Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [quote name='Ewelajna']Proponuje poczekać pare dni na Lublin (jeżeli suńka ma jeszcze czas).Może gdzieś wyjechali...sama nie wiem co myśleć...[/quote] Lublin niech tym razem się klaruje jako opcja alternatywna dla wyjazdu. Dograjcie się dziewczyny na połowę przyszłego tygodnia, niech przynajmniej z Waszej strony to będzie już obgadane na tip - top. Jeśli Lublin się sam odezwie lwzględnie Koperek lub Masza dodzwonią i coś z tego wyjdzie to lux, a do Szczecina pojedzie wtedy 3cia onka lub Kudłatka. Jeśli nie, ruszacie już, a nie dopiero uzgadniacie wyjazd, z onką z tego wątku. Tak, czy owak porozumiejcie się proszę bo wyjazd będzie konieczny i sama się powtórzę, niech któraś z tych 3ech suczek będzie już bezpieczna. Może tak być???
  2. [quote name='Isadora7'](...)Suni chyba Koperek trzeba dać na imię.(...) quote] Luna
  3. [B]Koperek![/B] Określ, w jaki dzień, od poniedziałku do środy możesz wyruszyć z sunią Laną!!! (Ten czas pozostawmy na dobicie się telefoniczne do Lublina). Wpisz to na wątek. Rozmawiałam przed momentem z Zosią, służy pomocą w każdej chwili. Jaki już się określisz, kiedy możesz jechać, musisz zgrac się czasowo z Eawalajną. Pani ze Szczecina przechwyci sunię dowolnego dnia. Jedna sunia już będzie bezpieczna.
  4. Pani ze Szczecina nazwała sunię [B]Lana[/B]. Może zostać? Używajmy imion, bo zaraz, jak się łatwo zorientować wymotają się 3 wątki...
  5. OK. Dziś mi łeb dymi, jutro motam tekst i reszta wiadoma. Kochaniunia jest:loveu:. Tylko, błagam, dla uproszczenia daj jej od ręki imię. Pliz....
  6. [quote name='Koperek']Prosimy tu OFFów nie wpisywać, bo się modom poskarżę!:diabloti: (...)[/quote] A....tiiiilko spróbuj...:evil_lol:
  7. [quote name='Koperek'](...)[B] Elza gdzie ma kogo zawieźć??:roll:[/B][/quote] Wtedy Elza ma fajrant lub za zwrot kosztów, jeśli pomoc z transportu szczeniaczków z Zamościa nie wypali (jako pomoc dla nas), Kudłatkę wpasuje w Kraków. Elza wspominała o dyspozycyjności w sb. Cholera, blokuje nas tylko Lublin. :mad: Gdyby Ci ludzie odebrali wiadomo by było na czym stoimy.
  8. Moja propozycja jest tu też taka, że jeśli chcesz się Koperku włączyć w jazdę to dogadaj się z Zosią na kom., a na wątek i to właściwy, czyli obecny, wpiszcie Wasze ustalenia, bo inaczej panel specjalistów nie pozbiera nas z głowami.:evil_lol:
  9. [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=red]PLAN, BO ZARAZ OCIPIEJEMY, DWA WĄTKI , A PÓKI CO 3 PSY:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [B]Wersja optymistyczna:[/B] 1. Onka - Lublin 2. Kudłatka Viki - Szczecin 3. 3cia ONKa (ma już wątek :roll: ????) - hotel w Krakowie [B]Wersja gorsza, jeśli Lublin odpadnie:[/B] 1. Onka - Szczecin 2. Kudłatka - Kraków 3. Pod znakiem zapytania los 3ciej ONki [B]Koperek![/B] 1. Załóż wątek 3ciej suni, podaj link 2. Wyjaśnij zdrowie wiadomej ONki, proszę 3. Próbuj dodzwonić się do Lublina, bo od tego zależy, co dalej Według mnie dałabym czas Lublinowi do pn. włącznie. Jeśli nie odbiorą tel., sami się nie skontaktują odpuścić i zostajemy przy wersji gorszej. Do pn. może się pojawić jakaś dodatkowa opcja domkowa, a wtedy do hotelu w Krakowie pójdzie nowa ONka.
  10. Elza pisała o [B]26.05[/B] i gratis transporcie do Gorzowa. Koperek ocalisz sunię do tego momentu??????????????? Zosiu, czy wtedy mogłabyś pomóc?
  11. [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=red]PLAN, BO ZARAZ OCIPIEJEMY, DWA WĄTKI , A PÓKI CO 3 PSY:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [B]Wersja optymistyczna:[/B] 1. Onka - Lublin 2. Kudłatka Viki - Szczecin 3. 3cia ONKa (ma już wątek :roll: ????) - hotel w Krakowie [B]Wersja gorsza, jeśli Lublin odpadnie:[/B] 1. Onka - Szczecin 2. Kudłatka - Kraków 3. Pod znakiem zapytania los 3ciej ONki [B]Koperek![/B] 1. Załóż wątek 3ciej suni, podaj link 2. Wyjaśnij zdrowie wiadomej ONki, proszę 3. Próbuj dodzwonić się do Lublina, bo od tego zależy, co dalej Według mnie dałabym czas Lublinowi do pn. włącznie. Jeśli nie odbiorą tel., sami się nie skontaktują odpuścić i zostajemy przy wersji gorszej. Do pn. może się pojawić jakaś dodatkowa opcja domkowa, a wtedy do hotelu w Krakowie pójdzie nowa ONka. [B]UFF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B] [B]Zabierzcie ode mnie noże, bo sobie zrobię harakiri....:evil_lol:[/B]
  12. [quote name='Koperek']Czyli transport cały byłby gratis?? I pojechałaby ta ONeczka do Szczecina, tak?? Sorki, że się tak pytam, ale gubię się pomału i staram się wyprostować...[/quote] [B]Jesteś w stanie do tego czasu zastopować onkę?[/B] [B]WYJAŚNIĆ JEJ STAN ZDROWIA, BO PANI ZE SZCZECINA CHCIAŁA WYSŁAĆ DLA NIEJ LEKI (POD KĄTEM SUTKÓW, LAKTACJI, JEŚLI JEST ETC.) ALE MUSI WIEDZIEĆ, CO Z ONKĄ, CZY COŚ MIAŁA PODAWANE!!! ??? [/B]
  13. [quote name='Moskva']Czy ja dobrze rozumiem: czy jak znajdzie się transport to Kudłata ujdzie z życiem? [B]Dobrze rozumiesz.[/B] (...)[/quote] Kudłatka do Krakowa, onka do Szczecina.
  14. [quote name='Koperek'](...)[SIZE=3]jestem bombardowana telefonami i mailami od ludzi, którzy przeczytali aukcję allegro o uśpieniu suczki i chcą pomóc!!! [/SIZE][SIZE=2][B]Byle to nie ostygło.[/B][/SIZE] [SIZE=3]Pani dzwoniła z deklaracją 100 zł, żeby tylko jej nie usypiali.Przyjmij te pieniążki. [SIZE=2][B]Na pewno się przydadzą choćby do kosztów transportu.[/B](...)[/SIZE] Mam co najmniej 3 maila, z pytaniem: Jak mogę pomóc-(...) [/SIZE][B][SIZE=2]Mogą, porozsyłaniem maili po znajomych, włączeniem się w poszukanie suni domku...[/SIZE]Podtrzymaj z tymi ludźmi kontakt, może ktoś z nich, lub ich znajomych jest w stanie pomóc w transportach.[/B] [U]Z drugiej strony[/U]- nie mam pojęcia co z transportami!:shake: (...) [B]No właśnie, tu jest dooopa i już.[/B] [U]N[/U]ie mogę się dodzwonić do ludzi z Lublina! To jest dla mnie załamka! [B]Gdyby aż taki byli zainteresowani sami wydzwaniali by do Ciebie.[/B] Czy któraś z osób, które mi napisałaś w mailu (jeżeli chodzi o transport Wrocław- Gorzów Wlk. i dalej) [B]majqa[/B] jeździ autem na ropę??? (...) Niestety nie wiem, kto i czym jeździ.[/quote] A póki co...eh...w górę...
