Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. On podaruje Ci swoją opiekę...
  2. Ciekawa jestem wieści z nowego domunia...eh...maleńka, jakie to szczęście, że już nie za kratkami.
  3. Tęsknimy za bezpośrednimi wieściami o Maliznie.
  4. Miszko, Niemcy, Polska, gdzież ten domek???
  5. [quote name='przyjaciel_koni'](...) Polecam Wszystkim Milusia - ma duży potencjał jak widać !!!! Wszystko przed nim !!!! A jest młody i doskonale przystosuje się do wymagań przyszłego Opiekuna !!![/quote] Niech ktoś mu da szansę!!!!!!!!
  6. Gdzie są jakieś wieści od Szakusia??? :mad:
  7. Coffie, w górę...czy jest dla Ciebie nadzieja na domek???
  8. Niech Ci się uda Sarciu...
  9. Jaki jest powód sztywności łapki? Jaka jest diagnoza weta? Była w ogóle jakaś szczegółowsza diagnostyka robiona? Nie sięgam daleko, mam na myśli RTG.
  10. [quote name='paros']Majqa dołączam do pomocy :lol: ogłoszę sunię i zrobię allegro :lol: A czy wiadomo do kogo podać namiary w ogłoszeniach :roll: I banerek Seleny :lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109135"][IMG]http://images25.fotosik.pl/213/ec1fb2813e0d2d99.jpg[/IMG][/URL][/quote] Nowmaja nam zniknęła, Makuuu daj na wątek lub PW namiar do siebie na ogłoszenia - imię (tak wygląda ładniej, poważniej, sympatyczniej wobec czytających zamiast nick lub pusty numer), kom. mail. Dziękuję paros za ofertę pomocy, a i śliczny banerek Seleny.
  11. [quote name='ElzaMilicz'](...) [B]Majqa [/B]my sobie jeszcze pogadamy. :) [COLOR=blue][B]Obiecanki cacanki.[/B][/COLOR]:diabloti: Wrobić mnie w taaaką trasę. Ty chcesz, żeby moje dzieci zapomniały jak wyglądam. [COLOR=blue][B]No way.[/B][/COLOR] :shake: [/quote] Buziaki Elzuniu i tutu i tamtam!!! ;)
  12. Jasne, że nie sypiam, zasilam się późnonocnie krwią z moherowych beretów i młodziutkich dziewic ( o te coraz trudniej). ;) A na poważnie...nie dawał mi ten piesio spokoju więc zwlokłam tyłek i mimo bólu głowy ogłaszałam. Dziś dodam kolejną porcję.
  13. W tygodniu zrobię tekst do ogłoszeń, wkleję na wątek,a jeśli się spodoba działajcie z ogłaszaniem jej. Jeżeli ja dam radę również pomogę ogłoszeniowo.
  14. [quote name='Koperek']Nigdy nie zrobiłam żadnemu psu krzywdy [B]W to nie wątpię![/B] ;), więc wydaje mi się, że sobie poradzę [B]Na pewno sobie poradzisz! [/B]i u weta wyjdzie co należy dalej robić. A domek wydaje się w porządku- przynajmniej po rozmowie telefonicznej.[B] Za co trzymam kciuki.[/B] [/quote] Vikusiu, w górę złota królewno!!!
  15. Ogłoszenia: http://www.eoferty.pl/ - tu się uaktywni za parę godzin http://vegie.pl/topics167/1559.htm http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/0/Zachodniopomorskie/Zwierzeta/Psy/Sunia-owczarka-blaga-o-zycie-Wyrok-uspienia-Pomocy.html,30845 http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,187,Lw==.html http://www.eoferty.com.pl/id76713.html http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23434247,Szczecin_Zwierzaki___Adopcja,154-192.html http://innemiasta.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/200719-sunia_owczarka_b_aga_o_ycie.html http://adpedia.pl/zachodniopomorskie/szczecin/drobne/zwierzeta/ogloszenie/sunia_owczarka_blaga_o_zycie_wyrok_uspienia_pomocy,12284/ http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1305860_sunia_owczarka_blaga_o_zycie_wyrok.html (wyróżniona o 6 punktów) http://owi.pl/show.php?id=175049 http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/ogloszenia_zobacz,36335,,,,,,,,2/sunia_owczarka_blaga_o_zycie_wyrok_uspienia_pomocy!!! http://www.populada.pl/ogloszenie,nr,15137 http://www.pineska.pl/?do=view&id=51981&buyOrSell=2 inne na www.petworld.pl http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenie&ktore=15659&tytul=Sunia%20owczarka%20błaga%20o%20życie. http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=31835
  16. Ślicznoto, jutro porozmnażam Ci ogłoszenia. Dziś padam z bólu głowy.
  17. Emilko, hahahahahaha...........jeszcze to ogarniam...:evil_lol:
  18. [quote name='Zosia4']To jak ? Poniedziałek ? Jeśli poniedziałek, to sunia prześpi u mnie a we wtorek ją odstawię na miejsce. Może tak być ?[/quote] Niech się wypowiedzą dziewczyny, wtedy dam znać Szczecinowi. Kontakt do Ciebie Zosiu już podałam.
  19. [quote name='Zosia4'](...) Co te posty tak skaczą w te i wewte ??[/quote] Głównie, wewte...:evil_lol:
  20. [quote name='Koperek']Wyjaśnienia dotyczącego bólu brzuszka nie ma na razie, bo do Dominiki (weta) dopchać się nie można. Polecilam Grześkowi, żeby ją zaprowadzil i zdiagnozował- mam nadzieję, że nie zapomni.(...).[/quote] O sterylce rozmawiajmy gdy wyjaśni się brak p/ wskazań do niej i sprawa bolów brzucha. W hotelu w Krakowie mam obiecaną, miejscową pomoc i weta. Tylko i aż tyle udało mi się załatwić. Odradzałabym cięcie bez wyjaśnienia brzuszka. Wierzę Koperku, że dopilnujesz wszystkiego jak trzeba. Oby ten domek, który się odezwał był właściwym.
  21. [B]Maggie[/B], podałam kontakt do Ciebie Koperkowi (skopiowałam zapytania). Tobie do siebie również, a i Twój ja z kolei mam zachowany pro forma.
  22. [quote name='Koperek'](...) tylko bardzo by chciała, żeby psinka była po sterylce, bo ma też starszego psiaka i nie chcialaby niespodziewanych dzieci niańczyć;) (...).[/quote] Sunia ma swój wiek. Jeśli nie ma przeciwwskazań do sterylki to OK.
×
×
  • Create New...