No, tak śpioch, nic się nie zmieniło:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, nie psoci Wam za bardzo? Zamiziać po tym wystawionym brzucholu, ale się szczyl pewnie czuje, ze tak go sobie wystawia:lol::lol::lol:. Siusiu to ważna sprawa na śpiąco nie da się tego załatwić:evil_lol::evil_lol: