-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
OK, nie ma problemu.
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']no to uff bo już myślałam, że posłałam do kogoś innego :lol:[/QUOTE] Naprawdę przepraszam za matołectwo i ślepotę. Smyku, plizzz, pilnuj mnie dalej. -
[quote name='magdyska25'](...) Majqa- tak, wolałabym segregację (mogę jeszcze prosić o link do bazarku? Przynajmniej będę starała się podrzucać). Oczywiście, niech tak będzie. Link: http://www.dogomania.pl/threads/209319-Kosmetyki-Dior-Givenchy-Estee...-i-in...-Franio-i-Jasiek-prosz%C4%85-o-pomoc!-26.06!
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[B]Post 2113 uaktualniony. [/B] -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='sylwiaso']Cioteczki Dziękuję za przybycie do mnie na wątek:buzi::buzi::klacz:!!!Dziekujemy za wpłaty od Smyku-bazarek 30zł od cioci Malawaszki 38zł i jeszcze raz od Smyku 29zł:calus::buzi::buzi:[/QUOTE] Malawaszko, Smyku mnie przywołała do porządku. Dzięki Smyku. Jest ta wpłata, przeoczyłam wpis. Przepraszam. Edit: Kwota 29zł już była dopisana. Dopisuję kwoty 38zł i 30zł. -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']a mojej bazarkowej wpłaty nie ma?[/QUOTE] Może jeszcze nie ma. Z bankami różnie to jest. Wczoraj miałam np. cynk od Smyku w sprawie jej wpłaty (bazarek) i też jej nie widzę jako zgłoszonej. -
Tak, PW dostałam. Idealnie po połowie może nie wyjść choć będę się starała, czyli segregacja podliczeniowa.
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moja prośba/ pytanie. Wrzucam stosownie wcześniej pod rozwagę/ do decyzji. Z fantów Malibo trwa bazarek dla Jasia i dla Franka. Na jakie konto ma iść wpłata, jakie mam podawać, bo to dwa psy, dwa różne konta. Robić segregację na okoliczność podliczenia bazarku? Jednemu to, drugiemu to? A może, podać jedno konto, w tytule wpłaty będzie poza nickiem wpłacającego Jasio i Franio, a dopiero po spłynięciu całości wpłat dokonać podziału zebranej kwoty? -
Moja prośba/ pytanie. Wrzucam stosownie wcześniej pod rozwagę/ do decyzji. Z fantów Malibo trwa bazarek dla Jasia i dla Franka. Na jakie konto ma iść wpłata, jakie mam podawać, bo to dwa psy, dwa różne konta. Robić segregację na okoliczność podliczenia bazarku? Jednemu to, drugiemu to? A może, podać jedno konto, w tytule wpłaty będzie poza nickiem wpłacającego Jasio i Franio, a dopiero po spłynięciu całości wpłat dokonać podziału zebranej kwoty?
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Sprawdzaj następne Sylwuś, bo jeszcze będą. :-) -
[quote name='rita60']Coś zamarł wątek....[/QUOTE] Nie ma czym ucieszyć oka, a i nikogo, kto zechciały podjechać do państwa na dłużej, kto dopytałby o miłe do poczytania szczegóły, kto zrobiłby choć parę zdjęć. Ciężko jest więc hopać wątek, mnożyć domysły, czy wyrażać niezadowolenie ze skąpych info choć na całe szczęście te nam dostępne brzmią dobrze. Może jeszcze inaczej... nie ciężko ale po prostu nic to hopanie nie daje.
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[B]A na zakończenie dnia przypomnę, że na Bingo są następujące bazarki:[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/208587-Latarka-LED-Parker-dzwonek-wietrzny-listwa-zabezpiecz.-i-in.-Bingo-do-20.06[/url]! [url]http://www.dogomania.pl/threads/209494-CACKO-nie-do-kupienia-w-Polsce-no-chyba-%C5%BCe..-ODTWARZACZ-MP5-na-Bingo-do-24.06[/url]! [url]http://www.dogomania.pl/threads/209538-Do-30.06-na-Bingo-stringi-paski-szaliczek-m%C4%99skie-buty-sportowe[/url]... [url]http://www.dogomania.pl/threads/209454-Hity-ksi%C4%85%C5%BCkowe-szybko-i-tanio!-Na-Bingo-do-21.06-Zapraszam[/url]! Bardzo gorąco proszę o ich podnoszenie. Ich żywotność ma szansę przełożyć się na wsparcie na psiaka. -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
majqa replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Jeju... to ogromna pomoc... :sweetCyb::mdleje:Dziękuję! :loveu: -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
majqa replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Mam pytanie ale rozwinę je wstępem... Pamiętacie zapewne Bingo. Ów Bingo, mimo lawiny ogłoszeń wciąż kwitnie w hotelu (koszt 240zł). W trakcie wyszła zaćma i padaczka. Czy coś jeszcze, jako osoby pomagające pudlom, jesteście władni zrobić w jego sprawie? Potrzeby są następujące: - pieniążki na hotelik (cenę podałam) - pieniążki na karmę joserę senior (Może ktoś miałby odstąpić?) - pieniążki na leki: karsivan, luminal, polfilin (j.wyż. w nawiasie) - pieniążki na badania kontrolne (najbliższe lada moment) - płatny czy bezpłatny (ta druga wersja niezwykle pożądana) domowy, bezterminowy DT, sprawdzony, troskliwy, doświadczony w opiece nad starszym psiakiem z padaczką i bez innych psów, które nakręcają Bingo na potęgę (stwarzając potencjalną szansę kolejnego ataku). Owszem, obecna jego sytuacja jest niewesoła z racji kojca. Opieka jednak i zaangażowanie hoteliku w psiaka max. Tak więc tu oczekuję, takiego szukam, domowego DT, który zaangażuje się w Bingo równie mocno jak hotelik. Ewentualne rozstanie z hotelikiem ten psiak zapewne bardzo przeżyje. Tam się wpasował, tam jest królem. Wielka szkoda tylko, że jego zawadiacki charakterem nijak się nie przytemperował. Wiem, zdaję sobie sprawę, że piszę o oczekiwaniu cudów ale niejako czuję się w obowiązku zgłosić Wam obecną sytuację Bingo. Oczywiście gorąco zapraszam na jego wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/192227-Bingo-w-typie-pudla-za%C4%87ma-padaczka-p%C5%82atny-DT-na-cito!-Pomocy[/url]! -
Co do chemii... czy to byłaby taka, po której trzeba izolować psa?
