Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [quote name='Romek-Zamość']Mam nadzieję, że wypatrzy ją ktoś odpowiedni :roll:[/quote] Tylko ktoś taki wchodzi w grę!!!
  2. Gdzież człowiek dla tak pięknego psa???
  3. Szakuniu pędź pięknoto po lepsze jutro.
  4. Kolejny Maksiu dzionek Ci minął bez stałego człowieka.
  5. W górę Sarciu, dziś słowo stanie się ciałem i zamieszka w eterze. ;)
  6. Ja tam do skały nie porównam się, stoicki spokój mi się naruszył ale cierpliwości na szczęście nie brak.
  7. I gdzież ten dom???
  8. Kolejny dzionek przed wami rozrabiaki!
  9. Pędź Libro na samą górę. Ciekawe suniu jak się czujesz?
  10. W poprzednim poście napisałam, że już daję cynk na forum rottków i już to zrobiłam zakładając suce wątek.
  11. Przy okazji dokarmiania zrób jej fotki!!!!!!!!!!!!!!! Wrzuć na wątek. Już daję cynk na forum rottków.
  12. Gonzuniu, rewelacja, jutro będziesz miał sesję zdjęciową!!! :multi:
  13. Daj mi Feluś na PW fona do opiekunów Bolka. Na spokojnie zadzwonię juterkiem. Męża wyprawiam w siną dal więc nie będzie nade mną cenzora!!!:evil_lol:
  14. Ma się rozumieć. Jutro będzie tekst na wątku.
  15. Śmiej się śmiej Brązowa.:evil_lol: Pan dzwonił przed momentem. Przepraszał za milczenie - małe, domowe zawirowanie, to i dobrze, że, jak pisałam, nie wydzwaniałam do niego. Przyjeżdża w środę.
  16. Dziękuski!!! :loveu: ;)
  17. [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/9026/piesprzed741196mp2.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/4945/1217px8.jpg[/IMG]
  18. Dea, mózg mi dziś chce rozsadzić z bólu głowy, wrzuć mi proszę w najbliższym poście imię i nr. telefonu (może są na wątku ale brak mi sił przelatywać dziś całość) do osoby pilotujacej sprawę to raz. Dwa - miasto i województwo pobytu psa (zależnie od stron ogloszeniowych takie rzeczy są wymagane). By uniknąć zamotania na wątku w jednym poście będę dorzucać strony ogłoszeniowe. Jeśli ktoś się przyłączy z pomocą będzie wiedział, czego już nie dublować. OK?
  19. Niestety, to nie był pozytywny dzionek, moja nieobecność podyktowana była wyłącznie potężnym bólem głowym jak sądzę, po stresowej sobocie i niewyspaniu. Cóż, wciąż czekam na jakiś sygnał od Pana. Nie będę sama do niego wydzwaniać, bo to by była namolność, do niej mi daleko. Jeśli do jutra wieczór nie będzie odzewu trzeba będzie dać innym szansę na charcię. Brak odzewu jutro będzie 4tym dniem milczenia.
  20. Sypnęło sukcesami na obu frontach, wspaniale!!!:loveu:
×
×
  • Create New...