Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [quote name='oktawia6']już zamówione MAjga[/quote] Super Oktawio. Już się biorę do roboty.
  2. [B]Weroniu jutro zrobię im wspólny tekst ogłoszeniowy. Przypomnij mi proszę Twoje dane kontaktowe imię mail, kom.[/B] Swoją drogą w ogłoszeniach wrzuci się dane do wpłat. [B]Jak już będzie tekst poproszę Isadorę o allegro.[/B] [B]Resztę ogłoszeń porobię sama.[/B] [B]Jeśli ktoś może pomóc i pozmniejszać fotki[/B], bo nie na wszystkich stronach ogłoszeniowych wchodzą w tak dużym formacie. [B]Zróbcie banerek.[/B] Odmawiała różaniec...??? :angryy: :angryy: :angryy: Gie jej to da, Pan Bóg dawno ją opuścił i mam nadzieję, że nie powróci by ustrzec przed konsekwencjami chyba, że wybronią ją psychiatrzy. [B]Słów brak, a raczej nie brak ale głupio mi sypnąć wiązanką. :angryy: :angryy: :angryy:[/B]
  3. Jest to jakaś opcja na sprawdzenie sprawy.
  4. Gdybym tylko znała odpowiedź na to pytanie...KWL, wiesz już coś, co z Niemcami?
  5. Niestety, Wisełka ma rację. JoSi, a tu jestem w temacie,niestety nie jest mobilna z wielu przyczyn, do których ujawnienia nie czuję się upoważniona.
  6. Jest to jakaś szansa, skontaktuj się Dorotko i póki co nie tragizuj o dowóz, bo przecież może się trafić transport przy okazji.
  7. Izmir Skarbie, skąd to milczenie?
  8. Jezu, co tu jeszcze można zrobić???
  9. [quote name='Tosia2']Kochana moja... Nie śmiałabym o Ciebie mieć pretensji... Z reszta do nikogo nie mam... Po prostu poczucie bezradności człowieka dobija...:-([/quote] Zmień Tosieńku apel o pomoc w tytule, błagam.
  10. Właśnie dostałam komentarz do jednego z ogłoszeń. Tekst się spodobał ale brak tam fotek, na co zwrócono mi uwagę. Nie wszędzie udało mi się je wstawić, bo nie mam programu do ich pomniejszania, a te otrzymane są za duże i strona ich nie przyjmuje. O ich jakości już pisałam więc odpuszczam powielanie postu.
  11. Tu już czuję finansową bezradność z racji innych zobowiązań. Dorotko, zrób rozliczenie wpłat koniecznie, co zarzutuje na dług faktyczny i rozpatrzenie się w nim. Będzie to kolejny punkt odniesienia do tego, ile jeszcze kasy potrzeba, poza oczywistością - samą budą jako chwilowym środkiem zaradczym, bo celem jest DS.
  12. [quote name='Tosia2']Ludziska, prosze nie zapominajcie o nim!!!!!! [B]Nie zapominam ale mam już czasem związane ręce i to cholernie skutecznie.[/B] Pies przebywa w hotelu, pieniędzy jak nie było tak nie ma, na wątku cisza... Tak nie moze być...[B]Jasne, że tak nie może być ale nie jestem w tej chwili władna pomóc finansowo, bo mam duże zobowiązanie finansowe wobec innego psa z dogo. [/B](...) Błagam Was o pomoc, cioteczki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...ogłoszenia, wpłaty na hotelik..... Proszę........[/quote] Tosiu, nie ja jedna ogłaszałam psy ale teraz nie dam już rady. Proponuję może zmienić na potrzeby chwili tytuł uściślając w nim ową pomoc - finanse na hotel i pomoc w ogłoszeniach.
  13. [quote name='Koperek'](...) [B]Wynika z tego wielki i nazbyt energetyczny pies, a taki w towarzystwie dzieci nie będzie się umiał zachowywać delikatnie i spokojnie![/B] Za przeproszeniem [B]przyjaciel_koni[/B] i [B]KWL[/B]- nawet po szkoleniu i reprymendach mądrego wlaściciela.:shake:[/quote] A tu przychylam się do opinii Przyjaciela Koni. Widziałam rozbrykane kolosy, które po umiejętnej pracy z nimi w zupełności dały się ustawić na pozycji delikatnych baranków wobec dzieci.