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']karmelcia napisała, że Zeus jest u niej na DT a wątek założyła... Nes2009 [url]http://www.dogomania.pl/threads/187465-Zeus.-Kupka-nieszcz%C4%99%C5%9Bcia-zbiera-na-leczenie.-Pom%C3%B3%C5%BCmy-razem[/url]!!![/QUOTE] Zgadza się, fakt, do tego jest info na wątku Zeusa o SOS bokserach. No ciekawostka... -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Mogę mieć tylko nadzieję, tak a propos losów innych psów z dogo, że to nie ta sama osoba. Oj, a już mi było tak... może nie wesoło ale weselej. Hm... Póki mam coś jeszcze do powiedzenia w kwestii Bingo, a optymistycznie zakładam, że mam.... Bingo się do Karmelci nie wybiera. Powierzając komuś psa, pilotując niejako to powierzenie muszę mieć więcej info o chętnej osobie, więcej niż klika identycznych, założonych tematów i to info podanych na danym wątku, gdzie pada oferta, nie telefonicznie. Słowem, kawa na ławę i sprawdzenie DT, a dopiero potem wyprawa. Zbyt wielu dotąd krystalicznym osobom na dogo obsunęła się rzeczywistość. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No właśnie. Ludzie zastygli, martwią się, czekają na napływ wieści, oby dobrych. -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']czy karmelcia to Nes2009???[/QUOTE] Pojęcia nie mam. A co by ten drugi nick oznaczał, jeśli to byłby drugi nick tej samej osoby? -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
... czyli tego pana, o którym wrzuciłam już info jako podpowiedź. Pewno są jakieś powody. Co do finansów Moniko. Mam jeszcze jedną pulę fantów od Malibo. Skończy się bazarek kosmetykowy, zrobię kolejny z pozostałymi. -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Borówka16']Emilko, wyjęłaś mi to z ust :) Myślę, że dobrze jakby Bingo poszedł do Karmelci, bo to DT domowy, a i cena niewygórowana, Karmelcia z tego co wiem miała już dogomaniackie psy (od xmartix i jeszcze od kogoś, nie pamiętam, mówiła mi).[/QUOTE] [I]Dobrze jakby,[/I] a że pojedzie to na szczęście dwie różne sprawy. W domu, jeśli to wciąż aktualna informacja, są dwa boksery i... tam Bingo nie pojedzie. Zmartwień na ten moment mi wystarczy. Karmelcia długo już szuka psiaka na DT. Założyła więcej niż jeden wątek. Wejdź w założone przez Karmelcię tematy, a znajdziesz, jeśli dobrze widzę, 7 na ten sam temat. Tu jest więcej do poczytania, na tym wątku i ja się odezwałam: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203939-dt-okolice-opola[/URL] Trochę dużo tego, nie licząc offów na wątkach takich jak Bingo. Na dogo posucha dobrych domów, a Karmelcia wciąż szuka. Mnie z kolei informowała, że miała na DT psiaki z SOS boksery. Jak dotąd nie widzę na jej wątkach ni jednego wpisu kogoś z tej organizacji w ramach poręczenia za dom, co nie znaczy, że to zły dom, a co wolę dodać, by była jasność. Ja Borówko na zimne dmucham i dmuchać będę. Akcja z wetem z Obornik, z Arktyką itd... nauczyły mnie skutecznie trzymać się zasady ograniczonego zaufania. Edit: A póki co zapraszam na kolejny bazarek na rzecz Bingo: [url]http://www.dogomania.pl/threads/209538-Do-30.06-na-Bingo-stringi-paski-szaliczek-m%C4%99skie-buty-sportowe[/url]... -
Witajcie Dziewczyny, Jeśli mogę coś podpowiedzieć. Pies jest pod opieką behawiorysty. Poproście tę osobę o opinię/ diagnozę psa na piśmie, wrzućcie ją za zgodą tejże osoby na wątek, na 1 stronę. Chodzi mi zarówno o diagnozę początkową jak i przyjęty plan działania, ewentualne postępy psa etc. Być może jest to na przestrzeni wątku wrzucone ale nie każdemu chce się, co dla mnie jest zrozumiałe, brnąć przez całość wątku. To może być bardzo przydatne, zwłaszcza dla osoby, która może się w trakcie wątku objawić i chcieć dać psu płatny (za niższą kwotę niż np. hotelik), bezpłatny DT, a może i DS. Tego wykluczyć się nie da. Ponadto, na wątku innego pudla, Bingo, pojawiła się oferta pomocy ze strony inga.mm. Skontaktujcie się z tą osobą, może zechce wspomóc Waszego psiaka miejscem u siebie, oczywiście tu musicie o wsio dopytać, podobnie i ta osoba w drugą stronę o istotności dotyczące Kajo.
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
O wszystkich odnotowanych, raptem dwóch, jest info na wątku. Reszta to spekulacja: [I]były, nie były[/I]. Jeśli były to poza kontrolą Sylwii.