  15. Koperuś, tylko jak cholera rozwiązać problem transportu? Hm...czy masz kogoś, kto pojechałby autem za zwrotem kosztów (mam na myśli onkę i Szczecin) lub gdyby dla psa i opiekuna były wykupione bilety w obie strony i opiekun miałby gdzie przenocować???
  16. [quote name='ElzaMilicz']Że Ty jesteś to wiem. :) Zaraz będzie tu [B]Ulv[/B].[/quote] :bigcool::bigcool::bigcool:
  17. Nie waż się podobnych bzdur wypisywać, ani nawet do nich wracać myślą!!! :mad:
  18. [quote name='ElzaMilicz'][SIZE=5][COLOR=red]Halo ! Jest tu kto ???[/COLOR][/SIZE][/quote] Ja jestem, co niczego nie zmienia...ale to wiesz.
  19. [quote name='ElzaMilicz'][B]Koperek[/B] chora. Nikogo więcej tu nie ma ?[/quote] Status quo Elzo.
  20. Koperek odezwij się proszę i na tym wątku. Jego tytuł to apel o transport i ma się nijak do zawartości, bo nawet nie wiemy, czy onka jedzie do Lublina. Goni nas czas. Czy Masza ma namiary na domek? Czy ma go sprawdzić? Kontaktowałaś się z nią dzisiaj??? Pioruńsko ciężko jest mi zgrywać wszystko na taką odległość. Nie jestem przecież na bieżąco z sytuacją, bo "moje na bieżąco" to wątek i to, czego się dowiem dzwoniąc do Ciebie. Szczecin czeka i pyta mnie, jaki pies przyjedzie i kiedy (plus wcześniejsze pytania o stan onki, bo ów Szczecin chce ją wesprzeć lekami - posty moje wcześniej)??? Szczecin zablokowany, hotel w Krakowie zablokowany, domek w Lublinie też pewno nie wie, na czym stoi. niewiedza, co z 3cią onką i ograniczone finanse. Koperuś, czy nikt nie jest w stanie (rozumiem, że jesteś chora i bardzo współczuję) wspomóc Cię tam na miejscu koordynacją ???
  21. Koperek jeśli dasz radę pozbieraj info, bo nie wiem, co robimy. Jeśli onka miałaby być zadekowana w Lublinie to mija się z celem wieźć Kudłaczkę do Krakowa, bo trzeba zrobić jej przerzut do Szczecina (po co więc pętla przez Kraków i zawracanie ludziom gitary). Idźmy dalej...co z 3cią onką? Wątek, pozbieranie wieści o niej itd. Jeśli spadnie na mnie pomoc kasowa Kudłaczce, to nie dam rady udźwignąć 3ciego, mając swoich powyżej dychy,a nie wszystkie są zdrowe. Kudłaczka i wiadoma onka to naczynia połączone.
  22. [quote name='Gamba']Również dołożę się do hoteliku dla suczki ;) Za wiele nbie mam ale na te kilka dni pobytu będzie ;)[/quote] Dziękuję Ci Gambo z całego serca...:buzi:
  23. [quote name='maggie1971']Majga , jak się coś wyjaśni z tą sunią to pomyślimy(...)A to jaka to sunia ?[/quote] Dziękuję serdecznie za pamięć.:loveu: By nie zaśmiecać Wam sobą wątku odpisałam na PW.
  24. Spory kawałek czasu minął już od opcji Niemiec. Czy doszło do sprawdzenia domku? Pomysł upadł?
×
×
  • Create New...