-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Czekoladka Muszka w super DS, dług pozostał - 98zł - prosimy o $$$!!
majqa replied to Borówka16's topic in Już w nowym domu
Przytulam mocno Sylwuniu. Nie jesteś nienormalna. Jesteś kochana, wrażliwa, czuła. :-) A Tobie Muszeńko i Twojemu Nowemu Domkowi wszeeelkiej pomyślności, miłości, uwagi, rozwagi i ostrożności! :-) Bądź grzeczna maleńka... -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaanna019']Ok poczekam ;)[/QUOTE] Uff... Jestem. :-) W treści ogłoszenia (wątek) jest namiar na Temidę w ŁTOZ, w obecnej partii ogłoszeń na mnie. Spokojnie można zostawić moje, bo Temida pewno ma urwanie głowy ze swoimi, pilotowanymi psiakami. Smyku, nie popitoliłam niczego rozliczeniowo? Punktuj moje byki, plizzz. -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='sylwiaso'] (...)To są powsinogi bez mamusi ani rusz![/QUOTE] To po pierwsze, a po drugie nie mogłam mamie zostawić wszystkich zbójników więc zabrane zostały dwa najbardziej kontrowersyjne. :-) -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Sylwuś, jutro wracam do domu, wpadnę na wątek Musi. :-) Rozliczenie podciągnięte. -
Niech no jutro dotrę doma to siem rozpatrzem. :-) Fajnie, że preparaty pokupowane. Niii ma co komentować. Jak mi coś do łepetyny wpadnie dam znać. Aaaa, poproście Madzik o zorientowanie się, jesteście w kontakcie, czy i za ile (jeśli w ogóle) mogłaby zdobyć ArhroHA (stawy). Jak looknę w necie, po ile obecnie to cóś. U swoich podłot zrobiłam zapas i nie mam orientacji, jak zmieniły się ceny. Buziaki Wam Wszystkim, cmoki Fawkowi i Kresi! :-)
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
No ja Wam dam, niech no tylko wrócę. Jestem "zwyjazdowiona" z Czesią i Łokiem. :-) -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
majqa replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[COLOR=blue][B]Potwierdzam otrzymanie 60zł na Bingo. Składam gorące podziękowania za pomoc temu psiakowi. :loveu: :loveu: :loveu: [/B][/COLOR] -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
O mój... Amelcia ma skręconą nóżkę? :-( Biedactwo uziemione, kiedy pogoda jak drut, a do tego pewno ból. Oj, maleńka... Zdrowiej Amelciu. Ależ pech. -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='sylwiaso']Czesiulu ty ciociny......:calus::calus:[/QUOTE] Czesiul nocką uuukopał taaaką dziurę, że mała głowa. Ranek też zaczął od drążenia gleby. ;-) -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Ależ zjechałeś chłopie... -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='Marycha35']Gromadka na medal:):):)[/QUOTE] Właśnie znów doprowadzam mieszkanie do ładu po tych medalistach. :evil_lol: Dziś mąż zakopywał gigant doły, najgorsze jest to, że jednym z nich Remiś stoczył walkę turlaniową z Czesławą i... już nie jest beżowo - złoty. :shake: Zamarłam, nie wiedziałam, czemu jest mokry a ta mokrość okazała się Cześkowym zapluciem. :cool3: -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='Marycha35']Hi, czyli sik paluszki lizać....?;) he he he[/QUOTE] Ototototo, właśnie! :-) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
A jasne, po wielokroć. :-) -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']No i jakos nie zjadl dzieciecia :):)[/QUOTE] ... bo ono jest poniekąd jego. ;-) Swój ludź tyle, że mały. :-) -
[quote name='Borówka16']Madzik770 dopiero dołączyła do straży i nie jest inspektorem, piszcie do Agnieszki - ziutki74.[/QUOTE] Olu, napiszesz? A inna inszość, tu potrzeba nawet nie tyle inspektora, choć dobrze by było, co kogoś, kto ma gadane. Olgo, już nie jestem w Łodzi, a poza i z meniskiem wypukłym zwierzaków.:-(