  14. Żyję pod niesamowitą presją czasową, stąd i pytanie, czy ktoś zadał sobie trud pomnożenia ogłoszeń suni? Super, że Paros zrobiła allegro. Macie gotowca tekstowego, a doskonale wiecie, że nic tak nie zwielokrotnia szans, jak większa liczba ogłoszeń. W czym więc problem i co u suni???
  15. [quote name='justynavege']TYGRYS-ica.:lol: majqa :lol: czyli chyba ruszymy z Mozartem (...)[/quote] Hm...mija kolejny dzionek. Nie dostałam żadnej odpowiedzi na temat Mozarta. Pisałam TYGR-icy, jak trudną mam teraz sytuację ba, pisałam, że mogę pomóc za jakiś czas ale sprężyłam się i czekam na info, żeby zrobić to teraz. Lada moment nie będę już w stanie pomóc, na jakiś czas muszę zniknąć z dogo. Jeśli zajrzę, to wyłącznie na wątki, z którymi trzymają mnie zobowiązania. Czy nie ma osoby, która ma stały kontakt z Mozartem, obserwuje go i zna skrótowo jego przeszłość? Czy proszę o zbyt wiele?
  16. Jak Brenda dotrze Pani ze Szczecina, znów rozmawiałyśmy, będzie miała zrobione badania wykluczające obawy, a to mnie bardzo cieszy.
  17. To cudownie. Potrzebny już tylko ostatni krok - zamiana DT na DS!
  18. [B]Moje uwagi:[/B] Proszona byłam o zrobienie wyłącznie tekstu. Zrobiłam i ogłoszenia na tylu stronach, na ilu zdołałam czasowo. Od Hanah dostałam w mailu zdjęcia ale (nie odbierz tego Haniu jako krytykę wymierzoną w Ciebie, rozumiem, że jesteś zagoniona i się nie wyrabiasz) są one fatalne. Jedynie zdjęcie z początku roku jest czytelne. Późniejsze 3, a takimi dysponowałam, są poruszone, czyli mało chwycą. Pamiętajmy, że ludzie to wzrokowcy, obraz niesamowicie przykuwa uwagę. Hania wyraźnie wymaga pomocy w porobieniu dobrych zdjęć, bo inaczej ogłoszenie bazujące tylko na tekście trafią kulą w płot. Odradzałabym wstawkę ich na allegro, czyli trzeba zrobić przynajmniej 3-5 zdecydowanie dobrych. By nie być gołosłownym zachowałam te fotki do Waszego wglądu. Mnie niestety, gdybym była potencjalną chętną ni diabła by nie ruszyły. Pomóżcie dziewczynie z tym się uporać. Tekst macie, jeśli się podobają pomnażajcie go z dobrymi zdjęciami na innych stronach ogłoszeniowych.
  19. [B]Ogłoszenia:[/B] [U][URL]http://www.eoferty.pl/ogloszenie.php?id=9713[/URL][/U] [URL]http://vegie.pl/topics158/1566.htm[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/0/Mazowieckie/Zwierzeta/Psy/Pomoz-jej-poczuc-swiat-Skazane--na-ciemnosc-malenstwo.html,31477[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,199,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/id77144.html[/URL] [URL]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23437413,Warszawa_Zwierzaki___Adopcja,4-192.html[/URL] [URL]http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/201523-pomo_jej_poczu_wiat.html[/URL] [URL]http://adpedia.pl/mazowieckie/zyrardow/drobne/zwierzeta/ogloszenie/pomoz_jej_poczuc_swiat_skazane_?_na_ciemnosc_malenstwo,12499/[/URL] [URL]http://www.populada.pl/ogloszenie,nr,15271[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=52061&buyOrSell=2[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1319244_pomoz_jej_poczuc_swiat_skazane_na.html[/URL]
  20. Chwilowy problem kojcowy. Pani ze Szczecina (przed momentem rozmawiałyśmy) kupuje (już zamówiła) kojec dla Brendy. W tym, którym dysponowała, musiała umieścić jednego ze swoich psów (odsadzić innego psa). Brenda ma być u niej w czwartek.
  21. Dzodzo, wyślij proszę ten tel. Koperkowi na PW.
×
×
  • Create New...