Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Ale czaderskie, dziękuję Figo!!! :-)
  2. Sylwia, poleciało 20zł (sprzedaż fantu od Ankub).
  3. Ujmij te najważniejsze, bo łupież, świąd skóry, a bodaj i świerzb to żadne halo (w porównaniu z innymi przypadłościami).
  4. [quote name='Monika z Katowic']Ale o jaki mój pomysł chodzi? Bo nie rozumiem? O ten transport do weterynarza? (...). Nie zrozumiałyśmy się. Nie wiem, czy to akurat trafiony pomysł - ten zwrot dotyczy mojego pomysłu, który opisałam dalej (zmiana w tytule).
  5. OK, super. :-)
  6. Jestem Stonko. Czy masz szansę "dobrać się" mocniej do Szyszki (foty, więcej konkretów o niej, dane kontaktowe) i przesłać mi to na mail? Im szybciej tym lepiej niech to mam, a ja z kolei w góra 7-14 dni obrobię Ci ją tekstowo i ogłoszeniowo.
  7. Sytuacja wygląda więc tak: [COLOR=Red][B]Obecny stan posiadania Bingo - uaktualnienie:[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B](...) - nawias - pełnia tego co on zastępuje - w poście 1760!!![/B][/COLOR] .................................................. ............................................. [SIZE=2][COLOR=red][B]+ 226.50zł[/B][/COLOR] [B]- stan na dzień 06.05.2011[/B][/SIZE] [B]- 240zł hotelikowania (9.04 - 9.05.2011)[/B] .................................................. ....................... [SIZE=2][COLOR=red][B]- 13.50zł[/B][/COLOR][/SIZE] + 150zł Skarpeta Kudłaczy - info z dnia 9.04.2011 - 155zł - zakup josera senior z dnia 09.04.2011 [B]+ 200zł Coronaaj na wizytę piątkową - data jej wyznaczenia 12.05.2011[/B] - 50zł wizyta u weta - 13.05.2011 - 50zł cena wyjazdu - 13.05.2011 + 100zł (od Irenaka 20zł, z fantów od Ankub 66zł, od majqa 14zł) - 60zł zakup leków (polfilin, karsivan) info z dnia 17.05.2011 + 46.50zł majqa + 60zł sprzedany fant od Ankub + 37zł (Irenaka - 19zł, fant od Ankub - 18zł) .................................................. .................................................. ......... [SIZE=2][B][COLOR=red]+ 297zł[/COLOR][/B][/SIZE] - 72.50zł - doprowadzenie Bingo do ładu + odrobaczacz, info z dnia 08.06.2011 + 15.50zł - majqa .................................................. .................................................. ........... [SIZE=2][B][COLOR=red]+ 240zł[/COLOR][/B][/SIZE] [B]- 240zł - hotelikowania (9.05 - 9.06.2011)[/B] + 30zł - majqa (sprzedane fanty od Ankub) .................................................. .............. [SIZE=2][B][COLOR=red]+ 30zł[/COLOR][/B] [/SIZE][B]- stan na dzień 08.06.2011[/B] + 29zł - wpłata od Smyku - 87zł - leki - info z dnia - 10.06.2011 + 150zł Skarpeta Kudłaczy - info z dnia - 10.06.2011 + 200zł Kundelkowa Skarbonka - info z dnia 14.06.2011 + 15zł od Obraczus87 - info z dnia 14.06.2011 + 30zł jaanna019 - info z dnia 15.06.2011 + 50zł leni356 - info z dnia 15.06.2011 + 38zł od malawaszka z bazarku majqa (książki) - info z dnia 14.06.2011 + 30zł od Smyku z bazarku majqa (książki) - info z dnia 14.06.2011 + 20zł od Gruba Berta z bazarku majqa (fant od Ankub) - info z dnia 14.06.2011 + 60zł od Pudlowa Skarbonka - info z dnia 17.06.2011 + 20zł od majqa (fant od Ankub) - info z dnia 18.06.2011 .................................................. ........................................................ [SIZE=5][COLOR=red][B]+ 585zł[/B][/COLOR][/SIZE] [B]- stan na dzień 18.06.2011[/B] [B]Dotychczasowe wydatki:[/B] - hotelik w Radomsku - 15zł i hotelik w Łodzi - 15zł - transport do Łowicza i kilka km odbicie do Radomska, całość około 50zł - morfologia + biochemia - 84zł - wyróżnione allegro - 20.50zł - rozliczenie za wizytę, odrobaczenie, kąpiel, strzyżenie - 47zł - 1/2 worka karmy (którego całość była kupiona do spółki dla Bingo i Iksa) - 73.50zł - 60zł szczepienia (wścieklizna i wirusówki) - odnowienie powyróżnianego allegro przez Selengę - 20.50zł - 240 kastracja i pobyt w szpitaliku (160zł i 80zł) - 40zł (przy okazji kastracji zrobienie ząbków) - 200 zł rozliczenie hotelikowania - wznowienie wyróżnionego allegro - 20.50zł - 50zł chip - 20.50zł wznowienie wyróżnionego allegro - 160zł rozliczenie hotelikowania (9.10 - 9.11. 2010) - 20.50zł wznowienie wyróżnionego allegro - 250zł rozliczenie hotelikowania (9.11 - 9.12. 