Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. A największy, że... sami wiecie. :-) Jak się porówna początek wątku i obecny etap... Jejku, naprawdę cuda, istne cuda się tu zadziały.
  2. Przytulam mocno Sylwuniu. Nie jesteś nienormalna. Jesteś kochana, wrażliwa, czuła. :-) A Tobie Muszeńko i Twojemu Nowemu Domkowi wszeeelkiej pomyślności, miłości, uwagi, rozwagi i ostrożności! :-) Bądź grzeczna maleńka...
  3. [quote name='Marycha35']Tu są rządy demokratyczne:)[/QUOTE] W rzeczy samej! :-) Yesooo, jak dobrze jest wrócić do domu. Nawet krzesło, które uwierało w tyłek jakieś takie kochane i miękkie się zdaje. :-)
  4. [quote name='jaanna019']Ok poczekam ;)[/QUOTE] Uff... Jestem. :-) W treści ogłoszenia (wątek) jest namiar na Temidę w ŁTOZ, w obecnej partii ogłoszeń na mnie. Spokojnie można zostawić moje, bo Temida pewno ma urwanie głowy ze swoimi, pilotowanymi psiakami. Smyku, nie popitoliłam niczego rozliczeniowo? Punktuj moje byki, plizzz.
  5. [quote name='sylwiaso'] (...)To są powsinogi bez mamusi ani rusz![/QUOTE] To po pierwsze, a po drugie nie mogłam mamie zostawić wszystkich zbójników więc zabrane zostały dwa najbardziej kontrowersyjne. :-)
  6. Sylwuś, jutro wracam do domu, wpadnę na wątek Musi. :-) Rozliczenie podciągnięte.
  7. Niech no jutro dotrę doma to siem rozpatrzem. :-) Fajnie, że preparaty pokupowane. Niii ma co komentować. Jak mi coś do łepetyny wpadnie dam znać. Aaaa, poproście Madzik o zorientowanie się, jesteście w kontakcie, czy i za ile (jeśli w ogóle) mogłaby zdobyć ArhroHA (stawy). Jak looknę w necie, po ile obecnie to cóś. U swoich podłot zrobiłam zapas i nie mam orientacji, jak zmieniły się ceny. Buziaki Wam Wszystkim, cmoki Fawkowi i Kresi! :-)
  8. No ja Wam dam, niech no tylko wrócę. Jestem "zwyjazdowiona" z Czesią i Łokiem. :-)
  9. [COLOR=blue][B]Potwierdzam otrzymanie 60zł na Bingo. Składam gorące podziękowania za pomoc temu psiakowi. :loveu: :loveu: :loveu: [/B][/COLOR]
  10. O mój... Amelcia ma skręconą nóżkę? :-( Biedactwo uziemione, kiedy pogoda jak drut, a do tego pewno ból. Oj, maleńka... Zdrowiej Amelciu. Ależ pech.
  11. [quote name='sylwiaso']Czesiulu ty ciociny......:calus::calus:[/QUOTE] Czesiul nocką uuukopał taaaką dziurę, że mała głowa. Ranek też zaczął od drążenia gleby. ;-)
  12. Cudna jest, charakter, zachowanie i te oczyska.
  13. Ależ zjechałeś chłopie...
  14. [quote name='Marycha35']Gromadka na medal:):):)[/QUOTE] Właśnie znów doprowadzam mieszkanie do ładu po tych medalistach. :evil_lol: Dziś mąż zakopywał gigant doły, najgorsze jest to, że jednym z nich Remiś stoczył walkę turlaniową z Czesławą i... już nie jest beżowo - złoty. :shake: Zamarłam, nie wiedziałam, czemu jest mokry a ta mokrość okazała się Cześkowym zapluciem. :cool3:
  15. Szok, ten pies to cudo. Ileż znaczy wrażliwa ręka i serce. Eh...
  16. [quote name='Marycha35']Hi, czyli sik paluszki lizać....?;) he he he[/QUOTE] Ototototo, właśnie! :-)
  17. To i nie sugerowałam odbioru a pójście tropem argumentacji, że może ten psiak to ciężar, a może znajdzie się ktoś inny, kto zechce ten ciężar dźwignąć, słowem - zrzeczenie.
  18. [quote name='tana']No własnie, właśnie. Dlatego jeszcze bardziej mi żal bidulka...[/QUOTE] Fawor ma Was i swój raj! :-) I to jest najważniejsze! :-)
  19. [quote name='Szarotka']No i jakos nie zjadl dzieciecia :):)[/QUOTE] ... bo ono jest poniekąd jego. ;-) Swój ludź tyle, że mały. :-)
  20. Cudne wieści. To prawda Tano, że niepewność Faworka przekłada się na jego zachowanie wobec innych psiaków. Do tego mogą dochodzić jeszcze jakieś niefajne wspomnienia z konfrontacji.
  21. [quote name='Borówka16']Madzik770 dopiero dołączyła do straży i nie jest inspektorem, piszcie do Agnieszki - ziutki74.[/QUOTE] Olu, napiszesz? A inna inszość, tu potrzeba nawet nie tyle inspektora, choć dobrze by było, co kogoś, kto ma gadane. Olgo, już nie jestem w Łodzi, a poza i z meniskiem wypukłym zwierzaków.:-(
×
×
  • Create New...