku Paja.[/COLOR][/SIZE] [/B][/COLOR][/SIZE]
  20. [B]I przypomnienie finansów:[/B] Sytuacja wygląda więc tak: [COLOR=Red][B]Obecny stan posiadania Bingo - uaktualnienie:[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B](...) - nawias - pełnia tego co on zastępuje - w poście 1760!!![/B][/COLOR] .................................................. ............................................. [SIZE=2][COLOR=red][B]+ 226.50zł[/B][/COLOR] [B]- stan na dzień 06.05.2011[/B][/SIZE] [B]- 240zł hotelikowania (9.04 - 9.05.2011)[/B] .................................................. ....................... [SIZE=2][COLOR=red][B]- 13.50zł[/B][/COLOR][/SIZE] + 150zł Skarpeta Kudłaczy - info z dnia 9.04.2011 - 155zł - zakup josera senior z dnia 09.04.2011 [B]+ 200zł Coronaaj na wizytę piątkową - data jej wyznaczenia 12.05.2011[/B] - 50zł wizyta u weta - 13.05.2011 - 50zł cena wyjazdu - 13.05.2011 + 100zł (od Irenaka 20zł, z fantów od Ankub 66zł, od majqa 14zł) - 60zł zakup leków (polfilin, karsivan) info z dnia 17.05.2011 + 46.50zł majqa + 60zł sprzedany fant od Ankub + 37zł (Irenaka - 19zł, fant od Ankub - 18zł) .................................................. .................................................. ......... [SIZE=2][B][COLOR=red]+ 297zł[/COLOR][/B][/SIZE] - 72.50zł - doprowadzenie Bingo do ładu + odrobaczacz, info z dnia 08.06.2011 .................................................. .................................................. ........... [SIZE=5][B][COLOR=red]+ 224.50zł[/COLOR][/B][/SIZE] [B]Dotychczasowe wydatki:[/B] - hotelik w Radomsku - 15zł i hotelik w Łodzi - 15zł - transport do Łowicza i kilka km odbicie do Radomska, całość około 50zł - morfologia + biochemia - 84zł - wyróżnione allegro - 20.50zł - rozliczenie za wizytę, odrobaczenie, kąpiel, strzyżenie - 47zł - 1/2 worka karmy (którego całość była kupiona do spółki dla Bingo i Iksa) - 73.50zł - 60zł szczepienia (wścieklizna i wirusówki) - odnowienie powyróżnianego allegro przez Selengę - 20.50zł - 240 kastracja i pobyt w szpitaliku (160zł i 80zł) - 40zł (przy okazji kastracji zrobienie ząbków) - 200 zł rozliczenie hotelikowania - wznowienie wyróżnionego allegro - 20.50zł - 50zł chip - 20.50zł wznowienie wyróżnionego allegro - 160zł rozliczenie hotelikowania (9.10 - 9.11. 2010) - 20.50zł wznowienie wyróżnionego allegro - 250zł rozliczenie hotelikowania (9.11 - 9.12. 2010) - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.12.2010 - 9.01. 2011) - 14.50zł opłata za allegro (zrobione przez Selengę) [B]- [/B]300zł rozliczenie hotelikowania (9.01.2011 - 9.02.2011) - 14zł odrobaczenie, info z dnia 15.01.2011 - 90zł badania z dnia 05.02.2011 - 67zł obroża przeciw kleszczom - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.02.2011 - 9.03.2011) - 135zł ogłoszenie w MP dograne przez irenaka, które ukaże się w miesiącu kwietniu - 234zł = 150zł + 30zł + 50zł powtórka badań w związku z atakami (padaczki?) - 159zł karma pod kątem nerek - 40zł paliwo (wizyta w Łodzi 6.04.2011) - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.03.2011 - 9.04.2011) - 42 leki: polfilin i karsivan - wydatek z dnia 8.04.2011 - 42 leki: karsivan - info z dnia 27.04.2011 [B]- [/B]240zł rozliczenie hotelikowania (9.04.2011 - 9.05.2011) - 155zł - zakup josera senior z dnia 09.04.2011 - 100zł (50 + 50) wizyta u weta i rozliczenie dojazdu na nią - 13.05.2011 - 60zł zakup leków (polfilin, karsivan) info z dnia 17.05.2011 - 72.50zł - doprowadzenie Bingo do ładu + odrobaczacz, info z dnia 08.06.2011
  21. I jeszcze cztery: [video=youtube;DwTAlyptZO4]http://www.youtube.com/watch?v=DwTAlyptZO4[/video] [video=youtube;hwsmRj6CCuU]http://www.youtube.com/watch?v=hwsmRj6CCuU[/video] [video=youtube;cM_0uxi7iQo]http://www.youtube.com/watch?v=cM_0uxi7iQo[/video] [video=youtube;p1W3u5UzIgk]http://www.youtube.com/watch?v=p1W3u5UzIgk[/video]
  22. Bingo filmikowo: [video=youtube;q1WqeDWyvkw]http://www.youtube.com/watch?v=q1WqeDWyvkw[/video] [video=youtube;548NnWpr_Mc]http://www.youtube.com/watch?v=548NnWpr_Mc[/video] [video=youtube;0r312HJLclQ]http://www.youtube.com/watch?v=0r312HJLclQ[/video] [video=youtube;3wRRjb-ChRk]http://www.youtube.com/watch?v=3wRRjb-ChRk[/video]
  23. I ostatnie z filmików... [video=youtube;1Td9whuCM-o]http://www.youtube.com/watch?v=1Td9whuCM-o[/video] [video=youtube;4eTKzrv4FJA]http://www.youtube.com/watch?v=4eTKzrv4FJA[/video] [video=youtube;XE3sdmf_H3s]http://www.youtube.com/watch?v=XE3sdmf_H3s[/video]
  24. [quote name='Smyku']Zoran też szczuplaczek .[/QUOTE] Tak i z tym też chcę dojść przyczyny ale czekamy do odstępu czasu od odrobaczenia do testu na lamblie.
×
×
  • Create New...