Przeciez tu nie chodzi o ambicje, napewno nikt sie nie obrazi, a tym bardziej ja, bo przeciez ja nie jestem jego autorem. Zastanawiam sie tylko kogo poprosic, ktora fundacje o pomoc w udzieleniu konta. Cegielki to zawsze dobry pomysl, a wiadomo, ze przy Itku latwo z niczym nie bedzie. to co wczesniej mowilysmy, im szybciej ono ruszy, a teraz juz pora, im bedzie bardziej rozdmuchane tym lepiej dla malego, zwieksza sie szanse moze nawet na nowy domek