2010) - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.12.2010 - 9.01. 2011) - 14.50zł opłata za allegro (zrobione przez Selengę) [B]- [/B]300zł rozliczenie hotelikowania (9.01.2011 - 9.02.2011) - 14zł odrobaczenie, info z dnia 15.01.2011 - 90zł badania z dnia 05.02.2011 - 67zł obroża przeciw kleszczom - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.02.2011 - 9.03.2011) - 135zł ogłoszenie w MP dograne przez irenaka, które ukaże się w miesiącu kwietniu - 234zł = 150zł + 30zł + 50zł powtórka badań w związku z atakami (padaczki?) - 159zł karma pod kątem nerek - 40zł paliwo (wizyta w Łodzi 6.04.2011) - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.03.2011 - 9.04.2011) - 42 leki: polfilin i karsivan - wydatek z dnia 8.04.2011 - 42 leki: karsivan - info z dnia 27.04.2011 [B]- [/B]240zł rozliczenie hotelikowania (9.04.2011 - 9.05.2011) - 155zł - zakup josera senior z dnia 09.04.2011 - 100zł (50 + 50) wizyta u weta i rozliczenie dojazdu na nią - 13.05.2011 - 60zł zakup leków (polfilin, karsivan) info z dnia 17.05.2011 - 72.50zł - doprowadzenie Bingo do ładu + odrobaczacz, info z dnia 08.06.2011 - 240zł - hotelikowania (9.05 - 9.06.2011)
  8. Moniko, nie wiem, czy to akurat trafiony pomysł ale... na dogo chorych psów bez liku, podmień może w tytule zwrot o chorobie (ogólnik) na poszczególne przypadłości Franusia. Może to go akurat wyróżni, przykuje uwagę nowych ludzi, chętnych dołączyć do wątku.
  9. [quote name='Kasiulek 27']dziś się okazało,że jamniczek ma domek, ma na imię Boss . Wiele do życzenia stawia jego wygląd bo pies jest zabiedzony:( . Właściciele psa puszczali go samopas. w trakcie rozmowy z nimi powiedzieli mi,że jego wygląd spowodowany jest " otruciem " i zakończył leczenie. Z Bossem było bardzo ciężko, oprócz tego pies choruje na Nowotwora :( . właściciele twierdzą,że pies należy do niejadków choć u nas wszystko jadł nawet suchą karmę. (...)[/QUOTE] Jestem Olgo. Kasiulek, spróbuj wybrać się z kimś (z siłą wsparcia osobowego, bo raźniej, a i z siłą perswazji to drugi plus) i pójść tropem starszego, z nowotworem psa - niejadka, któremu chciałabyś poszukać nowego domu (u ludzi zakochanych w jamnikach), czyli państwa uwolnić od kłopotliwego wyzwania (= chory, kasożerny pies). Chcąc tam pójść skontaktuj się proszę z madzik770, jest z łódzkiej Straży dla Zwierząt. Może zechce Cię wspomóc swoją osobą w odwiedzinach. Z samymi odwiedzinami nie zwlekaj, ta sytuacja wygląda bardzo źle.
  10. Jeśli ktoś ma pomysł, proszę o pomoc dla Emilii, podpowiedź. :modla:
  11. [quote name='Smyku']Izuś , ona akurat szczęśliwa jest .[/QUOTE] To akurat prawda :-) ale bida, bo wciąż bez DS.
  12. Lada moment przyjdzie czas na kolejne, Twoje ogłoszenia. Oj Bido, w górę!
  13. Buziaki Dzielny Franusiu! Dziękuję Ajlii! :-)
  14. Dobranoc Jaśminku!
  15. Tak to jest ustalone. Wpływ na moje konto, podział, wypływ.
  16. Mój Boże, bardzo, bardzo Wam współczuję przeżyć i do tego stawania przed koniecznością wyboru. :-( (Z Jaśminem też decyzja do podjęcia nie w kij dmuchał.) Cieszę się natomiast, że Wasz psiak już tak długo wychodzi z opresji obronną łapką. Oby tak dalej. Temat smutny ale wieści, które tu przekazujesz, ich esencja, nie taka zła. :-)
  17. [quote name='Borówka16'](...) Czy czekamy do drugiej po/ad.?[/QUOTE] Jeśli to z nikim i z niczym nie koliduje może jeszcze trochę bym poczekała.
  18. Do obostrzeń nie odniosłam się w kwestii nie znanego mi endoxanu, a na podstawie info Ajlii, że albo klasyczna chemia albo endokxan, a albo... albo czyni różnicę. Rodzaj podawanej chemii implikuje sposób postępowania. Wiem to na podstawie info od onkologów ludzkich, w odniesieniu do zwierząt od wetów współpracujących z innymi wetami, którzy prowadzą psy chemią. Ci ostatni jednak nie rozwijali tematu, nie było takiej konieczności, przy jakiej substancji, a przy jakiej nie, konieczna jest izolacja zwierzęcia.
  19. Z kolei we wpłatach z bazarku mała zmiana zgodnie z sugestią Malibo. Całość wpłat pójdzie na moje konto, kolejno podzielę je i zasilę konto Jaśka i Franka.
  20. Jaanna, daj spokój, pomogłaś bardzo, za co równie mocno dziękuję. :-) Dziękuję i Wszystkim Innym, którzy zechcieli się tu pojawić i dopomóc w troszkuuu patowej sytuacji. :-)
×
×
  • Create New...