Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Maciaszek, super, poprostu nie wiedziałam, stąd moje pytanie. Loleczko, wrzuć na cierpliwość i nie daj się zwieść podszeptom. Niezdrowa sytuacja...:shake: Przytulam Cię Dziewczyno bardzo mocno, wiem jakie masz wielkie serducho...:loveu:
  2. O matuś, aż boję się zapytać, co przeszkadza...Ten pies pewno już ich pokochał...:-( Póki co, oddaję Adze palmę pierwszeństwa, jej TZ jest bardziej do urobienia....:roll:
  3. [URL]http://vegie.pl/topics163/1457.htm#16302[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Oddam/Sara-sunia-cien-blaga-o-litosc-o-wolnosc.html,23846[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,49,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.dwukropek.pl/0,70610,3051109,23395149,Zielona_Gora_Zwierzaki___Adopcja,138-192.html[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/id72198.html[/URL]
  4. A propos ogłoszeń, czy robiąc tekst byłam jedyną osobą, która poogłszała psiaki, czy ktoś jeszcze dołączył tylko nie podał na wątku linków?
  5. Nie spodziewałam się, że jest aż tak rewelacyjnie Pati!!! :loveu:
  6. Wrócę do domu, zrobię ogłoszenia i na wątku, w jednym poście, podam linki. Potem uśmiechnę się do Woli i Folen o poogłaszanie na innych stronach.
  7. OK. To wiele wyjaśnia.
  8. Warto by było wobec tego uzupełnić o nim info. Do jakiego domku powinien trafić. Co z ewentualnością innych zwierząt, dzieci...etc...Wiadomo coś?
  9. Jejku!!! A czy wiadomo coś bliżej o domku adopcyjnym???
  10. Wierzę, że Boluś da z siebie max, Aguś reszta w Twoich rękach!!!
  11. Nie jestem zadowolona z tego tekstu dziewczyny. Przewertowałam wątek i jest on bardzo skąpy w info o Sarze. Samym zrównoważeniem i smutkiem nie załatwi się sprawy. Brakowało mi punktów zaczepienia. Co jeszcze o niej wiecie? Jaka jest wobec człowieka? Czy miała kontakt z dziećmi? Do jakich warunków Waszym zdaniem nadaje się, a jakie absolutnie odpadają? Teraz i owszem, jest zdominowana ale jaka była wobec innych psów na początku? Widziała kota, a jeśli, jak reagowała? Jak chodzi na smyczy? Jest szczekliwa, czy to cichy pies??? Można jej zabrać miskę, odebrać coś z pychola? Pytania, pytania....
  12. [CENTER][B]Sara, sunia cień, błaga o litość, o wolność...[/B] Na każdej istocie żywej samotność, ograniczona przestrzeń, monotonia codziennych widoków odciska piętno, bywa, że nieodwracalne. Powszedniość wtedy boli, pojawia się paniczny strach, potrzeba ucieczki, zmiany, cena tego zaczyna nie grać roli. [B]Takie cierpienie, z różnych względów, jest zarówno udziałem ludzi jak i zwierząt. Wolność i odmiana losu tych ostatnich jednak, leży wyłącznie w rękach człowieka. [/B]W schronisku w Cieszynie wyrok za nieswoje winy odbywa śliczna, 3 letnia sunia Sara. Kilka zaledwie miesięcy sprawiło, że sunia zaczęła gasnąć w oczach, te straciły blask nadziei, wiarę zastąpiło poddanie się. Z dnia na dzień [B]Sara staje się swoim cieniem, a jej prawdziwy cień zdaje się nie wytrzymywać konkurencji. [/B]Cóż z tego, że sunia ta mogłaby przyprawić niejednego opiekuna o radość nawiązanej z nią ciepłej relacji? Jej otwartość na człowieka, pragnienie obcowania z nim, zrównoważenie nie pociągają nikogo. [B]To najwłaściwszy moment by powiedzieć o tej suni światu, pokazać ją skoro jest jeszcze na to czas. [/B] [B]Patrząc na jej zrezygnowanie, można się spodziewać, że tego czasu ma ona bardzo mało.[/B][/CENTER] [LEFT] [B]Błagamy o pomoc dla Sary, o dom i człowieka, który dając Sarze miłość i wolność zadba, by nigdy nie wróciła do rzeczywistości schroniskowej.[/B] [B]W sprawie adopcji Sary prosimy o kontakt z Panią Kasią, e-mail: [/B][EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL][B] ; kom. 0 603 244 518 ; gg; 2415781 [/B][/LEFT]
  13. Jejku Dorotko, konikowi się udało ale Ty padniesz Dziewczyno...:-(
  14. [B]Emiluś[/B], przypominam, że z Twoich pieniążków zostało [B]41,11zł[/B]. Jestem już po rozmowie z doktorem, dokładam do tego ile trzeba i za 50zł +- z małym hakiem, kupuję (w tym tygodniu) butlę jakiegoś paskudztwa antypchelnego, równie skutecznego jak frontline ale przystępniejszego cenowo. Rozliczenie wrzucę na wątek charci. Dokończenie sprawy spanielki. Jestem po rozmowie z doktorem. Ponad sprawozdanie TZ wniosła ona niewiele nowego. Pęcherz zajmował niemal całą jamę brzuszną, cały wypełniony moczem. Nacieki nowotworowe rozsiane do oporu, sam nowotwór monstrualnych rozmiarów. Chcąc pozbyć się go należało usuwać praktycznie wszystko, jak leci, co zostało objęte nowotworem, tylko jak pies miałby wtedy żyć lub usuwać co się da, zaszyć psa i czekać na kolejny atak nowotworu (rozrost). Doktor powiedział, że dawno nie widział tak wielkiej masy nowotworowej.:-(
  15. W górę dobciu!!!
  16. Mam nadzieję Mrówciu, że śnisz słodko...
  17. Są jacyś obserwatorzy na allegro?
  18. Kiedy uda Ci się zajrzeć do nich Koperku?
  19. W górę dobeńku!!! Czy pies był zgłoszony do fundacji Nadzieja Dobermana?
×
×
  • Create New...